Teema on suletud

naljanurk 2

Veidrusi loomariigist. Juhtus selline asi siis minu isiklikus tiigis ja konn tegi priisõitu ikka mitu päeva jutti.
[Pilt: konn_paneb_kala_n2kku.PNG]

(10-05-2014, 18:02 PM)donn Kirjutas:  Veidrusi loomariigist. Juhtus selline asi siis minu isiklikus tiigis ja konn tegi priisõitu ikka mitu päeva jutti.
[Pilt: konn_paneb_kala_n2kku.PNG]

...kas siin miskit erootikaga pistmist äkki poleBig Grin

Toksisin naljaviluks Googel-Moogeli otsingusse sõna "pizdets" ja kus siis alles tuli pilte!
Mõned näidised:
                               

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

"Issi, miks vanaema muudkui piiblit loeb?"
"Vanaema valmistub lõpueksamiks ..."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

2014 "pedevisiooni" võitis habemega naine vms.pervert Sad Reikopil hea meel muidugi Big Grin ....

Kui juba lobaks läks:
https://www.youtube.com/watch?v=hkrF8uC92O4#t=16
Euroopa viiske mängiva teleka kõrval foorumis tänitades ja asjatades jäi ainukesena kõrva see lugu. Kahtlustan, et võitmiseks oli seal liiga palju Dolly Partonit. Või ei sobinud teineteisele sügavalt silma vaatavad mees ja naine.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Krt.ETV tegijatel on selgroogu Smile Peale "pedevisiooni" kohe Winny Puhh paneb peded peegelpõrandal kükke tegema !!! respekt Big Grin

(11-05-2014, 01:28 AM)krossifänn Kirjutas:  2014 "pedevisiooni" võitis habemega naine vms.pervert Sad Reikopil hea meel muidugi Big Grin ....

...no kuram .-ja võitiskiSad
Aga vaata,Eesti poiss sai kah lavale.Tähelepanu jun vaja,kuid ex temalegi masendav üllatus,et tea sust sellele lilled pidi andma.Tsenaarium kindlasti varem välja mõeldud!Big Grin

http://publik.delfi.ee/news/eurovisioon2...d=68647205

Seltsimees Vadim meil vist käis kunagi juba läbi, kuid kordamine olevat tarkuse ema... ja kuna täna emadepäev ka nagunii...


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

See habemik oli oma tegemistega teistest lihtsalt üle. Meeldib või mitte, kuid ta suutis trummi kõige kõvemini taguda. Sealt ka vastav koht. (Mina tema fänn kohe kindlasti ei ole)

Muide, Paadam on poisike mu kõrval Big Grin http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=36094&page=9

....

Kui siit edasi minna, siis ma tahaksin kõigepealt tänada kõiki minu laikijaid ja teisi heade sõnade eest.


..............


Kunagi ammu, hallil ja kõledal ajal, lõbustasin ma end sellega, et võtsin ühe kõnekäänu, või mõne lühikese anekdoodi, või mõtlesin ise teema, ning kirjutasin sinna teksti juurde. Tavaliselt sai sellest üks lugu või siis mitu. Kahjuks või õnneks on neid väga vähe säilinud, kuid ma tooksin siinkohal ära ühe sellise üllitise, mis oli vist katkend pikemast jurast...

..


...Täna ma siis võtsin end uuesti kokku ning pidasin veits aru, kelleks ma võiks siiski saada, ja seda ikka matuste poolepeal. Mulle tuli meelde, et ma olin lapsepõlves õppinud saksofoni mängima. Ja saksi ma oskan puhuda siiani päris hästi. Seega ma helistasin läbi järjest kõik suuremad matusebürood ja pakkusin end matustele nn. viimast lugu mängima.
Ja juba järgmise päeva lõuna ajal, võttis minuga ühendust üks büroo Pärnust. Nad pakkusid mulle nn. prooviesinemist. Üks kodutu oli surnud ja kuna tal ei olnud ei peret ega tuttavaid, mõtles valimiste eelne Pärnu vallavanem ta hauda sängitada muusika saatel.
Niisis kodinad kokku ja Pärnu poole tuld. Kuna ma Pärnut hästi ei tundnud (mu igivana GPS peksis segast) siis jõudsin ma hauaplatsile kaks tundi hiljem.
Auk oli juba valmis kaevatud. Kuna külalised olid lahkunud, pidi ka kirst augus olema, ning piiludes auku, oligi näha kirstu porised reljeefid, kaetud mullaga, mida tavaliselt peost kirstule loobitakse.
Hauakaevajast töömehed istusid eemal peielauas, ning lasid supil hea maitsta. Mul oli nii šitt tunne. Kuidas ma sain hilineda. Olgugi, et tegemist oli kodutuga, pidi siiski MINU muusika tema hinge ära saatma.
Hauakaevajad laua ääres vist nägid mu ängi ja häbi, sest nad vaatasid mind suhteliselt külmal pilgul.
Ok, mis seal ikka. Parem hilja, kui mitte kunagi. Võtsin oma saksofoni välja ja hakkasin mängima. Ma mängisin nii, nagu ma pole seda iial teinud. Ma panin sinna mängu kogu oma oskused ja hinge. Vahepeal tõusid töömehed lauast, ning kogunesid kõik ümber minu. Ma vannun, et kõrgemate helide rägastikus, kiskusid töömeeste näod juba üsnagi kurvaks ja kui ma viimaks mängisin Ave Maria't, nutsid enamus neist lahinal.
Ja siis oligi kõik, ma olin oma töö teinud ja ma olin uhke enda üle. Pakkisin saksofoni ja jalutasin auto poole. Poolel teel sinna, kuulsin seljataha jäävate hauakaevajate suust miskit, mida on suhteliselt raske avalikult meenutada... , enivei, mu kõrvu jõudis kahekõne, kus üks töömees ütles teistele: ''Ma ei ole eales midagi nii ilusat kuulnud, ma ei ole eales midagi sellist näinud, kuigi ma olen paigaldanud reoveemahuteid oma 20 aastat

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(11-05-2014, 01:21 AM)viplala Kirjutas:  "Issi, miks vanaema muudkui piiblit loeb?"
"Vanaema valmistub lõpueksamiks ..."
"Kellele vanaema, kellele ämm... Anna veel padruneid, pojake!" Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

LITSIKINGAD Ostas, tra mis tekst Big Grin Big Grin Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

...vahva.Sealt siiski veel puudu tekstijupp..
...ja see ei ole veel kõik.
lisaks saad sa ka ....Big Grin

(12-05-2014, 13:08 PM)viplala Kirjutas:  LITSIKINGAD Ostas, tra mis tekst Big Grin Big Grin Big Grin

Lisaks tasuks ka vaadata pakkujate kasutajanimesid - mupo, ErkkiSarapuu ja martsander Big Grin Tundub, et huumorisoonega tegelasid on rohkemgi! Wink

Seda meest teate ikka?

(12-05-2014, 20:00 PM)Kombimiis Kirjutas:  Seda meest teate ikka?

Väints sina või? Big Grin

Veel pole maha löödud

Mida asja ma just vaatsin? Big Grin Panasonic is best!

Juku ja Mari on jahedal õhtupoolikul saunas. Võtavad leili ja lähevad välja, et saaks korralikult karastatud. Pärast mõneminutilist väljas seismist ütleb Juku:
"Ime et külm ei hakka."

.......


Ehitusnbrigaad lõpetab töö, natšalnik tuleb üle vaatama ja kukub ropult sõimama. Kui pausi peab, siis brigadir küsib mis viga? Kõik olla tehtud vastavalt projektile. Näete, siin on joonis: 30 meetrit sügav auk, selle põhjas põleb latern. Ülemus keerab vandudes joonise ümber: “Kuradi uroodid, see on ju majakas..”

..

"Eile mängisin viiulit nii, et mu naine nuttis."
"Sa oskad nii ilusasti mängida?"
"Ei, poogen läks talle silma."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Ei tea kas tõmbas täis või on lihtsalt kehv päev....


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Kunagi nägin imelikku und ja täheldasin ärgates nähtu ülesse.
Nüüd avastasin selle ammuunustatu oma arvutist. Muigama võttis.

Istume Pärnaga (no on üks sõber) Võrumaal tema kodutalu suitsusauna esikus ja libistame peale järjekordset leilivõttu presidendi pilkut.
Mõnus on.
"Ehh, kunagi teen endale ka suitsuka...", jõuan vaevalt endamisi mõelda, kui Lenka hõikab, et "Tulge vaadake, misasja telekast näidatakse!"
Tõmbame rätikud ümber ja põrutame tare poole.
Savisaare peiedelt käib otseülekanne. Kohal on segaselt kirju hulk rahvast, laval seisab Andrus ja kuulutab parajasti välja uut MASU.
Kaamera laseb "pilgul" üle laua libiseda. No polegi seal ju suurt midagi. Hunnik mingisuguseid rohelisi oblikaid ja paar tsinkämbrit viinaga.
Ei pitse, ei kohvitasse, ei veinipokaale, isegi taldrikuid-nuge-kahvleidki mitte. Rikkalikest toidu- ja puuviljavaagnatest rääkimata. Ainult hein ja viin.
"Blääh!", teeb Putini Vovka hapu näo ja sosistab Andrusele küsivalt kõrva: "A gde ikra?"
"Pole, Vovotška, saa aru - netu. Nihhujaa netu i vsjo!"
"Vaata, enne manalateele asumist kirjutas Edgar endale välja veel päratu suure lahkumishüvitise ja sinna see raha ka läks."
"Vot padlo, i on s menja jescho odalzhit hotel. Horošo, što ne daval", märgib Putin.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne