Teema on suletud

naljanurk 2

Härrased, Teie tunnete tungraua tööpõhimõtet. Aga kas te oskate eristada näiteks erinevaid kahepaikseid jalajälgede alusel? Või suudate mängida "Väikest öömuusikat" suvalisel klahvpillil?

Olen aidanud üht õnnetut neiukest, kes tõepoolest ei suutnud mõista, miks tungraud auto alt pidevalt ära libiseb. No tal oli tungraud valepidi... Kuigi kõrval oli raamat pildiga. Oli ka humanitaarelukutse esidnaja, ilmselt hea selline. Aga rattavahetus oli arusaamatu töö.

Kuigi minu arvates tuleks see insener, kes on tungraua keeramiseks rattavõtme kasutamise idee turunduse survel materjali viinud, koha peal maha lasta Toungue

No Kuda sa siis nii nüüd.
Kohapeal maha lasta ei tohi.nad tekitasid ju hirmsa kokkuhoiu...Ja sina nii siis...
Humaanseks tuleb jääda.Ikka alguses uimastav süst..ja vot siis alles....

Süstiga võib tekkida komplikatsioone. Et kui ikka pole steriilne nõel, siis võib mõne hirmsa tõvega nakatada surmamõistetu. Ei, laskmine on ohutum. Ning insenerile kuidagi...väärikam. Mürgisüst nagu rohkem apteekri või arsti jaoks.
 
Samas - 3 lasku on ju ka täiesti JOKK:
I lask pähe, et kindlasti maha jääks;
II lask jalga, et aukude arv laibas klapiks;
III lask õhku, et oleks ette näidata 3 tühja kesta.

Laiba seadmisel tuleb kindlasti arvestada legendi ja tõendite kokkulangemist.

DISKLAIMER: ma lihtsalt olen vaadanud seriaale, eksole. Toungue

Ratta...rehvi vahetus Big Grin Alates neljandast minutist.
https://www.youtube.com/watch?v=h060Jjjh3oM

(12-08-2016, 09:39 AM)hulgus Kirjutas:  ...

täiendatud: link kah

Business Insider on kindlasti üks autoriteetsemaid rehvivahetusteabe allikaid.

See on paratamatus ja õpitud abitus. Tänasel päeval võid sa kiirkursuseid külastades saada dokumente, mis tõendavad, et lõpuks sa oskad kõike, ja sa ise hakkad ka seda uskuma ja vastavat kehahoiakut omama. Sellel ajajärgul, kui meie tänaseis superstaare-kõiketeadjaid-oskajaid kasvatades ise toimetasime mitmel töökohal, alustati ikka sulase, ehk õpipoisi seisusest.  ülivõrdes ametinimetused aga on kõlavad ja kõik saavad "särada"oma "teadmiste-oskustega". Täna lugesin jälle ühte ostusoovi tehaseseadistatud karbussist, mille seadistused koheselt sobiksid igale mootorile ideaalselt.Kuidas saab sellise mõtte peale tulla?  Loogiliselt pole ju siis üldse reguleeritavaid kruve tarvis.  Kunagine PEAINSENER tõi 90-ndate algul minule  aerosool pudelis vedeliku, millelt tema luges tõlgitud tekstist et kui pihustada karburaatori peale, siis see vedelik ise reguleerib karburaatori töö korrektseks. lisas veel lause, et näed kus kapitalistid teevad minu töö nüüdest kergemaks.  Ta oli ikkagi õppinud peainsener... tõsisõna

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Õpitud abitus või mitte aga nt Autobahnil võib ise rattavahetus kulukaks minna kui sest kui auto on katki(ja tohi rehv on polizei jaoks piisavalt katki) siis vest selga, ohukolmnurk ja ops teistpoole ohutuspiiret ja sealt on raske ratast vahetada Smile Parem on maksta kohalikule autoklubile 100€ aastas (algab 60) ja pole vaja teada muud kui telefoninumbrit ja selle saadavad kah koju et sa saaks aknale kleepida.

(12-08-2016, 11:09 AM)ZIL 131 Kirjutas:  Ratta...rehvi vahetus Big Grin Alates neljandast minutist.
https://www.youtube.com/watch?v=h060Jjjh3oM

Üheksakümnendail sai mõned korrad samamoodi metsaveotraktori kallal toimetatud.
Protsess oli küll aeglasem ja õhukahur puudus sootuks, aga tehtud sai. Koos õhukummiga.
Polnud mingit internetti ega juutuubi, foorumitest rääkimata. Vaist andis teada, et nii ka saama ja saigi Smile.

Sellele poolakale alates neljandast minutist annaks küll noobeli rahapreemia, kui oleks anda.

Kui see rehv on ikka aasta-kaks peal olnud siis hui Sa seda maha võtad niimoodi...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(12-08-2016, 13:08 PM)mlsluik Kirjutas:  Kui see rehv on ikka aasta-kaks peal olnud siis hui Sa seda maha võtad niimoodi...

Kui rehv on tühjaks läinud ja natuke tagurdada keerates keerabilusti lahti näiteks boksi ajades juba lohistab lahti.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(12-08-2016, 13:08 PM)mlsluik Kirjutas:  Kui see rehv on ikka aasta-kaks peal olnud siis hui Sa seda maha võtad niimoodi...

Arvan samuti.Olin nimelt 82_l  aastal 3 kuud 1 s filiaalis kummimees(autojuhi load sain sealt)Täisvarustusega töökajas,aga sellist keppi sai nähtud et kole kohe Sad

(12-08-2016, 15:58 PM)linnuke Kirjutas:  
(12-08-2016, 13:08 PM)mlsluik Kirjutas:  Kui see rehv on ikka aasta-kaks peal olnud siis hui Sa seda maha võtad niimoodi...

Arvan samuti.Olin nimelt 82_l  aastal 3 kuud 1 s filiaalis kummimees(autojuhi load sain sealt)Täisvarustusega töökajas,aga sellist keppi sai nähtud et kole kohe Sad

Kumeraks taotud vinkli jupid ja kuvalda Big Grin

(12-08-2016, 15:58 PM)linnuke Kirjutas:  
(12-08-2016, 13:08 PM)mlsluik Kirjutas:  Kui see rehv on ikka aasta-kaks peal olnud siis hui Sa seda maha võtad niimoodi...

Arvan samuti.Olin nimelt 82_l  aastal 3 kuud 1 s filiaalis kummimees(autojuhi load sain sealt)Täisvarustusega töökajas,aga sellist keppi sai nähtud et kole kohe Sad
Kahjuks ei olnud siis "Tubeless "rehve ja nendele sobivaid randiga velgi... Veljed olid vitsaga ja lahti monteeritavad... vitsa vahelt läks kõik see sodi sisse.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(12-08-2016, 16:26 PM)ZIL 131 Kirjutas:  
(12-08-2016, 15:58 PM)linnuke Kirjutas:  
(12-08-2016, 13:08 PM)mlsluik Kirjutas:  Kui see rehv on ikka aasta-kaks peal olnud siis hui Sa seda maha võtad niimoodi...

Arvan samuti.Olin nimelt 82_l  aastal 3 kuud 1 s filiaalis kummimees(autojuhi load sain sealt)Täisvarustusega töökajas,aga sellist keppi sai nähtud et kole kohe Sad

Kumeraks taotud vinkli jupid ja kuvalda Big Grin

No need abilised olid loomulikult kah põhivarustuses Big Grin ,aga ikka rohkem välitingimustes,st.baasi hoovi peal Smile

Oeh, 90ndad alles ju olid....
ehk teinekord polegi hitiks rohkem vaja kui sahtlisse unustatud electro house bassipõhi ja videoks kollane muppet ja voila.


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(12-08-2016, 15:58 PM)linnuke Kirjutas:  Arvan samuti.Olin nimelt 82_l  aastal 3 kuud 1 s filiaalis kummimees(autojuhi load sain sealt)Täisvarustusega töökajas,aga sellist keppi sai nähtud et kole kohe Sad

Ma olin seal aastal 83 ühe päeva lukksepp, et lube saada. Big Grin

(12-08-2016, 15:58 PM)linnuke Kirjutas:  Ma olin seal aastal 83 ühe päeva lukksepp, et lube saada

Mina olin seal pikemalt lihtsalt sellepärast,et just kroonust tulnud poisil oli vaja rahulikult ringi vaadata,mis nüüd edasi,,,,, Smile

Vaat, mis kõik välja tuleb! Jutt ikka Tisleri tn autobaasist? Mina olin seal hingekirjas enne Teid - 1980 - 81. Sain autokooli suunamise ja koos sellega 40rbl stippi. Ega ma seal kaua olla ei saanud, see keerulisem jutt aga kooli sain läbi ja load kätte. Varsti läksin ´81 a-l kroonu niikuinii.

Tislerist jutt jah.Minu kummiboss oli tollal Feodor Poppel,kui tuleb ette,mõnus mees oli.
Kummivahetus käis ikka üldiselt töökojas,aga oli ka erandeid.Nimelt oli seal ainult 1 Kamsa mis vedas laiali Liviko kraami SmileNo vot selle eluka kumme sai vahetatud ilma mingi järjekorrata ka lumehanges Sadaga saate ju aru.... Toungue.
Üks pull lugu tuleb veel meelde.Nimelt vedasid sealsed Gaz id enamasti toidukaupu laiali.Ükskord aga otsustasid bossid kusagilt,et krusadele tuleks kongid selleteemalist reklaami täis sodida.A la leib,sai piim jne.krusamehed olid püha viha täis,kuidas Sa sellisega pärast Mööblimaja ees kundesi otsid.Mõeldud tehtud,parkisid krusad iga päev nii kõrvuti,et mingi kunstnik vahele ei mahuks.Aga kus sa võimu vastu saad.Tiriti nad üleühe välja ja maaliti ikka täis. Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 13 külali(st)ne