Sügisene auto-moto kokkutulek 16.okt,edukalt lõppenud :)
#81

Ma ka oleks tulija ,aga nagu mul ikka kombeks viimasel minutil seda teatada ja äkki kellegil veel on Pärnust välja minnes koht vaba? Kui juhtub sellien ime võiks ühendust võtta 53484229

MArek
Vasta
#82

Et loodetavasti jöuavad köik ilusti homme kohale Smile Ja nagu siis mainitud need kes viimasel hetkel otsustavad saavad ka kohapeal maksta, 50+30 summa. Maksta vöib kollase toyotaga ja punase mütsiga poisi kätte Toungue

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#83

Mina jälle korrapidaja laupäeval ja pühapäeval lähen lasketiiru laskmist läbi viima nii et nii kurb kui see ka pole ei saa ma ka seekord jällegi tulla.
Vasta
#84

Kohe kohe on foorumlased siin ja hakkab meie retk järva-jaani vahel. ma käisin just mõisas tehnika pöördlaval ära vaatasin kas kõik ikka on töökorras ja oligi ja ka villaveskis käidud seal on kõvasti vaatamistToungue
Vasta
#85

Aga tervitused minupoolt ametiposti otsast kõigile
Vasta
#86

ivar73 Kirjutas:Kohe kohe on foorumlased siin ja hakkab meie retk järva-jaani vahel. ma käisin just mõisas tehnika pöördlaval ära aatasin kas kõik ikka on töökorras ja oligi ja ka villaveskis käidud seal on kõvasti vaatamistToungue
Huvitav oli, kuid mina kahjuks ööbima ei jäänud.
Vasta
#87

Kahjuks ei saanud ööbima jääda aga üritus minu jaoks oli küll lahe.Eriti Valdo kes pani 10 punkti suwalisest asjast.Tänan kõiki kohaletulnuid mõnusa laupäiwa eest.
Vasta
#88

Ai üritus oli lihtsalt super ja väga mönus seltskond oli Big Grin Aitähh kõigile kes tulid, loodetavasti jäite rahule Smile Erilised tänud ja lugupidamine Ivarile ja ta isale kelleta poleks see üritus vöimalikuks osutunud ja Onu Vello oma kinoga Smile
PS:Eno millal me siis lindistama läheme Big Grin Sad spermliquid rock rules!

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#89

Just .........Suured tänud Ivarile ning ta isale ja loomulikult Vellole =)
Tänud ka Ringole kes orgunnis toidu =)

Üritus oli tõesti super !!!!!! Sa näha väga vingeid asju mida pole veel kunagi näinud ega ei näe ka mujal selliseid ime asju !!!

Krt kirjutaks pikalt laialt ,...aga kipsis käega on see liiga keeruline =P
Vasta
#90

Sai ka siis alles tagasi jõutudToungue Teeäärest sai leitud tagasitulles Mosse 401 väga heas korras, kapotialune ka originaal jneToungue Et alles oli paar päeva kuurialt väljas oldToungue Ka paar vanat volgat jneBig Grin

Aga jah üritus oli igati vinge... Teinekordki aga siis loodan et saan oma masinaga juba sinna tulla (Y)
Vasta
#91

24 kuupäival on siis TV 3 STOPP saates näha seda varjupaika.See on minu eraasi aga see LUX on selle asja täht.Parimad soowid kõigile PETSS
Vasta
#92

Igatahes väga asjalik ja mõnus üritus oli. Tahaksin ka omalt poolt südamest tänada Muuseumipapat (Tuvet) ja Ivarit, kes korraldasid meile ühe päeva sees lausa ridamisi huvitavaid ekskursioone. Nende käigus oli vaadata nii mõndagi vana, haruldast ja tihti ka väga haruldast (nii ehedalt kui ka kinolinal).

Minu teadmistepagas ja silmaring täienesid igatahes tublisti ning päris ilma ei jäänud ka vanatehnikalaod (loe: projektid) Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#93

PETSS Kirjutas:24 kuupäival on siis TV 3 STOPP saates näha seda varjupaika.See on minu eraasi aga see LUX on selle asja täht.Parimad soowid kõigile PETSS

Kellele PETSS-i tekst jäi arusaamatuks siis: 24.10.2004, kl: 14.15, TV3-s saade \"STOP\".
Vasta
#94

LAHE ÜRITUS OLI.
TÄNUD KORRALDAJATELE !!!
Seltskond oli ka viimasepeal, järgmine kord peaks rohkem rahvast
kampa meelitama.
Seniks aga jõudu tehnika taastamisele ja loodan, et järgmiseks korraks olen endale ka jõudnud midagi soetada, näiteks midagi neist mida sai koos Metsalasega nähtud uuritud.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#95

Täname meiegi kõiki, kes Järva-Jaani jõudsid! Teiega oli tõesti tore ja põnev üks sügisene laupäev mööda saata. Sai uusi teadmisi ja uusi tuttavaid. Loodame, et teavitate meid avanevatest võimalustest täiendada vanaautode varjupaika!? Nüüd ju teate, mis meil on ja mida veel võiks otsida. Meie omalt poolt aga väidame, et kõikjale me ikkagi ei jõudnud: need garaažid, mis eemal asuvad, jäid ju üle vaatamata. Ja onu Vello filmibaasist leiab kindlasti veel palju filme, milles vanad sõidukid liiguvad. Nii, et veelkord suured tänud tulemast ja hoidkem kokku! Suure lugupidamisega Ivar isaga, ehk ivar73 ja muuseumipapa.
Vasta
#96

ojaaa......need kõik filmid ma kavatsen kunagi läbivaadata !!!

ivar73 Kirjutas:Ja onu Vello filmibaasist leiab kindlasti veel palju filme,
Vasta
#97

korgits Kirjutas:ojaaa......need kõik filmid ma kavatsen kunagi läbivaadata !!!

ivar73 Kirjutas:Ja onu Vello filmibaasist leiab kindlasti veel palju filme,

Ja mina jäin nendest lõbudest ilma Sad
Elab üle, eks tuleb veel külastada seda kena Järva-Jaani alevikku.
Vasta
#98

Regardman Kirjutas:Elab üle, eks tuleb veel külastada seda kena Järva-Jaani alevikku.


ikka tule ja loodetavasti nii pea kui võimalik jälleToungue
Vasta
#99

Omal igatahes tõsine kahjutunne hinges, et ei jõudnud teiega seda päeva olla. Kuni viimse päevani oli veel lootust et jõuan, ja ei tahtnud isegi mitte kirjutada sellest et äkki sõnan ära, ja näe pagan, ikkagi ei tulnud asi välja! Väga kahju igatahes.
Kõigile tervitused ja egas muud kui mina meenutan meelsasti seda suveüritust samas kandis, mis oli ikka ka vääga hää!!!

Vasta

Oleks aega olnud oleks ise ka seekord kohale jõudnud. meeldiv oli kuulda et asi väga edukalt läks.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne