In memoriam: ER1 elektrirongid :(
#81

Kas see Kadaka ER1 vagun on Klementi juures ja silt on AutoKauplus ?
Vasta
#82

Regardman Kirjutas:Kas see Kadaka ER1 vagun on Klementi juures ja silt on AutoKauplus ?
See on kaupluseks tehtud küll aga kas ta nüüd just ER1 on, kahtlen.
Vasta
#83

Muidu ma olen ühte Ida-Virumaa ER1 vagunit pildi peal näinud, kui ma õieti mäletan, siis selle pildi ma olen kasutajale EdR saatnud.
Vasta
#84

PETSS Kirjutas:
Regardman Kirjutas:Kas see Kadaka ER1 vagun on Klementi juures ja silt on AutoKauplus ?
See on kaupluseks tehtud küll aga kas ta nüüd just ER1 on, kahtlen.
Tundub küll, kuna mina nagu vaatasin, et otsal oli vaguni uks nagu olema peab.
Vasta
#85

Mul kuskil eespool kirjas see ,et ma nagu mäletan aega kui see vagun veel 87 -88 ehedal kujul sääl seisis.Minu mälu järgi oli ta hall ja punaste triipudega.Eestis sellise värviga vaguneid mina küll es tia.Lätist aga meenuwad küll sellised sõitmas.
Vasta
#86

Seal Kadaka teel kohe kindlasti ER1 ei ole.See on klassvagun,millele suvakad aknad peale pandud.
Vasta
#87

Mis sellest rongist on saanud, vanaraud? Või seisab praegugi Tallinn-Väikse jaamas kuskil tagumises reas?
Vasta
#88

Martti Kirjutas:Mis sellest rongist on saanud, vanaraud? Või seisab praegugi Tallinn-Väikse jaamas kuskil tagumises reas?
Need D1-d müüdi ära Ukrainasse ja peaksid seal siiani elus olema Smile
Vasta
#89

2105/2106(ER2-1293) on uus el. tabloo esiosas keskel ülespool!!!
Vasta
#90

sasstak Kirjutas:2105/2106(ER2-1293) on uus el. tabloo esiosas keskel ülespool!!!
Juba 1. kuu Smile 2201-02 Daugapilsis.
Vasta
#91

Regardman Kirjutas:
sasstak Kirjutas:2105/2106(ER2-1293) on uus el. tabloo esiosas keskel ülespool!!!
Juba 1. kuu Smile 2101-02 Daugapilsis.
2101/2102 oli paar päeva tagasi liinil veel!!! Kas või 2201/2202?!? Ta seisis Kopli kaubajaama teel koos 3251 ja 3252(kesk mootori vagunitega) vana halli värviga...
Vasta
#92

Jah, 2201-02, 2101-02 remont eelmine aasta oli.
Vasta
#93

2201/2202 läks Lätti remonti. Veel 21.Juulil oli see Kopli kaubajaamas kaubaka koosseisus. Tagasi tuleb ilmselt juba ka uutes värvitoonides (nagu 2105/2106 jt.).
Seda ma ei teadnutki,et 2101/2102 Daugapilsi läks.
Loendame siis (praegu veel) sinivalgetes värvides elektrironge: 2103/2402,2104/2401,2203/2204 ja 2501/2502.
2101/2102 läks remonti 2004a. Juulis ja tagasi jõudis vahetult enne sama aasta lõppu.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#94

http://www.elektriraudtee.ee/?2510
Vasta
#95

Täna leidsin ühe vagun-garaazi,elektrirongi mootorvagunist,nr ER1-81-08.
Kift on see et originaal värv on alles ja pole planguvärviga üle võõbatud.
Veel pilte: http://fotoalbum.ee/photos/Raudteehull/s...67/?page=2

[Pilt: 0482158671e1d2.jpg]
[Pilt: 048215903cd6a6.jpg]
Vasta
#96

Kus maanurgas see paikneb? Eeldan,et Tallinnas?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#97

Pääskulas,küllaltki depoo ligidal...
Vasta
#98

Seal garaaþigetos oli varem muidki huvitavaid garaaþe, praeguseks on nii mõnigi sealt juba kadunuma läinud.
Vasta
#99

Täna sai näiteks - Balti jaamas - kaeda täies kauniduses paljude meie auruvedurite mälestust ikka sellesama vana Kaspari näol :-)) Ütleme nii, et ikka väga kaunis ja ka väga meeldiv, et vähemalt seetsinanegi massin veel natukegi suudab depoost väljas käia.

Nii et mitte ainult idanaaber vaid ka väike "mõttetu kartulivabariik" suudab end põuasemate suvede lõppakordiks kokku võtta!

Igatahes, nagu öeldi kultusfilmis, igatahes! Noorem kooli-iga ja veel sellest allapoole jääv isikkoosseis vahtis vaimustusega nii vedurit kui igihaljast Apelsini-ansambli esitrombooni-mängijat, kes üheskoos hommikupooliku täitsid ajatu muusikaga Big Grin Ja tõsi ta on, et seda tegid ka tunduvalt vanemad kodanikud...

Kui keegi asjaosalisi tunneb, v perroonil käinud vanu vedurijuhte, palun tervitada.

quote='PETSS' pid='97669' dateline='1123446102']
Eestis kombeks teha maha idanaabrit (mina sealhulgas) .Aga oma vanu busse ,trolle,tramme ja ronge oskawad nad hoida.Ma ei tea palju see Moskva muuseoum tegutseb aga nood masinad on vähemalt alles ja hoitud.Trammipargis seisab oma vana tehnika tuule ja tormi käes ,Soomest toodud aga katuse all.Kas siis raha on kõikvõimas,et oma asju ,kui see otseselt sisse ei too ,ei huvita kedagi.See hetkel minu arvamus .
[/quote]
Vasta

[Pilt: 07622831643126.jpg]

Ilus masin jah, algselt värvisid fännid viisnurga hõbedaseks, ent pärast värvis keegi hull selle punaseks ja katlavitsad värviti ka punaseks. Seda nimetati maitselageduseks, üks nimetajaist oli ka eelmainitet tromboonimees.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne