Teema on suletud

naljanurk 2

Ma arvasin siiani,et Fekalist ongi 1 ja ainud Meie mehelt
Kuid näe...
eksisin.
Settekaevu Sultan...


https://www.youtube.com/watch?v=0X_IzAhfO9Y&index=27&list=RDoyRm-8WfGfY




https://www.youtube.com/watch?v=Ewf_Hs2ga70&list=RDEwf_Hs2ga70

Vist enamus Meie Mehe lugudest olid kaverid. Ka enamus Kuldse Trio lugudest olid kaverid.Sama oli Nikiga ja on praegust Patuse Poolega - kõige minevamad lood on kaverid idapoolsematest popp lugudest.Minule tuli suureks pettumuseks see et kunagine Keerise lugu "Viimne ratsu" mida on palju Eesti artistide poolt kaverdatud ja mida pidasin üheks parimaks/ilusamaks Eesti looks - on "laenatud" ungarlastelt. 

Isegi ju meie oma hümn on omamoodi kaver ja eepos algab ka sõnadega "Laena mulle kannelt".

See, et me laenurahvas oleme, pole üldse halb tegelikult - sina mulle, mina sulle ja kõik on rahul.

Laenatud lauludega kõige müstilisem kogemus jääb aastakümnete taha, kui olin veel väike poiss ja üksi kodus olemine pigem reegel kui erand - tihtipeale ka öösiti. Elasime nimelt emaga kahekesi ja tema käis vahetustega tööl. Vot ja mingis vanuses ei julgenud ma pimedas ja ilma kompanjonita uinuda. Kelleks oli tihtipeale meie vana ja hea raadioaparaat. Teinekord kruttisid seal poole ööni nuppe, kuni unemati tuli ja...No vot ja siis satun ma mingi tsehhoslovakkia või midagi sinnapoole jaama peale, kust lasti üsna kuulatavat musooni. Jäin vahepeal tukkuma, aga raadio tilises tasakesi edasi. Mingil hetkel ärkan, kell kuskil kolme peal öösel ja eetrist tuleb sulaselget eestikeelset lapsehäält ja sihuke krapsakas lauluke lisaks. Pärast veel jutustati kohalikus keeles midagi peale, et sõbrad NLiidust meile laulu saatnud vms. Müstiliseks tegi asja minu jaoks see, et tegu oli esmakordse kuulamisega. Kodumaal polnud see veel vikerraadio viisikettale jõudnud, kuid sõbralikus sotsriigis öösiti juba lasti. õhus oli tunda läheneva vabaduse lõhna...

Õpetaja küsib klassilt: “Kas keegi oskab nimetada asju, mida ei oska ette kujutada?”
Juku: “Mina tean, mina tean!”
Õpetaja: “Noh, ütle siis!”
Juku: “Tupp on märg, aga kunagi ei roosteta.”
Õpetaja: “Juku, nii ei tohi rääkida! Kas keegi teab mõnda veel?”
Juku: “Mina tea, mina tean! Riist on püsti, aga jalgu all pole!”
Õpetaja: “Juku, marss klassist välja! No, kas keegi pakub veel?”
Juku ukse vahelt: “Maakera!”
Õpetaja: “Maakera?! Mis siis selle maakeraga on?”
Juku: “Vaadake, maakera on ümmargune, aga keppi tehakse iga nurga peal!”

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Vahest on hea leida ka midagi sellist mis on mõttega tehtud ja mille loomise juures on ka reaalselt vaeva nähtud. 




'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Nüüd siis nipp teada, kuidas saada meessoost järglast - eidele tuleb kõvasti tappa anda!
http://maailm.postimees.ee/4008857/vene-...1463651504
Ühtlasi liigituvad tütarde isad nüüdsest pehmode alla. No vähemalt idanaabri juures.
Kolleegidega tekkis arutelu selle üle, kas rikkurite jaoks peaks olema naisepeksmisteenus. Noh et kui ise ei viitsi või jõud ei käi üle. Tekkis ka küsimus, kuhu igapäevatoimetuste hulka see peksmisel käimine paigutada. Et kas enne või pärast shoppamist ja ilusalongis käimist. Kui pärast, siis rikub meigi ära. Kui enne, siis läheb krohvi kole palju. Aga kuna armastava naise jaoks ei ole õigel mehel rahast kahju, siis vist vahet ei ole. Võib ka spetsialisti koju kutsuda, kes pärast põhiteenuse osutamist verise vaiba välja vahetab ja lõhutud mööbli uuendab. Peksukontorite võrgul võib seal tulevikku olla, peab varakult aktsiaid ostma.
Tooks siinkohal ära väga hea ja väidetavalt juba tsaariaegse ütlemise, mis elu Venemaal kokku võtab: " Venemaal muutub kümne aastaga kõik aga 200 aasta jooksul mitte midagi!"
Edit: Vaatasin õdagu oma poisi-rüblikuid ja mind tabas hirmus mõte - sain nad enda mäletamist mööda tehtud täitsa ilma peksuta ja vist isegi kaine peaga. On need ikka minu lapsed?! Kas need on ÜLDSE meie lapsed?! Äkki läksid kogemata vahetusse vms. Peab "Komsomolskaja Pravda" poole pöörduma, ega muidu tõde jalule ei saa.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

   

Kurat, suupill ventika külge panna on ikka üks ülihea mõte Wink  Big Grin  Toungue

[Pilt: 16649332_1894017990611915_20037390428836...e=593EAB5A]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Kusagil kanalite all aga läks niimoodi

Rootsis, Malmö linnas on laste karistamiseks kaks meetodit: väiksema koeruse eest pannakse nurka seisma ja suurema eest akna alla.

kopi-paste ühest teisest suhtluskeskkonnast. Suure naabri keelest, maakeelde pani ümber Peeter.

Ristsõnas oli küsimus: Kuhu saadab Neptun laevad, kolm tähte? Kirjutasin kähku vastuse, aga varsti selgus, et õige oli tegelikult: dno/põhja/.

Rahvusvahelisel lollide võistlusel leidis kohtunike komitee ülekaalukalt esikoha väärilise olevat kodanik Sidorovi, kuna ei suutnud talle selgitada võistluse olemust.

Autod seisavad pikas järjekorras rehvivahetustöökoja ukse taga. Aeg-ajalt kihutab mõni uhke džiip teistest mööda, mõne hetke pärast aga tagurdab tagasi ja läheb kenasti järjekorra lõppu. Milles küsimus? Miks kallite autode omanikud otsustasid äkki teistega võrdseteks hakata? Sest töökoja uksel oli suur silt: Ebatraditsioonilise seksuaalse orientatsiooniga kodanikke teenindatakse väljaspool järjekorda.

Järgnev neile kes siiani lendamise ees hirmu ei tunne...

Vanalt lendurilt küsitakse: -Petrovitš, te olete juba 66, nägemine ja kuulmine on kehvavõitu, aga ikka lendate! Kuidas see võimalik on?-. –Pole probleemi! Naine toob mind autoga tööle, tüürimees aitab  arstlikust kontrollist läbi. No ja siis lihtsalt õhku!- . –Aga kuidas? Start on ju keeruline! Ikkagi IL-62!-. –Pole seal midagi eriti keerulist, lükkan gaasi peale ja ise tõuseb õhku!-. –Aga Moskvast Habarovskisse lennuk ise ei lenda!-, -Aga milleks siis tüürimees on? Tema ikka ütleb: -Petrovitš-paremale, Petrovitš-vasakule...-. küll me kohale jõuame!-. –Aga maandumine?-. –Suure osa teeb automaatika, mina võtan juhtimise alles lõppjärgus üle ja ootan, kuni teine piloot ütleb:-Nüüd tapab vanatoi meid ära!-, siis tõmban juhise sujuvalt enda poole ja võtan gaasi maha ning olemegi kohal!...-.

Transpordilennuk hakkas lõunast koju lendama, meeskond oli lennuki viimase piirini puu- ja köögivilju täis tuupinud. Lennuk kogub stardirajal järjest kiirust, aga õhku ei tõuse. Lõpuks 100 meetrit enne raja lõppu saab raskelt rattad maast lahti. Kapten kogub ettevaatlikult kõrgust ja higist nõretava näoga ütleb tüürimehele: „Ma ju ütlesin, et ämbritäie kirsse oleks võinud veel võtta!“.

Lennuk tuleb maanduma. Risti rajaga. I piloot teisele: Sa vaata rsk, kui lühike maandumisrada neil on! II piloot: Aga selle eest, vaata kui lai!


Ämbritäis kirsse oli ikka päris hea, proua vaatas nagu lollakat et mis see tohlakas nüüd irvitab.... Wink  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(11-02-2017, 22:35 PM)mlsluik Kirjutas:  ... proua vaatas nagu lollakat .... Wink  Big Grin

A naistel on ju alati õigus.  Toungue

hp

66-aastane lendur oli jupi maad parem Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(11-02-2017, 22:47 PM)motamees Kirjutas:  
(11-02-2017, 22:35 PM)mlsluik Kirjutas:  ... proua vaatas nagu lollakat .... Wink  Big Grin

A naistel on ju alati õigus.  Toungue

Kak durak.... aa patsemu kak Wink  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Täitsa tõestisündinud sündmus. Käisime laupäeval Kuutsemäel Red Bull Jump and Freeze üritusel sellise kollase elukaga. Ja nalja sai omajagu...
       

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

[Pilt: WcrIC6Q.png]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Et siis midagi sellist Prismas ve?
   
Pulgakomm Zalupa-Chups. Oh seda vallatut Valentinipäeva küll!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 7 külali(st)ne