Teema on suletud

naljanurk 2

Uued tooted soovoliniku kontorist. 

leid siis nali.ee
Meeldetuletuseks kõikidele isadele ja emadele:
Kui teie pesamuna saab juhiload ning kui te olete andmas enda uut Mersut pisikesele tütrekesele, siis võiks ta enne ka tankima õpetada!
Olin hetked tagasi Aardla Nestes ning minuga koos oli seal 18-aastane tüdruk issi uut Passatit tankimas.
Tüdruk oli suhteliselt närvis ja nõutu sellepärast, et ei osanud makseautomaati kasutada ning torises omaette.
Pidin siis muidugi hädasolijat aitama ja õpetama natuke ning ise oma tankimisega samas ootama.
Sõbralikult aitasin avada paagi luugi, saades ise samal ajal sõimata: “Tra, kas kiiremini ei saaks vää??? Mul on sõbranna juurde kiire!!!” (peenikese tatika inisemisena kujutage seda ette!)
Järgmiseks küsis tüdruk: “Millist tankuri voolikutest ma kasutama pean?”
“Kas see on bensiinimootoriga auto?” küsisin mina vastu.
Kiirelt sain ka vastuse: “Oled sa mingi loll väää??? Kõik autod sõidavad ju bensiinigaäää!!”
Seadsin sammud siis auto taha ja vaatasin luugile.
Seal oli kirjas TDI.
Härrasmees nagu ma olen, ütlesin: “Tangi sellest püstolist, kus 98 kirjas. See sobib kõikidele bensiinimootoriga autodele!”
Sinna see tüdruk siis minust jäi…
Soovisin viisakalt head päeva jätku ja sõitsin ise järgmisesse tanklasse…

Big Grin  nii õel...........

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

pole üldse õel, sest kes on tähelepannud, siis vist olerex-i on tekkinud ka klaasipesuvedeliku automaadid
ja minu juurde toodi remonti auto kus juht (meesterahvas) oli õlikorgist 6l vett sisse kallanud - tõsi see polnud automaadist, aga see mees oli nn kutseline juht, ehk see pirukas oli ta töövahend

Ei tea mis ta küll mõtles. Mis edasi sai siis.  Big Grin

väidetavalt mõtles, et kui 5l oli sisse kallanud (käinud toast 3l purgiga toomas seda vett), et miks nii palju läheb sest "paak" ei tundunud täis saavat - mootor õnnestus meil päästa, mis edasi sai - sama tegelane valas ca 1 kuupärast samasse autosse diisli asemel bensiini ja ka õnnestus masin meie services päästa (ehk töötas korralikult, peale esimest, kui ka teist fopaad), paraku tema edasisest karjäärist autojuhina mul info puudub

(13-12-2014, 00:55 AM)supp Kirjutas:  väidetavalt mõtles, et kui 5l oli sisse kallanud (käinud toast 3l purgiga toomas seda vett), et miks nii palju läheb sest "paak" ei tundunud täis saavat - mootor õnnestus meil päästa, mis edasi sai - sama tegelane valas ca 1 kuupärast samasse autosse diisli asemel bensiini ja ka õnnestus masin meie services päästa (ehk töötas korralikult, peale esimest, kui ka teist fopaad), paraku tema edasisest karjäärist autojuhina mul info puudub

Ilmselgelt klaasipesuvesi nr 710

(13-12-2014, 00:55 AM)supp Kirjutas:  väidetavalt mõtles, et kui 5l oli sisse kallanud (käinud toast 3l purgiga toomas seda vett), et miks nii palju läheb sest "paak" ei tundunud täis saavat - mootor õnnestus meil päästa, mis edasi sai - sama tegelane valas ca 1 kuupärast samasse autosse diisli asemel bensiini ja ka õnnestus masin meie services päästa (ehk töötas korralikult, peale esimest, kui ka teist fopaad), paraku tema edasisest karjäärist autojuhina mul info puudub
Võib olla tuleb varsti ntx pikemat õlivarrast küsima, vana ei ulatu õlini.  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(13-12-2014, 00:55 AM)supp Kirjutas:  , paraku tema edasisest karjäärist autojuhina mul info puudub

Kahju, tundus hea klient olevat!

Tuuningust.

Kümnenda klassi õpilane Tiina tuli koju ja kurtis isale: “Üks poiss ütles, et mul olla hea tuuning ja suured pamprid ning tema jaoks oleks väga huvitav, kui ta mu kapoti alla saaks vaadata. Mida see tähendab?”
Isa: “Sa ütle talle edasi, et sul kehtib veel tootjapoolne garantii ja et kui ta tahab kapoti alla vaadata ja õli lisada, siis ma teen ta väljalasketorustiku kaks korda suuremaks kui see hetkel on ....

[Pilt: B4vx_b6IAAEhRqF.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Kui juba fekaalinaljadeks läks...
       

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Sobib siia kenasti.. http://tallinncity.postimees.ee/3026281/...b-superman

(15-12-2014, 17:12 PM)raivo45 Kirjutas:  Sobib siia kenasti.. http://tallinncity.postimees.ee/3026281/...b-superman
Mage! Nii kõva meest oleks oodanud vähemalt rekkade vahel spagaati viskamas... Äkki mõni eriefektidega sina peal olija teeb ära? Vot seda vaataks küll!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(15-12-2014, 17:12 PM)raivo45 Kirjutas:  Sobib siia kenasti.. http://tallinncity.postimees.ee/3026281/...b-superman

Big Grin Big Grin Big Grin

Kui vaadata seda läbi huumoriprisma ja jätta poliitika kõrvale, siis on tegelikult sitaks hästi tehtud tükk. Parim koht oli see, kus savikas toolile prantsatas ja vöö lahti lasi. Pole midagi öelda, parim klipp millega savikas on hakkama saanud Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

 Kihutamine UAZiga

https://www.youtube.com/watch?v=z883vZRCpsA

Za- ikka Yaz`i tagaajamine

Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Ma oleks vist kogemata alla ajanud selle põdra Big Grin

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

Iseenesest kahju sellest põdrast, no ja eestlasest ka, et pidi sellist madalalaubalist jura kuulama. 

Do'nt panic
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne