Mootorsaag - hooldus ja remont ning turg

Palun pane siia kirja kolvi mõõdud-kõrgus,sõrme läbimõõt,kolvirõnga lukukoha asukoht,kolvisõrme keskelt mõõt kolvi laele jne. Kõik mõõdud mida suudad vanalt kolvilt võtta tänapäevaste täpsete mõõteriistade abil. Ja siis me kõik vaatame üheskoos oma kolakastid üle,et järsku on midagi.... Wink
Tänan.
T.
Vasta

Osaline kolvi iseloomustu:
Diameeter 48.920-48.935mm
Sõrme läbimõõt 12mm
Kolvikõrgus 37 mm
Kolvi servast sõrmeni 14mm
Kahe rõngaga

Sellise välimusega https://www.google.ee/search?q=shindaiwa+680+piston&biw=949&bih=689&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwitrfDsuPrLAhWCB5oKHdubDlQQ_AUIBigB&dpr=1.25#tbm=isch&q=shindaiwa+550+piston&imgrc=4BrUlp-RDgikFM%3A

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta

Võin ohverdada ühe vana Partneri kolvi... 49.6 läbimõõt,sõrm 12 mm. Kuigi sõrme servast ülesse 16 mm... Läbimõõdu saaks treida parajaks,pealt ka milli õhemaks ja siis niipalju lisaks kui kannatab...ja saaks silindri alla panna paksema tihendi.....et ei käiks ülesse lakke kinni.... Aga jäävad veel kolvirõngaste luku koha asetused... seega ei luba midagi... Big Grin
Vasta

Täna tuli külla naabrimees ja tõi mulle hulka Urali juppe ??? Arvas et neid mulle ikka vaja. Kolvi rõngaid, 1 silinder tihendeid ja terve pee täis plaadi tähikuid  ja muud mudru. On kellegil midagi vaja sellest kompotist?
Või ostan ise Urali Big Grin

Veel pole maha löödud
Vasta

(06-04-2016, 21:59 PM)JaakH Kirjutas:  Täna tuli külla naabrimees ja tõi mulle hulka Urali juppe ??? Arvas et neid mulle ikka vaja. Kolvi rõngaid, 1 silinder tihendeid ja terve pee täis plaadi tähikuid  ja muud mudru. On kellegil midagi vaja sellest kompotist?
Või ostan ise Urali Big Grin

Tähikutele ja kettidele olen mõistliku hinnaga käpp. Peavad siis ikka olema kulpkett ja tähikud
Vasta

(06-04-2016, 18:04 PM)vipi666 Kirjutas:  Ahoi!
Tarvis Partner 5000 Plus uut ketti. Või siis korralikku kasutatud. Olemasolev on väljaveninud.

Sel peaks ju "tavaline" kett olema, lati mõõdu järgi. Kasutatuna säärast kuluosa osta.... Rolleyes

Loe veolülid ära, mõõda lati soone laius ja vali poest vastav Oregon.  Kui hästi läheb, on vajalikud andmed ka latile sisse pressitud.
Vasta

(06-04-2016, 18:04 PM)vipi666 Kirjutas:  Ahoi!
Tarvis Partner 5000 Plus uut ketti. Või siis korralikku kasutatud. Olemasolev on väljaveninud.

.325 kette on terve käpatäis, 14-15" erinevas kulumisastmes. Samas ka Husq.254-le kohandatud Stihli plaat .325, mis vähekasutatud ja Stihli 14" 3/8 plaat koos veotähiku jms-ga (MS250 ja väiksemad). Kel vaja, see küsib.


Vasta

(06-04-2016, 18:04 PM)vipi666 Kirjutas:  Ahoi!
Tarvis Partner 5000 Plus uut ketti. Või siis korralikku kasutatud. Olemasolev on väljaveninud.

Poes tutikad alates 7 eurist....

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Küsimus siinsetele sae spetsidele millist Husqvarna remondi töökoda tasub külastada Tallinna kandis. Mõtlen sellist kohta, kus mehed teavad ka mida nad teevad,mitte ei pea sinna rada sisse tallama ja pärast tõdema et kurja, ikka ei tööta Sad .

Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.
Vasta

Haaberist hoia eemale, väga halb kogemus, pole seal 10 aastat käinud. 
Külajutud väidavad, et pole essugi muutunud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(29-05-2016, 00:10 AM)zurik Kirjutas:  Küsimus siinsetele sae spetsidele millist Husqvarna remondi töökoda tasub külastada Tallinna kandis. Mõtlen sellist kohta, kus mehed teavad ka mida nad teevad,mitte ei pea sinna rada sisse tallama ja pärast tõdema et kurja, ikka ei tööta Sad .

Kuniks spetsialistid märkavad, siis kaks soovitust julgen anda.

Ma ei tea ühtegi töökoda, kelle ei oleks juhtunud apsakaid. Aga hääd sõna on seni kuulda olnud Saestuudio kohta (http://www.saestuudio.ee/) Vabaduse pst ja Männiku tee nurgal ning Muruniiduk.ee poisid isand Gravity naabruses on ka hää mulje jätnud oma jama klaarimisel (http://muruniiduk.com/kontakt). Mõlema teenuseid olen ka pruukinud ja suhtlus meeldis. Hinnad mitte nii väga, aga ma olengi vaene. Toungue
Vasta

Lähen vaatan teisipäeval veel sinna vanasse kohta,ehk saab vähemalt katkised tükid asendatud uutega, nende kulul ja siis vaatan edasi. Igatahes üks mis kindel, siis kui see nimetatud jama läbi saab, siis sinna butiiki ma enam oma jalga ei tõsta isegi mitte saeketi ostmiseks.
  Absakad,olgu kõigil juhtub,aga kui sae remonti viid ja asi venib kolm nädalat. Helistad vahepeal küsid, et mis saanud on. Keegi ei tea midagi,siis millalgi helistad uuesti ja öeldakse et jah vedeleb teine juba mitmendat päeva valmis asjade riiulis. No blin ajab ikka närvi küll. Ok lähed siis koju arvad et asi korras,lased paagitäie ja vanad vead tagasi,viskad aga sae rõõmsalt autosse ja kõik algab uuesti. Sad Sad Sad

Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.
Vasta

Saestuudioga viimati halvad kogemused, trimmeri vidin üritati muude kohtadega võrreldes 3x hinnaga pähe määrida (õnneks kodutöö oli tehtud), üldse tundub et suhtumine on natuke ülbeks seal muutunud, ju siis läheb äri hästi et saavad kliente valida. Hetkel Niidustuudio klient Viljandi mnt. siiani positiivsed kogemused, antud head nõu ja teenused hea hinnaga.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Tsitaat:Saestuudioga viimati halvad kogemused, trimmeri vidin üritati muude kohtadega võrreldes 3x hinnaga pähe määrida (õnneks kodutöö oli tehtud), üldse tundub et suhtumine on natuke ülbeks seal muutunud, ju siis läheb äri hästi et saavad kliente valida

Huvitav, kui räägime Pärnu mnt asutusest, siis enda kogemus pigem vastupidine, võrreldes varasema klientide valimisega on letis uued küllaltki suhtlemisvõimelised kutid. Tellisin oma legendile (Partner B522M) juppe, need tulid kähku kohale, suhtlus ja teavitamine OK, isegi meeldiv.

Kui räigelt tillist saada ei taha, siis peadki kõigega kursis olema Smile
Vasta

(30-05-2016, 09:51 AM)Envir Kirjutas:  
Tsitaat:Saestuudioga viimati halvad kogemused, trimmeri vidin üritati muude kohtadega võrreldes 3x hinnaga pähe määrida (õnneks kodutöö oli tehtud), üldse tundub et suhtumine on natuke ülbeks seal muutunud, ju siis läheb äri hästi et saavad kliente valida

Huvitav, kui räägime Pärnu mnt asutusest, siis enda kogemus pigem vastupidine, võrreldes varasema klientide valimisega on letis uued küllaltki suhtlemisvõimelised kutid. Tellisin oma legendile (Partner B522M) juppe, need tulid kähku kohale, suhtlus ja teavitamine OK, isegi meeldiv.
Kui räigelt tillist saada ei taha, siis peadki kõigega kursis olema Smile
Nojah - see negatiivne kogemus polnud ka just eile, vahest on nüüd asjad muutunud.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

           

Ma olen küll mitu korda lubanud, et päästeoperatsioonidest aitab aga ikkagi lööb vahest lambi põlema Sad
Seekord siis selline.
Starteri vedru ei ole, midagi kompressioonitaolist on tunda.
Reserveeritud loomulikult kõiketeluvale kodanikule ennetavalt.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Me siin ka üritame kõike päästa. Big Grin  Oleme täitsa vaeseks juba jäänud,varsti laseme ennast päästa....
Aga palju on sael kaalu?
T.
Vasta

Ühekäesaag, kaaluda ei viitsi, saad endale.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(04-06-2016, 00:00 AM)Marko Kirjutas:  Ühekäesaag, kaaluda ei viitsi, saad endale.

Sobib. Ostan järelmaksuga. Big Grin
Vasta

Vanarauda minevad saed sai esialgu päästetud!!! 
Pildid

[Pilt: DSCN1433.JPG]

[Pilt: DSCN1434.JPG]

[Pilt: DSCN1436.JPG]
karu jõudu kasutatud

[Pilt: DSCN1437.JPG]
ajutine lahendus peatamaks kütuse välja voolamist sellest mustast august


Juttu ka veidi see trimmeri moodi asi Espina Lesbina sai lõpuks käima, bensiini voolas igalt poolt välja kui kütte üles pumpasin. Sai uus bensiinivoolik pandud ja alumisel pildil olev leiutis tehtud. Üllatavalt vähe kütet võtab Smile ! sai prooviks tund aega heina niidetud juppe ei pudenenud küljest! Eks ta üks koopia ole aga häda korral ajab asja ära.

Kettsaega veidi teised lood, keegi on karu jõudu kasutanud ja tulemus näha. Muidu mootor töötab kenasti, ehk tuleb mingi puksi moodi asi teha et saaks plaadi korralikult kinni keerata, õlipump on ka seal samuses kus selg ja jalad kokku saavad.

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne