Capri 3.0 S
#41

... jäi meelde, et kunagi tahtsid saada Mk I Caprit... seda oled näinud, mis Mäo ristis garaazi katusel on?
Klaasidega kere, tuled rattad, nahkkatus!!!.... rohkem ei tea midagi. Mis arvad sellest???
Kuressaares sõidab üks Mk II Capri.... 99 % originaal ja väga heas korras.... punane, musta nahksisuga... 1,6 mootor.
Vasta
#42

Tsitaat:Originally posted by unu
... jäi meelde, et kunagi tahtsid saada Mk I Caprit... seda oled näinud, mis Mäo ristis garaazi katusel on?
Klaasidega kere, tuled rattad, nahkkatus!!!.... rohkem ei tea midagi. Mis arvad sellest???
Seda masinat on vene ajal ropult \"tuunitud\". Peale välimuse pole seal midagi originaali. Sillad ja mootorgi peaks olema vist lada omad. Tolle masina teeb väärtuslikuks see et tal on paberid olemas. Omanik aga müüa ei taha. Ja üldse on ta seal aastaid seisnud ning rooste oma töö teinud...
Mul albumis kah sellest pilt: http://www.album.ee/?o=200017292
Vasta
#43

Värskeid pilte Big Grin
[Pilt: ?action=img&pic=64901&mode=orig]
[Pilt: ?action=img&pic=64900&mode=orig]
[Pilt: ?action=img&pic=64897&mode=orig]
[Pilt: ?action=img&pic=64898&mode=orig]
Vasta
#44

Sai vahepeal igasugu trikke auto sees ja all tehtud. Eile punnitasin paar tundi et kardaani alla saada. Täna lasen k-kasti uue õli ning homme löön hääled sisse ning kihutan lõunasse talvemõnusid nautima - niigi juba peaaegu 2 kuud garaazis seisnud.
Novembri lõpus peaksid Sachsi tehasest amordid tulema, siis saab hakata neid alla kruttima.
Vasta
#45

Krt miks ilmad nii külmad on? Ma pole 5 nädalat garaazis käinud - auto seisab kõhuli pukkidel, ilma esisillata Toungue Ootan soojemaid ilmu, siis algab lego kokkupanek Big Grin Uued sarniirid, rooliotsad, amordid, puksid... :keersilm
Vasta
#46

Oot, kas sa hakkasid siis roostet ka elimineerima voi ei?
Pidi teist ju kuhjaga olema
Vasta
#47

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Ets
Oot, kas sa hakkasid siis roostet ka elimineerima voi ei?
Pidi teist ju kuhjaga olema
Pool kuhja on elimineeritud Big Grin Suurem osa veel ees. Hellitan ikka veel nõrka lootust et ükspäev on mul nii palju vaba aega, et tehnika teisele kerele ümber loopida :smug
Vasta
#48

Pärnu ATP(Mere tn.)ees parklas sissesõites vasakut kätt seisis.Veel 2001 suvel Ford Capri.Kere krunditud ja sisu lahti kistud.Kuhu see nüüd on jäänud?
Vasta
#49

Capri on üks lemmikuid. harva kohtab. omal ajal nägi neid rohkem. mäletan, lapsepõlves pesitses üks meie maja juures garaazhis, oli ühe vene meremehe oma. kui välja aeti, käisime seda poisikestena imetlemas nagu issandailmutist. üks imedest oli nt. elektriantenn!!! see oli 70-ndate keskpaigas.
respect, et hoolid.
Vasta
#50

No wax, kuidas Capri ehitus edeneb? Pole ammu sind Võru peal sõitmas näinud. Ükspäev auto seisis küll...

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
Vasta
#51

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vjatka
No wax, kuidas Capri ehitus edeneb? Pole ammu sind Võru peal sõitmas näinud. Ükspäev auto seisis küll...
Ega suvel eriti ei edene kui raha pole Smile.
13-25.06 olin vahetpidamata Võrumaal. Ka nädalavahetus enne seda sai sealkandis Taunuseklubiga ringi tõmmeldud.
Vasta
#52

ega ei tea, kes odavalt mõne capri ära müüks? Oleks päris huvitatud, aga kohalikud kuulutustelehed on sellistest isenditest puhtad... :???

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
Vasta
#53

ma uurisin huvi pärast sellist varianti, et sellise isendi saaks soetada kõige reaalsemalt ja korralikuma euroopast -aga siis alla 30K ei ole mõtet üldse arvestada ja suure tõenäosusega pead leppima 2.0 isendiga
Vasta
#54

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jymmy
ma uurisin huvi pärast sellist varianti, et sellise isendi saaks soetada kõige reaalsemalt ja korralikuma euroopast -aga siis alla 30K ei ole mõtet üldse arvestada ja suure tõenäosusega pead leppima 2.0 isendiga

Kui tahad 3.0, ja 30 tuhande eeguga, võta minuga ühendust! Smile Hinnas võib ka tingida. Väga palju varuosasid ja kumme saab ka kaasa. :yes
Vasta
#55

Üks pisike pilt kah üle pika aja Toungue
[Pilt: kasmu.jpg]
Vasta
#56

vabandust, et OT
ja waxi ees vabandust, et teisigi pilte vaatasin Wink aga tuli lihtsalt tahtmine seda öelda nende Jägala joa piltide peale, et minu elu parim ujumiskogemus on just sealsamas jägala joal. eelmisel suvel seal oli nii soe vesi, et välja polnud vajagi tulla. ja joa all on nii karm massaasivann, et :o ühesõnaga soovitan seal ujuda, ainult et jalanõudega minge kuni veepiirini - kaldal on palju kilde Smile

ja waxi auto kohta ka - see hõbedane esivõre on selle nurga alt veel eriti hea efektiga

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#57

See hõbedane iluvõre on nüüd autoga üht värvi - tumesinine ja on palju efektsem Smile

[Pilt: vork.JPG]

[Pilt: 10072003_1.JPG]
Vasta
#58

Ja kes sellist võret endale otsib, peaks pilgu pöörama suurte veokite õhufiltrite poole. Neil selline tavaliselt ümber. Tunduvalt odavam on mõni selline kasutatud filter laiali lõhkuda kui poest sellist võrku osta.

Asp
Vasta
#59

Sul seal album.ee\'s on mingi pilt ühest punasest caprist. Kelle oma see on?
(pilt nr31 see maxcapri)

Meil Põltsamaal üks vend ehitab ühte sellist punast... Oli enne vist 3 aastat mullapeal põhjapidi mädanend...
Vasta
#60

See punane on Laagris. Ootab paremaid aegu Smile

Saad sa mulle otsida selle Põltsamaa tüübi telefoni või oskad juhatada kust ma ta leian. Viskaksin ta Caprile pilgu peale. Ta ostis selle vist poolmuidu Pärnu lähedalt? Juppidena, aastaid seisnud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne