Kes mida kogub?

(02-07-2012, 14:29 PM)Martin460 Kirjutas:  Pakkuda kivitalb.
Kas kellelgi on vanu võtmeid kogutud. Nimelt on vaja leida võti vanale riidekirstu lukule. Ei oskagi kirjeldada seda...nagu kapivõti...hästi lihtne. Ma tuleks lukuga proovima või saadaks luku kaugemale. Ise olen Tallinna inimene.
tere,minu (3000)kolmetuhande võtme hulgast on mitmed abi saand,ainult aega napib otsimiseks.
Vasta

(02-07-2012, 16:30 PM)näkisepp Kirjutas:  
(02-07-2012, 14:29 PM)Martin460 Kirjutas:  Pakkuda kivitalb.
Kas kellelgi on vanu võtmeid kogutud. Nimelt on vaja leida võti vanale riidekirstu lukule. Ei oskagi kirjeldada seda...nagu kapivõti...hästi lihtne. Ma tuleks lukuga proovima või saadaks luku kaugemale. Ise olen Tallinna inimene.
tere,minu (3000)kolmetuhande võtme hulgast on mitmed abi saand,ainult aega napib otsimiseks.

Nüüd sai kodanik näkisepp-a juures käidud ja võti leitud.Tänud. Vägev muuseum!!!
Vasta

Tahaks väga tänada head kaasfoorumlast Tifti kes oli lahkesti valmis loobuma väiksest käsitrellist kollektsiooni kasuks.
Nüüd aga katsuks jälle identifitseerida minujaoks tundmatut mudelit. Ainus kiri mille leidsin oli FOREIGN 3. Kas selline asi ütleb kellelegi midagi? Googeldamine mulle vastust ei andnud. Panen ka paar pilti.
[Pilt: 20z65qc.jpg]

[Pilt: 19604x.jpg]
Vasta

Vanemad mobiiltelefonid oleks tere tulnud mu kogusse. Eriti oleks vaja Alcateli ja vanemaid Ericssone. Põhiline et oleks komplektne (st aku ja nii edasi) aga mitte töötav. Edasi ei müü ja puhtalt oma huvides kogun.
Olgugi et 19 on alles kogutud aga siiski jätkan. Võib ka mõne jupstüki vastu vahetada. Tavaliselt annan teada automotokoskis mis üle.

Veel pole maha löödud
Vasta

pontu6, mul vist on ka selline käsitrell olemas, ja oli vanasti olemas ka originaal karp sellele. Võin muidugi eksida, pean kontrollima, milline variant mul olemas on.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Anna teada!
See Ksf. Tifti trell osutus parajaks pähkliks. Olen kogu interneti kõikmõeldavates keeltes läbi kolanud, aga sarnast ei ole leidnud. Ka mingist USA puutööriistade foorumist uurisin, kuid ka nemad laiutasid käsi. Tahaks ikka hirmasalt tootjat tuvastada.
Vasta

kui keegi kogub allolevatel piltidel näidatud asju, siis võtke ühendust ja viige ära Big Grin
* Voodrilaua või jumal teab mis s***a sisse soonelõikamise agregaat
* Malemäng, karbis üle paarikümne nupu ka alles
* oherdi, otsanupp puudu


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta

Alasid kuidagi armsad.Kui kellelgi midagi pakkuda...

[Pilt: DSC05814.JPG]
Vasta

isandpauk Kirjutas:kui keegi kogub allolevatel piltidel näidatud asju, siis võtke ühendust ja viige ära Big Grin
* Voodrilaua või jumal teab mis s***a sisse soonelõikamise agregaat
* Malemäng, karbis üle paarikümne nupu ka alles
* oherdi, otsanupp puudu
Ei ole oherdi, on hoopis vinnal.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Oherdi, vinnal... minu sõnavaras hoopis vindlavänt!
On endal ka selline vigur olemas ja tean ka, kuhu otsanupp sai - sellest sai omal ajal Kamazile roolinupp tehtud. Selline, nagu tõstukitel.
Vasta

Õigus, vindlal on nii nupp, kui ka väntCool

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Oherdi, olen ma õigesti aru saanud, et see on puidupuur, mille otsaaasast täib puupulk läbi? Ikka keeramise jaoks. Vänta ega trelli külge panna ei saa.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(05-08-2012, 08:34 AM)aavu Kirjutas:  Oherdi, olen ma õigesti aru saanud, et see on puidupuur, mille otsaaasast täib puupulk läbi? Ikka keeramise jaoks. Vänta ega trelli külge panna ei saa.

Vähemalt Pärnumaal oli see nii.


Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(05-08-2012, 08:34 AM)aavu Kirjutas:  Oherdi, olen ma õigesti aru saanud,

Mul jälle meelde jäänud, et hoopis puidupuuri tüüp, millel peenem kruvi ees ja see kruvi veab puidusse keerates laiemaid terasid järgi? Ei sõltu sellest, misasi teda ringi ajab.

Vasta

(05-08-2012, 08:34 AM)aavu Kirjutas:  Oherdi, olen ma õigesti aru saanud, et see on puidupuur, mille otsaaasast täib puupulk läbi? Ikka keeramise jaoks. Vänta ega trelli külge panna ei saa.

Väidaks ka just sedapidi, kuigi pulga asemel saab panna ka vändalaadse pulga, näiteks kadaka oksa. Oherdiga oherdatakse auk puusse väga olematul pöörlemiskiirusel. Ise lõikasin ühel 10mm'l oherdil silma tagant ära ja tegin sellest puuri, mida saan panna vinta-väntale otsa. Elektritrelliga ei kipu selline aga midagi eriti lõikama ja puurima.
Vasta

Tore lugeda, et puuride, trellide, oherdite ja muude väntade hingeelu nii elavat arutelu tekitab. Wink
Kellel aga veel mõni pudrujõul töötav hammasratastega mudel peaks üle olema, siis trelliblogi vaatab üle kõik pakkumised.
Vasta

(06-08-2012, 18:43 PM)pontu6 Kirjutas:  Tore lugeda, et puuride, trellide, oherdite ja muude väntade hingeelu nii elavat arutelu tekitab. Wink
Mulle ka meeldisid need "vinta-vänta-väntsli"- lood Big Grin.. Oherdi tagant.. või eest..või küljest ää lõigatud puuri-oherdi otsaga olen vääga edukalt läbi puidu auke "oherdanud", ringiajajaks siis aeglasemate pööretega Metabo-drell. Noh, kui on vaja lihsalt läbipääsu, mitte mööbli ehituse juures Smile. Kasemahla laskmise juures kah abiks asi Cool.
Eks neid ja erinevaid teisi abimehi kutsuti Eesti erinevates piirkondades erinevalt ka, pidage seda meeles.



Vasta

Puuridest drellidest vinta väntadest ma suurt lugu ei pea (kogumise mõttes) aga läks see asi meelest et tehnika ajakirjad on mu üks lemmikuimaid kogumisobjekte.
Üks huvitav vinta vänta siiski on mul olemas.
[Pilt: thumb_27126415_KrIz.jpg?47687]

Veel pole maha löödud
Vasta

(07-08-2012, 20:47 PM)JaakH Kirjutas:  Puuridest drellidest vinta väntadest ma suurt lugu ei pea (kogumise mõttes) aga läks see asi meelest et tehnika ajakirjad on mu üks lemmikuimaid kogumisobjekte.
Üks huvitav vinta vänta siiski on mul olemas.
[Pilt: thumb_27126415_KrIz.jpg?47687]

Mul on (või oli) ka kuskil mingi sarnane, kuid selle ülesotsimine jäi soiku, kui siinsed drellihullud avaldasid informatsiooni, et nende kogutavatel jublakatel peavad olema hammasrattad. Kui siiski kellelgi sellist hädasti vaja läheb võin minna otsimisega uuele ringile.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta

Kogun vanu (kuni win 95) arvutimänge, kui kellelgi midagi pakkuda, võib olla ka flopi peal, siis PM Rolleyes.

Karl
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne