AMF-i kokkutulek 2005.
#21

tambet varul Kirjutas:Nii , auto on 74. a (kapitali kast, tagatuled plastikust ümmargused).
Kas tagavara ratta asukoht oli 74. a nagu gas 52-l,53-l?

74 klaastulesid taga ei olnud kindlalt enam.

Ja varuratta kinnitus oli ka jah lihtsustatud... selline lapakas ja mutter ainult.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#22
Question 

Mul on häbi taaskord küsida seda rumalat küsimust, kuid et juuni läheneb ja Jaanipäevgi kaugel pole, ja tööandjale kirjutatud avalduselt puuduvad ikka veel puhkuse kuupäevad siis küsiks, et kas me (automotoristid) korraldame oma kokkutuleku vanatehnika suursõiduga ühel ajal, nende sabas jõlkudes?
Vasta
#23

Mina toetaks seda Regardman-i versiooni, et oleks parim teha kokkutulek 26.06-? Järva-Jaanis. Kes huvituvad ka Vanasõidukite Suursõidul osalemisest(me 2) need sõidavad kogu tuuri läbi ja ürituse lõpp-punkt ongi ju praegustel andmetel Järva-Jaani. Selleks ajaks on sõidust mitte osavõtnud tegelased ka kohale ilmunud ning saavad viimast näitusplatsi külastada. Pärast seda saab ühiselt AMF tegevustega alustada? Samas sel juhul vist jääb AMF enda tuur ära või teha see järgmisel päeval, kas keegi siis enam viitsib?

Terv,
MArek
Vasta
#24

Hää meelega oleks ka käsi .Ainult soowiks teada saada kuupäewa millal püha üritus toimub.
Vasta
#25

Ei tea, kas on ikka mõistlik planeerida üritus vahetult jaanipäeva järgsesse aega. Ei tahaks küll halvaks eeskujuks olla, aga usun, et peale minu on veel inimesi, kes sel ajal eriti kuhugi liikuda ei taha.

Teiseks, kas Muuseumipapal on suvisel ajal üldse vaba nädalavahetust, mil meiega majandada? Alustaks ehk sealt otsast, sest kuuldavasti on nende graafik üsna tihe.
Vasta
#26

no teatavasti on 26 juuni niikuinii vanatehnika muuseumipapal külas, arvata võib et meid sealt ehk kohe pärast vanatehnika sõidu lõppu minema ei aeta ?!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#27

Noja kuhu me oleme siis oma kokkutulekuga jõudnud!? Ma mõtlen, et need kelle jaoks oli vanasõidukite jaaniparaad VÄGA ebasobival ajal? Et saaks siis meie kuidagi kokku, teeks oma paraadiWink või istuks lihtsalt maha,puhuks juttu? Ja seda mingil nädalivahetusel, näiteks? Või mis?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne