Teema on suletud

naljanurk 2

Vahust pollar:
[Pilt: naudre_1.jpg]
allikas:
http://laanlane.ee/article/uuem%C3%B5isa...ahust-kuju
Pisut paremad pildid siin:
http://www.ohtuleht.ee/586532/monus-tung...ust-moodab

Ruttu ostma, kuniks hind veel soodneSmile

http://www.soov.ee/tallinn/Gaz_M_72__Pobeda_4x4__2974829.htm?ca=1&w=3

Lõhnab kaasfoorumlase järele.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Mõned nädalavahetused tagasi oli keegi hea inimene pannud Savernas (Põlvamaa) tee äärde külmkapi, millel kaks musta ruutu peale maalitud. Kuna samas kohas algas just teeremont ja piirang oli 70 km/h, siis võttis ikka pidurile vajutama see ilmaime. Lähedale jõudes ja lõpuks ära tabades oli isekeskis päris lõbus. Aga töötas hästi.

(10-07-2014, 14:42 PM)speedsta Kirjutas:  Mõned nädalavahetused tagasi oli keegi hea inimene pannud Savernas (Põlvamaa) tee äärde külmkapi, millel kaks musta ruutu peale maalitud. Kuna samas kohas algas just teeremont ja piirang oli 70 km/h, siis võttis ikka pidurile vajutama see ilmaime. Lähedale jõudes ja lõpuks ära tabades oli isekeskis päris lõbus. Aga töötas hästi.

Ma nimetaks seda looduse reostamiseks, mille eest peaks karistama seaduse kõige rangema pügala järgi.

Nali naljaks, kuid neid lollakaid, kes oma süsteemidega liiklust hakkavad reguleerima, peaks karistama küll. Tahad teepeal ninatarka mängida, mine õpi mendiks raisk.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

"Kiirusemõõtja" oli asula sees, tõenäoliselt naljamehed koristasid selle ise ära kah. Aga nagu ma mainisin -töötas, piirang oli 70 aga ma tahtsin 80-ga kulgeda. Vineerist politsei auto aastaid tagasi Mäekülas mõjus ka hästi.

(10-07-2014, 21:34 PM)speedsta Kirjutas:  Vineerist politsei auto aastaid tagasi Mäekülas mõjus ka hästi.

Mäekülas olid ikka päris autod. Algul oli VAZ-2101 ja hiljem vist Mosse. Politsei värvides, aga ukse peal kirjas MIILITS.


Vineerist või taolisest materjalist "politseiautod" olid 2000.-te algul (täitsa ametlikult) kasutuses mitmel pool, neid tõsteti ringi jne. Aastat paar praktiseeriti, siis kadusid need ära.

Külmik on hea, mis nad kimavad siin ilmaasjata. Pobeda (M72 12 000 euri) vaadates tekib tunne et mu RAF on puhta ilma eest saada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(10-07-2014, 16:26 PM)viplala Kirjutas:  ...
Ma nimetaks seda looduse reostamiseks, mille eest peaks karistama seaduse kõige rangema pügala järgi.

Nali naljaks, kuid neid lollakaid, kes oma süsteemidega liiklust hakkavad reguleerima, peaks karistama küll. Tahad teepeal ninatarka mängida, mine õpi mendiks raisk.

Julged rikkuda, julge vastutada! Niigi on süüdimatuid liiklusidioote liiga palju liikvel.

Kuigi...

[Pilt: 1000232_697167440299519_470455660_n.png]

Saksamaal on uudistes olnud juttu vanamehest kes sai trahvi ratastooliga kiiruse ületamise eest. Kõnni teel on lubatud 7,...Km/h sõitev ratastool aga tema sõitis 14km/h ja tehti kohe "ära".
Sellised kiiremad vajavad vist numbrimärgi vähemalt olen neid mööda autoteed sõitmas näinud ja siis numbriga varustatult.

Lugesin üksõhtu pojale Punamütsikese muinasjuttu, peale mida tuli meelde, et samast loost ringleb ka teine variant:
Punamütsike hakkab läbi metsa vanaema juurde minema, kui naaber küsib"Kas sa ei karda üksinda, metsas võidakse sind paljaks röövida ja ära vägistada?"
"Pole hullu", vastab Punamütsike" raha mul pole ja seks mulle meeldib"...

Milline imeline... rõdu.
[Pilt: b095853b0ea78074bd-68970625.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(13-07-2014, 12:46 PM)mlsluik Kirjutas:  Milline imeline... rõdu.
Kus,Mis rõdu?

(20-12-2013, 16:39 PM)mlsluik Kirjutas:  
Teine osa kahToungue

(13-07-2014, 13:52 PM)krossifänn Kirjutas:  Teine osa kahToungue


Tegijad on ka teised, bändi nimi Los COLORADOS, pärit Ukrainast ning on au olla nende live kontserdil mis jättis unustamatu mulje. Lihtne, kuid samas geniaalne lähenemine.
Seniajani, kui nad enda lugusid esitasid, ei teadnud neist keegi suurt midagi. Kuulsus saabus Katy Perry loo coveriga mida näiteks youtuubist on vaadatud üle 4 miljoni korra.. Edasi mõelge ise...

Mõned kerged näited ka jutule lisaks:



Uus versioon loost "Highway to hell"








Veel häid lugusid leiate ise...

Haryachyi i kholodnyi (Гарячий і холодний; cover of "Hot n Cold" by Katy Perry)
Du Hast (cover of "Du Hast" by Rammstein)
Bayan, bayan (Баян, баян; cover of Gitar by Peter Nalitch)
Pamidory (Помідори)
Kokhana (Кохана)
Korova zdokhla (Корова здохла)
Paskuda (Паскуда)
Nenavyzhu pianino (Ненавижу піаніно)
Tyotya Lyuba (Тьотя Люба)
Rillya v ilyuminatori (Рілля в ілюмінаторі)
Rover Ukrayina (Ровер Україна)
Chorna lyubov (Чорна любов)
Fihurka (Фігурка)
Ranetki (Ранетки)
Chempioni lyubvi (Чемпионы любви)

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Kisub küll naljanurga teemast välja aga ikkagi.Ukraina poisid Los Colorados 5+
Millegipärast meenus esimese videoga "Hot & cold" üks teine vana video.
Ungarlaste Skorpió - "Így szólt hozzám a dédapám".(1974) Peaks nagu sugulaskeel olema aga keel läeb hoopis sõlme kui seda .....
Igatahes laulus kõlab see ilusalt ja pettumus neile kes arvasid et lugu "Viimne ratsu" on üks ilusamaid Eesti oma lugusiSad
Nüüd kisub juba nutunurgaks sest eestlased viksisid kunagi selle loo maha justnimelt ungarlastelt.Aga suured tänud toonasele vennasvabariigile ilusate "Ikarus" busside eest jne.
Originaal(ratsu)lugu peaks olema siis selline:

Esimene eestikeelne ratsulugu tuli vist ansamblilt Keeris 80-ndate esimeses pooles.

Neid kavereid on praeguseks tehtud tohutult ja kel huvi otsib/leiab ise.
Vabandust et jutt läks vääga teemast välja aga ei hakand sellepärast mingit uut teemat ka tegema.

Kaheksateist juba täis
mitu korda mehel käind
lastekodus mul on lapsi
meeldib võtta kanget napsi...

Hambad juba ammu purud
kõht mul tihti süüa nurub
vahest harva vannis käin
püksi pesa teinud täid...

Teha ma ei oska süüa
meeldib rohkem litsi lüüa
päris kodu mul ei ole
aluspesu on mul kole...

Tööd ma pole ilmas teinud
sellest olen laisaks läinud
tuti küljes on mul nippel
korra aastas on ka tripper...

Soovin leida endal meest
kes mind paneks kolme eest
kellel oleks palju raha
mille jooksin ruttu maha...

Mehel veel võiks olla maja
on ju meile kodu vaja
tal võiks olla palju kulda
ruttu ajaksin ta mulda....Toungue

Kogu austuses Johhny Cash'i vastu söendaks promoda sellist versiooni, ehk keegi veel mäletab?


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Pime, kurt ja orbik ratastoolis on elujõe ääres. Algul hüppab pime sisse, ujub natuke, tuleb siis välja ja karjub:
"Ma näen, ma näen!"
Seejärel läheb kurt, ujub natuke, tuleb välja ja karjub:
"Ma kuulen,ma kuulen!"
Siis sõidab orbik oma ratastooliga jõkke. Tuleb siis natukese aja pärast välja, vaatab, mitte midagi ei muutunud, käia ikka ei saa. Järsku vaatab-ratastoolil on uued kummid all.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Usalda mind, olen insener...


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne