Teema on suletud

naljanurk 2

Ma nüüd ei saa hästi aru sellest eelmise jutukese naljanurka postitamisest.

See, et seal igasuguseid kummalisi näoilmeid leida on võimalik, pole ju mingi naermaajav teema. Sama hästi võiks fotokaga igas rahvamassis ringi liikudes jäädvustada ükskõik milliseid hapukaid või magusamaid grimasse.
Või on asi Kiyosaki esinemises? 
Lugesin kommentaare artiklile ja enamus neist pakataksid kadedusest.
- Eestlased? 
- Ju siis!
Ma ei usu imedesse. Aga kindlasti on üksikutele kohalkäinutele ja seal peetud jutlusest arusaanutele Kiyosaki lugudest palju tolku, et edaspidises elus riiki, valitsust, oma tööandjat või kedaiganes orjamata toime tulla. 
Kuidas või mil moel keegi neid teadmisi kasutab, on juba tema isiklik mure ja palju sõltub sellest, kui türann ta olemuselt on. Seda näost välja lugeda pole võimalik. 
Rikas ja vaba mõttemaailmaga inimene ei pea olema tingimata teiste kaaskodanike ekspluateerija, kuigi jah - teatud tasemele jõudmiseks kasutatakse ikka igasuguseid räpaseid võtteid. Kuid see pole reegel.

Et mu reageering arusaadavam oleks, siis lisan siia lingi ühest loengust. Puhtas emakeees ja lektor hoidub meelega keerulisest ning võõrapärastest väljenditest, et ka maainimesed aru saaksid, millest jutt käib.
Mulle isiklikult on sellest loengust kasu juba olnud.
Aga kui keegi arvab, et see kõik on temasugusele, kes juba omad saavutused saavutanud nagu hane selga vesi, siis pole jah mõtet oma kallist kahte elamiseks antud tundi niisama kuulamiseks raisata.

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/tai...d=72560181

Nu ma proovin siis lihtsakoelisemalt seletada, et mispärast antud uudisnupp tükkis galeriiga naljanurka kvalifitseerub. 

Need olevused, kes seltsimees rikkuseõpetaja tarkuste omandamiseks eraldi tasulist tulevärki vajavad, ei suuda kunagi oma unelmate täitumist näha. Aga oma "terasuses" suudavad nad kindlasti süütute kõrvalseisjate elukesi keeruliseks teha. Ja see ongi naljakas. Halenaljakas suisa.

Ja mingist kadedusest pole siinkohal küll paslik rääkida. 

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Ju ma siis ess saanu nallast aru.
Kõige muuga nõus ja seda räägib ka Vallo Arumäe oma loengul.
Ning kindlasti jutustas sellest ka pälinat väisanud mailmakuulsus ise.
Aga üldiselt ajavad vennikesed õiget asja ning teenivad sellega rumalate arvelt nii mõnegi nutsaku, et omi meelepäraseid toimetusi toimetada.



OLEN SÕNATU.. Big Grin

Veel pole maha löödud

Ootamatu kukkumine võib osutuda valulikumaks, kui võiks arvata. Aga ei saa laita inimeste jätkuvat out-of-box mõtlemist Smile

Kontseptsioon ise pole ju uus - Soomekelgu ja Sõprusesae kombo ju vana kalameestelemmik Wink

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

(28-10-2015, 19:42 PM)JaakH Kirjutas:  

OLEN SÕNATU.. Big Grin
Ja kui hakkata ringi ratast kohapeal tiirutama siis võib juhtuda, et jalgealune kaob äkitselt ära.  Big Grin

Kuuldud vene kosmonautide vanasõna: Progress ei kuku Prootonist kaugele.

http://menu.err.ee/v/uudised/elu/f9e1754...ikas-skets

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kuidas näevad meid armsad naabrid.

Arva ära, kes tegelastest on meie kallis kaasmaalane

Õige vastus on siin


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kes teab miks ei soovitata IVECO autol sõidu ajal külje akent avada?

Sina ilmselt

Jah ,öeldakse et külje akent ei avata sellepärast kuna valus on kuulata kuidas auto laguneb ! Big Grin Big Grin

[Pilt: 12196207_875727419143726_8603586045480084619_n.jpg]


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

http://www.osta.ee/vaart-vidin-tsiklile-...src=search

[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

(07-11-2015, 08:14 AM)DevilDeVille Kirjutas:  [Pilt: 1]
Kuulsin versiooni milles oli veel: "Fašistid on end kremlis sisse seadnud ja sõdivad Ukrainaga" ja "Selline jura saab küll ainult kõige hullemas unes olla!"

Do'nt panic

[Pilt: 12122744_1634463450160758_5257539764614783909_n.jpg]
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne