Teema on suletud

naljanurk 2

(29-11-2014, 23:47 PM)kalles Kirjutas:  Eile Peterburis.
Ta ei mahtunud pildile lihtsalt ära!

On olnud juhust neid "limukaid" lähemalt näha. Üks oli samasugune Hummer, teine '30 aastatest pärit Ford V8, samuti pikk nagu taksikoer. Nuputasin algul, et kuidas viimane küll esiveoliseks tehtud on (Hummeri puhul poleks ju probleemi), aga vaadates põhja alla, selgus, et Hummer ikka 4X4 ja Ford tagaveoline nagu originaaliski. Nii muljetavaldavalt pikki kardaane pole ma elus rohkem näinud. Täpselt enam ei mäletagi, palju neid vahelaagreid seal vahel oli, 3 või 4 tükki vist...

Puruks ja pool pööret tagasi!

(02-12-2014, 01:52 AM)viplala Kirjutas:  Kui keegi Tartu kandist peaks sulast vajama... http://www.soov.ee/tartumaa/Mees_otsib_abitood_3130524.htm?ca=13&w=1

Kas seda tööotsijat kunagi telekas mingil kanalil ei näidatud? Võsa Petsi saates ehk?

Selle "tööotsija" pildiga kuulutusi ennegi nähtud, nii et ei maksa väga eufooriasse sattuda Wink. Teksti kõigis muudetud vastavalt autori tujudele.
Koolitatikate tehtud nali.

Tekst vanast ajalehest..SÄDE..Juba lastele valetati.
Kas just nali?Kuid ehk sobib siia?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Ksf Roland- mida seal nii väga valetati? Veidi pandi juurde, telefoniefekt. Naljast kaugel. Sajad ohvrid olid(koduloomad), ühishauad ka(mahalastud koduloomadele). Kindralitele ka see jaam allus- plutooniumi kõrvalsaadusena tootis. Ja pauguni läks tõenäoliselt sellepärast, et kui asi jamaks pööras, oodati Moskvast juhtnööre, ei juletud enam oma peaga eriti tegutseda. Isegi lootsime, et selle küla ülepesemise, mullakoorimisega sai asi korda. Inimesed kutsutakse tagasi, ise võtame järgmise ette. Aga kui kopterid oma kottidega jaama poole lendama hakkasid, oli selge- jälle võbros olnud ja meil tuleb otsast peale... Inimtühi, haudvaikne linn(vist Polesskoje) lõunamaa öös tänavatulede säras ei lähe meelest. Oleks kassi näugumistki kuskil olnud.

eem... naljanurk?

Kuulge nüüd kriipsusuud Smile, prooviks siin teemas ka vähe kergemalt võtta. Pole alati vaja paaniliselt jäist tagamõtet otsida asjadest. Piisaks kui teema muheluse suule tooks. Mõnikord on nali meenutusest parem ja tõsiduse matab elu oma lollustega. Ma saan aru (vist), et tõsiduse toob kaasa raskelt elatud elu, ning elamise raskus paneb otsima lugudest samasust enesega, jättes samasust otsides eemale loo algupärase mõtte. Kuid kui sa selle ree pealt minema lendad ja muinasjuttudest negatiivset realismi hakkad otsima, siis  ei saa sa sinna reele enam kunagi tagasi. Kui tõesti kuidagi muud moodi enam ei saa, siis minge peegli ette ja küsige endalt, kas mu elu ongi täna nii räsitud ja ära elatud, et ma pean ka huumori üle virisema hakkama? 

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Jah.Eks olin minagi sellel ajal vene kroonus.Moskva ligidal aega teenimas.
Räägiti seda õnnetuse asja väga pealiskaudselt,et oli ja juhtus.Kuid ega vist keegi osanud arvata,et see nii suur jama on.
Õnneks pääsesin sinna minekust.

[Pilt: funny-moskvich-02.jpg]

Tallinna linnapea oma sõiduvees ehk kui küsida, mitu kana on pildil võib täiesti rahulikult vastata "Kollane."

Indiaanlaste juures kukkus lennuk alla.
Mõned ellujäänud mehed skalpeeriti ja pisteti vardasse, stjuardess läks 
aga pealiku omandisse…
Läheb tükk aega mööda, kui pealik kutsub ühel õhtul Vanemate Kogu kokku. 


“Mehed-vennad, teie tunnete ja teate mind! Kui võitluses kahvanägudega raiuti mu parem käsi otsast, 
kas ma siis nutsin?”
“Ei, sa ei nutnud, suur pealik!”
“Ja kui võitluses kahvanägudega langes mu poeg, 
kas ma siis nutsin?”
“Ei, sa ei nutnud, suur pealik!”
“Aga miks ma nutan siis nüüd, kui ma kusele lähen???”

Soomes on hetkel pull masin müügis, Sauna-faari... Wink 

 

http://www.nettikone.com/deutz-fahr/660/1359636

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Metallist kerise kaitse võib päris teravaid elamusi pakkuda Smile

http://static4.album.ee/files/1161/35/la...9_BKSP.jpg Ogar Romet Big Grin

Veel pole maha löödud

(04-12-2014, 17:16 PM)JaakH Kirjutas:   Ogar Romet Big Grin
Tuli mullegi seoke reklaam postkasti. Tsiklilaadne toode, ei midagi erilist. Huvitav kuidas sõidab ka? On keegi näinud/proovinud?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(04-12-2014, 19:28 PM)Basilio Kirjutas:  
(04-12-2014, 17:16 PM)JaakH Kirjutas:   Ogar Romet Big Grin
Tuli mullegi seoke reklaam postkasti. Tsiklilaadne toode, ei midagi erilist. Huvitav kuidas sõidab ka? On keegi näinud/proovinud?

Ogaralt Toungue

(Selgituseks: ülaltoodud pildilt seda ei näe, kuid küljekarbil on kirjas mudelinimi: Ogar 202).
Edit: veel selgituseks -- tegu on mopeediga, nii et mootorrattaid asenduseks pakkuda ei saa.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Blondiin põrutab oma bemmiga kodu poole, kui algab tugev äike ja metsik rahesadu.
Suured raheterad löövad auto nii lömmi, et raske on ühtegi siledat kohta leida.
Blondiin vaatab koju jõudes nukra näoga oma sõiduriista ja otsustab sõita remonditöökotta.
Seal vaatab töömees auto üle ja ütleb blondiinile:
“Viis tuhat eurot, kui tahad oma parsale esialgse välimuse tagasi saada!”
“Nii palju!?” lähevad blondiini sinisilmad suureks nagu kohvitassid. “Kas kuidagi odavamalt ei saaks?”
Töömees vaatab natuke aega ehmunud blondiini ja otsustab siis veidi nalja teha:
“No te võite proovida kõigest jõust puhuda väljalasketorusse, et pleki sisse tekkinud mõlgid sirgeks läheksid…”
Blondiin tänas meest nõuande eest, sõitis koju tagasi, ajas auto garaaži, viskas ennast auto taha pikali ja hakkaski kõigest jõust väljalasketorusse puhuma.
Samal ajal juhtus talle külla tulema tema naabrinna, samuti blondiin ja näinud sõbranna tegevust, hakkas õudusest kiljuma:
“Mida sa teed!!!? Kas tahad ennast ära tappa???”
“Sugugi mitte! Nii pidi saama mõlgid sirgeks ajada!”
“Sa oled ikka täiesti rumaluke, sest nii ei tule sul mitte midagi välja!”
“Miks mitte?”
“Sellepärast, et sa pole ju autol aknaid kinni pannud…! Big Grin

Vene sõjalaev sõidab uljalt paksus udus, kui kapten märkab ees mingit tulukest läbi udu.
"Kindlasti on see mingi väike kalalaev mis läheb eest ära kui signaali anda"ütleb kapten.
Antaksegi signaali ja midagi ei juhtu.
Siis võtab kapten raadiosaatja mikrofoni ja ütleb"meil on sigasuur laev suure relvastusega me ei muuda oma kurssi ja võime teid ka pooleks sõita".
Mitte midagi ei juhtu ja tuli on juba laevale nii lähedal et kapten võtab ruupori, läheb välja ja hõikab et "kesiganes te ei ole kobige teelt hetke pärast sõidetakse teid pooleks"
Seepeale kostab vastu:"meil on poh me oleme majakavahid"

Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne