Teema on suletud

naljanurk 2

(07-04-2016, 19:44 PM)metsakohin Kirjutas:  Eriti vajalik ja defitsiitne osa on pajepenn - поебен.
Teie mäletate, aga minul garaažis on!  Big Grin
   
Grammatiliselt valesti ja saksa tähtedega kirjutatud, aga topsi sisu väärtust see ei vähenda.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Laen sõbralikust foorumist, seesugust maiuspala on patt jagamata jätta Toungue

Tänu taolistele abivalmis kodanikele ei olegi juba aastaid puude otsas kasside luukeresid näha.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

Korra traate puudutades tõmbas kassi päris sirgeks Big Grin
Paar elukest oma üheksast võimalikust pidi vist kahjuks loovutama.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)

(09-04-2016, 19:25 PM)wagoneer Kirjutas:  Korra traate puudutades tõmbas kassi päris sirgeks Big Grin
Paar elukest oma üheksast võimalikust pidi vist kahjuks loovutama.

Kass oli kindlasti pettunud... Big Grin  Ja selline abistamine läheb hirmus kahjulikuks kätte lõpuks. Pigem oleks pidanud ootama,kui kiisul kõht tühjaks läheb ja ise alla tuleb.

Kui juba kassiteema siis lisaks ka mõne pildi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Naine käis eile sõbrannadega peol.

Hommikul oli tal kohutav pohmell.
Andsin talle peavalurohtu, käisin poes õlle järel, keetsin suppi…
Kui ta lõpuks toibus, istusin tema kõrvale voodile ja ütlesin rahuliku häälega: “Vot nii peab käituma armsa inimesega, kes on pohmellis, mitte karjuma ja parastama: “Joodik! Alkohoolik! Tõmbasid nina jälle täis! Piinle, et see sulle elu lõpuni meelde jääks!!!””

moodne tõbi

(08-04-2016, 08:49 AM)Basilio Kirjutas:  
(07-04-2016, 19:44 PM)metsakohin Kirjutas:  Eriti vajalik ja defitsiitne osa on pajepenn - поебен.
Teie mäletate, aga minul garaažis on!  Big Grin

Grammatiliselt valesti ja saksa tähtedega kirjutatud, aga topsi sisu väärtust see ei vähenda.

see riiul oleks nagu mu sõbra isal .... tal karpide peale igasugu lühendeid ja tingmärke kirjutatud.
Kurikuulsam oli seibide karbile kirjutatud TST MIS MÕÕT ehk siis t.ra seda teab mis mõõt
 või hujoovinad..... pikad poldid mis hoidsid Roller Vjatka karterit koos

Veel pole maha löödud

http://xxxxx.xxxxx.xxxxx

[Pilt: 56527.jpg]

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(11-04-2016, 17:27 PM)PMAS Kirjutas:  http://www.kuldnebors.ee/79666186

Pildid on filmist:  Päevad mis ajasid segadusse  Smile

See kodanik on vist kõik ülesleitud autofoorumid seda linki täis pasandanud... Sad ei ole enam naljakas.

Kasutajanimi PMAS on lühend filmi nimest. Seega spämmar, kes teeb reklaami filmile.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Üldiselt täiesti arvestatav film omas kategoorias, ei tasu oodata meeletut komöödiat filmist mis tehtud draamana. Sel ajal väikse poisina sai sellist kino nähtud piisavalt.. ning palju puid tuli endalgi ära laasida... Praegu lahe meenutada vähemalt. 

"Ja miks te tahate siis tisleriks saada? 
Aaaa mulle meeldib puit...  " Big Grin Rolleyes


Aga teemasse ka:

Võru mees läheb poodi ja küsib:

“Mis taa vorstitükk ka massap?”
Müüja kaalub ära – kaks eurot.
Võru mees küsib vaadata.
Vaatab, vaatab ja küsib siis: “A mis taa juustutükk ka massap?”
Müüja kaalub – jälle kaks eurot.
Võru mees võtab juustu ja asutab välja minema.
“Oot-oot, aga sa ju ei maksnud!”
“A ma andse taa vorsti siu juustu vasta.”
“Nojah, aga vorsti eest sa kah ei maksnud ju!”
“A taad vorsti ma es võtt kah!”

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(12-04-2016, 22:57 PM)mlsluik Kirjutas:  “A ma andse taa vorsti siu juustu vasta.”
“Nojah, aga vorsti eest sa kah ei maksnud ju!”
“A taad vorsti ma es võtt kah!”

Mul meenus koheselt see teema Big Grin

Kolm meest lähevad restorani ja neile esitatakse arve 25€. Igaüks maksab 10€, kokku 30€. Kelner vaatab, et peaks 5€ kolmepeale tagasi andma, kuid see ei jagu kuidagi 3-ga. Otsustab siis, et annab tagasi igaühele 1€ ja 2€ jätab omale jootrahaks. Siit nüüd küsimus: Kokku on iga mees maksnud tagasisaadud rahaga 9€ 9x3=27 Kelneri käes on veel 2€. 2+27=29. 

Kuid kuhu kadus 1€?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Nojah,läks kaduma.  Samamoodi võis ju kaduma minna see viiekohaline summa....aastaid tagasi...   Peenrahaga juhtub ju igasuguseid asju..... Big Grin

27+3 tagasissadud raha = 30 ja
27-2 kelneri käes = 25 = arve summa.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Head (mitme)kesisuse päeva!

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

(13-04-2016, 00:56 AM)viplala Kirjutas:  
(12-04-2016, 22:57 PM)mlsluik Kirjutas:  “A ma andse taa vorsti siu juustu vasta.”
“Nojah, aga vorsti eest sa kah ei maksnud ju!”
“A taad vorsti ma es võtt kah!”

Mul meenus koheselt see teema Big Grin

Kolm meest lähevad restorani ja neile esitatakse arve 25€. Igaüks maksab 10€, kokku 30€. Kelner vaatab, et peaks 5€ kolmepeale tagasi andma, kuid see ei jagu kuidagi 3-ga. Otsustab siis, et annab tagasi igaühele 1€ ja 2€ jätab omale jootrahaks. Siit nüüd küsimus: Kokku on iga mees maksnud tagasisaadud rahaga 9€ 9x3=27 Kelneri käes on veel 2€. 2+27=29. 

Kuid kuhu kadus 1€?
25 on restorani arve + 2 euri on dipp ja +3 euri on see, mis herrad tagasi said. 27+2 on vale tehe, kuna 27 euril on see 2 euri dippi juba sees.

Äge arvutuskäik on jätkuvalt.

Come to the dark side, we have cookies!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne