Vanade kaherattaliste elluäratamine.
#19

matu07 Kirjutas:Nii, natuke foorumit uurides sai leitud päris sarnane pilt ühest masinast:

[Pilt: riga20old.jpg]

Tegu siis vist Riga 13-ga.

On see võimalik, et tegu võib olla sellega?

Nüüd huvitab, kas kellegil on näpunäiteid konkreetse mudeli kohta?

Mõne Palu raamatu proovin ka hankida ja läbi lugeda...on seal juttu ka konkreetsetest mudelitest?

EDIT:

Tegelikult mind huvitaks üldse kõik võimalik selle masina kohta. Tehnilised andmed näiteks. Kuna olen praktika mõttes suhteliselt tehnikakauge inimene (teoorias olen samas üsna tugevSmile), siis huvitaks üldse, et kas antud masinal on käigukast, mitmekäiguline? Kuidas sellisega üldse sõita tuleb, kust käib sidur, kust käib gaas...tõesti, varasemad kokkupuuted mootoriga kaherattalistega puuduvad. Teemasid uurides olen tähele pannud, et sellistel tuleb tihti süüdet reguleerida...kuidas seda teha saab? Ühesõnaga kõike, mida võiks vajada inimene, kellel pole palju teadmisi aga see-eest kuhjaga motivatsiooni ja huvi, esmakordsel tutvumisel VõrrigaToungue

Ette tänades,
Matu07
mul endalgi on kaks sellist isendit kuuri all, kuskilt üks tuttav lammutas kuuri maha ja siis küsis, et kas sul on vaja ja siis järgmine päev tõi ära, muuseas see mis pildil on hästi säilinud isend

15.a vana 1966. riga omanik
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Vanade kaherattaliste elluäratamine. - Autor: matu07 - 01-05-2005, 21:07 PM
RE: Vanade kaherattaliste elluäratamine. - Autor: matu07 - 20-07-2006, 17:55 PM
RE: Vanade kaherattaliste elluäratamine. - Autor: madeinussr - 20-07-2006, 20:25 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne