Teema on suletud

naljanurk 2

Temaatiline täna,ehk kellelegi...(vene veteran vs.Porshe)

https://youtu.be/6TdPwG83H60?list=PLkiSw...I3IUT_5D1Z

Kena  marsilaul .loodud helilooja  JuIij  Abramovitš Haiti  poolt 1927 aastal . Sobib tänase päeva puhul tervituseks  nii  puna armeele  , kui ka teisele kohale tulnud wehrmachtile.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(11-05-2017, 14:33 PM)viplala Kirjutas:  Tundra vs '05
Ma ei tea, ei panimaitanud hästi, kus see huumor oli? Pisut loogiline vist on, et kui avaldada piisavat jõudu, siis läheb iga asi lõpuks puruks.
A võib-olla see polnudki siis mulle suunatud ja ma ei pidanudki aru saama.

Hiljuti külastatud asutuse infostendil:
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(11-05-2017, 15:21 PM)41Degree Kirjutas:  
(11-05-2017, 14:33 PM)viplala Kirjutas:  Tundra vs '05
Ma ei tea, ei panimaitanud hästi, kus see huumor oli? Pisut loogiline vist on, et kui avaldada piisavat jõudu, siis läheb iga asi lõpuks puruks.
A võib-olla see polnudki siis mulle suunatud ja ma ei pidanudki aru saama.

Oih, palun vabandust.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Selle taadi videod on enamus sellised pooltotakad. Nalja eriti pole, õppida pole kah sealt mõmmigi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Tegemist on "eksperimentidega". Teadlased vist...

Pole kindel, kas iga mees seda näeb ja kes juba näinud, need teavad, millega seltskonnamäng lõppeb.


(11-05-2017, 15:59 PM)Basilio Kirjutas:  Hiljuti külastatud asutuse infostendil:

Kes oskab, see teeb.
Kes ei oska, see õpetab.
Kes ei oska ei teha ega õpetada, see juhib.


Sihukest verisooni olen mina kuulnud.

Asi naljast kaugel,aga väga hea puändiga.

https://youtu.be/UUcF49xY-T0

Vaata lõpuni(kasuks kindlasti keeleoskus)

[Pilt: 18403513_857465041059721_525621286516448...e=597E4E52]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(15-05-2017, 16:23 PM)mlsluik Kirjutas:  [Pilt: 18403513_857465041059721_525621286516448...e=597E4E52]
oot, oot, mis siin naljakat on? Mis tädi pildil ja millest jutt??? vist mingi väga oma ringkonna keskne huumor, mida laiem üldsus ei taba ...

(15-05-2017, 23:28 PM)honkomees Kirjutas:  
(15-05-2017, 16:23 PM)mlsluik Kirjutas:  [Pilt: 18403513_857465041059721_525621286516448...e=597E4E52]
oot, oot, mis siin naljakat on? Mis tädi pildil ja millest jutt??? vist mingi väga oma ringkonna keskne huumor, mida laiem üldsus ei taba ...

see üks suurimaid keskerakonna skandaale ju pärast savisaart. Tasub peavoolumeediat veidi vaadata, eriti 9-10 mai uudiseid.

pildil ohpekkijoome või prantsusepäraselt eau de cologne

(15-05-2017, 23:30 PM)taavi Kirjutas:   Tasub peavoolumeediat veidi vaadata, eriti 9-10 mai uudiseid.
Kinnitan, küsimus teadmatusest ajendatud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

selles foorumis ehk rohkem OT. teema kui oli supleri teemnaline sõnasõda Sad

Kas nüüd tuleb naljanurgas ka juba viimasel ajal traditsiooniks saanud ving, nutt ja hala? 

Kes natukenegi kursis päevakajaliste teemadega saab kohe aru milles uba. Kui ei siis ei pane pahaks, omamoodi huvitav võib olla elu... kusagil pilvedes või "teisel planeedil"  

Ühesõnaga 9 mail viis Oudekki Loone, nagu õige kommar ikka, ka "pronkssõduri" juurde lilli ning sõnas: kui liitlased ei oleks Teises maailmasõjas võitnud, ei oleks meil täna Eesti riiki ega ka eesti rahvust.

Kes vähegi ajalooga kursis saab aru et sel lausel ei ole mitte kui mingisugust alust. Ja nagu sellest veel vähe siis lisaks muule väitis Loone, et hoolimata iseseisvuse taastamisele kulunud enam kui viiekümnest aastast, on liitlaste võidu puhul oluliseks märgiks «ka see, et pommid ei kukkunud kaela.»

Veerand Tallinnat ja enamus Narvat siis vist varises ise suurest "õnnest" kokku...  siit ka see antud pilt. 



Jätkame naljanurga teemadel. 

Hiiumaal tohtivat kaevusid vaid talviti puurida. Miks?

 Suvel, kui puur kinni jääb, võib juhtuda, et võtab terve saare ringi käima, talvel aga hoiab jää kinni.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

samuti hiiumaal kanu ei tohi pidada - siblivad saare laiali. Samuti on teada, et hiidlastel on kõige paremad naabrid - saarlased. ja kui hiiumaal välku lööb, siis nad arvavad, et neist tehakse pilti.

Nüüd ei teagi kas tohib miskit siia teemasse veel lisada või peab hakkama luba küsima?


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(16-05-2017, 04:55 AM)mlsluik Kirjutas:  ... Kes natukenegi kursis päevakajaliste teemadega saab kohe aru milles uba. Kui ei siis ei pane pahaks, omamoodi huvitav võib olla elu... kusagil pilvedes või "teisel planeedil" ...
Veel OT: Aitäh selgituste eest. Ehkki olen igal võimalusel Kuku ja Vikerraadio poliitika- ja jutusaadete kuulaja, siis pole sellest kaasusest midagi kuulnud - kiire kevadtööde aeg, isegi klappe ei kannata peas kanda. Aga telerit pole mitu nädalat seina pistetud, kui aega on vaatan vaid Kuldvillakut ja jalgpalli MM. Seega Eesti staarikeste väljanägemisest pole tõesti õrna aimugi  ... noh savipätsi, laari ja antsipit ikka tean nägupidi, ekre liidreid kah, aga ülejäänud vahetuvaid parteijuhikesi tean vaid nimepidi raadiost.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 19 külali(st)ne