Teema on suletud

naljanurk 2

http://www.fibac.eu/et/a/hofats-johnny-c...udeliavaja
Rämpsu kogumine seina külge...
Big Grin

(30-11-2018, 16:34 PM)Marko Kirjutas:  
(30-11-2018, 10:04 AM)Daff Kirjutas:  Kuldvillaku küsimus:
Kes või mis on läbi käinud nii tulest, veest kui vasktorudest?

Piiritus.

Eks ta ole jah nii. Venelased väitsid, et samagon.

Aquila captas non muscas.

(30-11-2018, 16:49 PM)Daff Kirjutas:  
(30-11-2018, 16:34 PM)Marko Kirjutas:  
(30-11-2018, 10:04 AM)Daff Kirjutas:  Kuldvillaku küsimus:
Kes või mis on läbi käinud nii tulest, veest kui vasktorudest?

Piiritus.

Eks ta ole jah nii. Venelased väitsid, et samagon.

Mis hetkel samakas tulega kokku puutub?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Õnnetuse alguses Big Grin

Lugu elust enesest. Sõbralt kuulsin. Tegevus toimus täiesti tundmatus kohas mõni aeg tagasi,tegelased samamoodi täiesti teadmata. Aga lugu järgmine:

Ühes vanaauto garaažis seisis värskelt taastatud vana auto. Selle kõrval teine taastamata autorosu mille poritiiva peal lösutas üks pereisa kes oma pojale õpetlikult seletas,et vaata pojake, seda taastatud autot ei tohi üldse näppida ega puutuda sest see on väga ilus,läikiv ja kallis massin! Mees muidugi ei saanud aru,et auto mille peale ta toetas on mitmeid kordi kallim.... Big Grin

T.

(30-11-2018, 10:04 AM)Daff Kirjutas:  Kuldvillaku küsimus:
Kes või mis on läbi käinud nii tulest, veest kui vasktorudest?

Nõukogude aegne sõjaveteran.
Iga aastaga läksid seiklused aina värvikamaks, surm hiilis järjest lähemalt mööda jne jne.
ps. mõni veel tänaselgi päeval kiitleja oli sõja lõpupäevaks 7 aastane.


Tänak on ka nagu tulest ja veest läbi käinu, vaat vasktorudest vist veel mitte... ?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(30-11-2018, 19:22 PM)hulgus Kirjutas:  
(30-11-2018, 10:04 AM)Daff Kirjutas:  Kuldvillaku küsimus:
Kes või mis on läbi käinud nii tulest, veest kui vasktorudest?

Nõukogude aegne sõjaveteran.
Iga aastaga läksid seiklused aina värvikamaks, surm hiilis järjest lähemalt mööda  jne jne.
ps. mõni veel tänaselgi päeval kiitleja oli sõja lõpupäevaks 7 aastane.
Meenutab minu kadunud naabrimeest. Viimases otsas oli jutu järgi lausa allveelaeva kapten. Just nimelt "kapten" mitte komandör. Seilasime, teame...
Samas oli valla lehes eakate õnnitluses sünniaasta olemas ja lihtsa aritmeetilise tehte abil andis naabrimees sõja ajal vaevalt polgu poja mõõdu välja. Karm tegelikkus oli aga see, et vene kroonust saadeti ta (väidetavalt) hullupaberitega tagasi ja pauku kartis pööraselt. Kui üle tee pesitsevad noorsandid millegi auks ootamatult ilutulestikku lasid, siis pimeduse varjus pahaaimamatult metsa alla prügi viima läinud naabrimees oli koos ämmerguga kummuli maas ja röökis koleda häälega. Pärast rääkis küla peal, kuidas teda taheti maha tappa.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Jaa.Meiekandis mees kes väidab,et keeras Tsernobolis kraanid kinni peale pauku.Täna veel täitsa hea elu ja 
tervise juures.Küsimuse peale,et mis kraanid ja mis edasi sai vaatab nagu lolli Big Grin

Kui juba jutt veteranidele läks .... Cool 

Meite kandis oli üks kummikäega onu. NLiidu kangelane, Velikije Luki aukodanik ja mis ta kõik oli.
Käis ka aga mööda koole ja pajatas oma granaatide tagasiviskamise lugu. Rahvasuu räägib, et see number olla ka ikka muutlik olnud.
Male oli vanale meeltmööda, andis aga simultaane siin ja seal. Isegi poisikesena ta vastu mänginud.Kui kõva malemees ta oli, on minul praegu keeruline hinnata, tatikatele tegi pähe küll. Ja kaotada talle ei meeldinud.
Minu kooliskäimise ajal oli selles koolis üks kena noor blond keemiaõpetaja, kes oli males päris kibe käsi, ja kippus vanale ikka korduvalt šahhmatti ehitama.
Siis hakkas sõjakangelasel tavaliselt tuline rutt ja mäng jäi pooleli.
Vana oli kõva seelikukütt olnud ja olla armastanud oma võitude muljetamisega kõvasti eputada. Samuti meeldinud talle kangesti nabaalused naljad ja anektoodid. Töömehed teadsid seda, ja kui polnud suuremat tahtmist tööd teha, meelitati kolhoosiesimehest sõjakangelane vastavateemalisse vestlusringi. Tükk tööaega olla niimoodi lõbusasti mööda saadetud.

Meenub samuti  üks sell, kellega koos Tartus kopsukliinikus olime. See seletas et mäletab Tallinna märtsipommitamist. Nuuskisime välja et sell on sündinud 1947. Kes kurat siis pommitas? On igasuguseid teadjaid ja mäletajaid.

Veel pole maha löödud

(01-12-2018, 19:58 PM)JaakH Kirjutas:  Meenub samuti  üks sell, kellega koos Tartus kopsukliinikus olime. See seletas et mäletab Tallinna märtsipommitamist. Nuuskisime välja et sell on sündinud 1947. Kes kurat siis pommitas? On igasuguseid teadjaid ja mäletajaid.

Mul oli ämma teise ringi mees, sarnane tegelane. Aeg-ajalt rääkis ikka ennast sisse, mingite kaudsete vihjete põhjal arvasime juba mitmeid kordi, et midagi nendes lugudes ei klapi. Muidu oli väga respekt vana, näha, et eestiaegne kasvatus. Tänaseks mees juba lännu, aga ega tema õiget sünni aastat me kindlalt teada ei saanudki. Ta pani siit 70-nendatel plehku ja ilmselt muutis jälgede segamiseks ennast mingi 7-10 aastat nooremaks kui tegelikult oli. Kgb kottis teda pikalt ka seal pool piiri, seda sisteemi tundis ta läbi ja lõhki. Ja eks ta hiljem kartis ikka veel, see hirm talle jäi. Isegi tütar ei teadnud ta õiget sünniaastat. Segased ajad olid.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss

Mul nii vanaisa kui üks vanatädi teadmata sünniajaga, vanaisal oli oluline, kas olla 44-ndal 46 või 56 aastat vana, mopi kohapealt ei hakatud nii vana torkima, vanatädil olid paberil kuupäevad lihtsalt sassi aetud ...

(02-12-2018, 19:11 PM)pen.skar Kirjutas:  Meil oli üks Linda, kes oli saksa ajal enda dokud 5-6 aastat nooremaks saanud. Elu siis lõbus, aga pensilejõudmiseks pidi sovhoosis jupp aega üle töötama...
Kas laeva illuminaatorist on võimalik välja pugeda? Natuke liiga väike tundub? Saeveskis töötades kuulasin ühe Estonialt pääsenud Rapla rekamehe juttu.  Kõik muu aknast väljapugemiseni tundus loogiline.

Mul naabrinaine endine, kah Linda nimega valetas end vanemaks et saada pensile aga neetud EV tegi talle ikka ära. 

Täna Setomaal olles sai head nalja. 
"Mees sul ei põle Audil tagatuled"
Ma süüdimatult: "Tikud raisk jäid ostmata"

Muidu töötasid kõik aga lund sadas hoolega ja kittis tagatuled kinni

Veel pole maha löödud

Kaheksakümnene abielupaar üritab asja ajada kuid ei õnnestu. Vana jopib ikka kuradi Putini pärast ,näe Breznevi ajal kõik toimis!

Vana mees on suremas. Tõmbab veel vaevu hinge. Järsku pilk selgineb ja palub:
"Tahan astuda sotsiaaldemokraatlikku erakonda."
Kõigil hakkab kiire, sebitakse avaldus ja kõik muu, kiirkorras kinnitatakse ka liikmeks ära, et surija viimast soovi täita.
Vana rahuneb.
Järsku valgustab tema nägu särav naeratus ja viimase hingetõmbega kähistab:
"Kohe on üks sots vähem..."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Minu teada raplamaalt ei olnud ühtegi rekkemeest välja ujujate hulgas. Vändra ja Pärnu kandist küll,

Sampo 10 müügis. Kes ei jõua kombaini osta,see võtku vändaga odavam variant! kiirustage! Big Grin 

https://www.soov.ee/9007188-hakklihamasi...tails.html

ADVENDIKALENDER

Ei tea, kas just saabuvate pühadega seoses, aga minu e-postkasti saabus järgnev üllitis

/... Good day,

I am Mrs. Lau Hee Ling a Wing Hang Bank staff here in Hong Kong. Can
I trust transfer- $ 13,991,674 USD? contact me on my email
:lijuanleelings@aol.com

Regards
Mr. Lijuan Lee Ling

Head päeva,

Ma olen proua Lau Hee Ling Wing Hang Banki töötajad siin Hongkongis.
Kas ma võin endale usaldada ülekande - $ 13 991 674 USD? võtke mind
minu e-posti aadressil: lijuanleelings@aol.com

Regards
Hr Lijuan Lee Ling .../

Üks kodanik „Hui Vam Dam“ vajab just minu abi ...
Mina vajaks omakorda abi, aru saamaks, on ta siis härra, või proua? Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 28 külali(st)ne