IZ JUPITER 2K<-->probleemid ja küsimused
#41

sain teada, et viga(2. k loobib) käiguhammasratastes, käiguvõllis või seibide asetuses ja seda tean kaa nüüd, et halogeenpirn(50W) on liiga võimas izhile, sest izhi laadimisvool peaks olema 45 watti.

a selle kraaniga see kahtlane jama jätkub ja tundub, et veel kauaSad
kas keegi ültse on saanud selle kraaniga ilma tõrgeteta sõita, nii et reserv toimiks?
Vasta
#42

sa ju vastad kõigile oma küsimustele ju ise,miks veel siit küsida?Mu lpakkuda jup 3 töötav,tule ja vii ära,muidugi raha eest.
Vasta
#43

vastasin ise, kuna sain vastuse biker.ee´st.
Vasta
#44

puhasta kraan ära korralikult siis ta töötab ka!
Vasta
#45

kraan puhas, varsti bensakasse ja siis saab katsetada Big Grin
täna vist ei viitsi, sest käisin rakveres romurallit vaatamas Wink
Vasta
#46

kraan peaks nüüd korras olema, aga mu izhil 1 väga paha jama-soojalt(loe:kuumalt) ei taha ültse käima minna??? :? naq täitsa pael, külmalt 1 vända hoobiga(alati), aga soojalt ilge n***!
miks izh niiviisi käitub?
igasugune abi on oodatud!?
Vasta
#47

Segu on liiga rikas järelikult. Kurat võtaks, loe Arseni Palu raamatuid, seda on Sulle juba rohkem kui üks kord soovitatud!
Vasta
#48

kust ma neid veel saan???
kummale poole kruvi keeran, et lahjemaks saada?(kinni???)
Vasta
#49

karukoobaz Kirjutas:kust ma neid veel saan???
No ma ei tea, kust saadakse (laenutatakse) raamatuid?
Vasta
#50

kas oled kindel, et neid igas raamatukogus?
Vasta
#51

Kadrina raamatukogus on kindlalt igatahes. Isegi seda laenutanud. Kuna õnnestus kunagi sealtsamast tasuta sama raamat saada, siis enam seda seal lehitsemas käinud pole.

Pots ja postivahe.


Vasta
#52

kas neid raamatuid on erinevaid?
millist raamatut ma täpselt pean küsima>?
tänud JyrkaEE´le
Vasta
#53

Niisiis. Minuteada on raamatud üks variant st jupiteri probleemide kohta. Vaid erinevaid trükke on välja antud. Krt vahet pole kas on 1 või 100 vajalik ino on neis kõigis olemas. Käi raamatukogus, kui ei ole, mine vanakaubaga tegelevasse raamatupoodi ja osta sealt. Kuigi pole näinud raamatukogu kus seda raamatut poleks.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#54

Kadrina raamatukogus (kui kõige lähedam raamatukogu karukoopale) on 1976. aasta Arseni Palu \"Mootorrattad\".

Pots ja postivahe.


Vasta
#55

suur tänu, loodan, et jõuan lähiajal raamatukokku Smile
Vasta
#56

Kas 1965 aasta Iž Jupiter 2 on väga haruldane? Küsin, sest vend tahtis
projektirattaks osta ja raami ümber teha. Teine küsimus veel: kas torusid
jätkamisel otsipidi kokku keevitatakse või on jätkamiseks mingi kavalam nipp. Olen kindel, et alalisvooluelektrikeevitusega sellist tööd kindlasti ei tehta - muudab liite ümbruse hapraks.
Vasta
#57

künnimees Kirjutas:Kas 1965 aasta Iž Jupiter 2 on väga haruldane? Küsin, sest vend tahtis
projektirattaks osta ja raami ümber teha. Teine küsimus veel: kas torusid
jätkamisel otsipidi kokku keevitatakse või on jätkamiseks mingi kavalam nipp. Olen kindel, et alalisvooluelektrikeevitusega sellist tööd kindlasti ei tehta - muudab liite ümbruse hapraks.


P6him6tteliselt v6id toru j2tkamiseks selle sisse keevitada yhe peenema toru, mis sinna t2pselt istub. N2iteks.
Jupiter 2tesid veel tsipa leidub. Samas hakkab asi rariteetseks muutuma. Las vend ostab mingi Planeta 5 ja hakkab seda ymber tegema. Neid leidub ikka hulga rohkem..

Pots ja postivahe.


Vasta
#58

Ma ütlesin ise sama: otsigu mõni uuem vene ratas. Veel küsimusi selle torude jätkamise kohta:
1)Kas see peenem toru tuleks keevitada jämedama külge nii, et puurida kuhugi jätkukohast kaugemale augud ja kaudu peenem toru jämedamaga kokku keevitada või lõigata jätkukohast alates pikki jämeda toru külge
soon ja selle kaudu peenem toru jämedamaga kokku keevitada?
2)Kas peenem toru tuleb keevitada mõlema jätkatava toru või ainult ühe külge (liigub teises, ei tekita sisepingeid)?

P.S Õnneks seekord pääses üks Jupiter 2 minu venna kurjade plaanide eest, sest müüja mõtles nädalavahetusega ümber ja mina poleks nii suure mootoriga ratta raami kindlasti ümber
ehitama hakanud (pole soovi kedagi tappa/sandistada).
Vasta
#59

mida arvate järgistest õlidest(kogemused?)?

*VALVOLINE(käimarisse)
Multigrade
SAE10W-40

ja

*ERIMELL(bensiini hulka)
Super
2T isesegunev


+ 1 väga tähtis probleem:
tooreklapiga läheb tööle, aga kui klapp maha võtta(tross järgi anda), siis lähevad pöörded VÄGA kõrgeks Sad
kas ahmib kuskilt õhku või milles võiks probleem olla?
Vasta
#60

                                  IZ-i parandamine.

Kas keegi teab kus saaks Iz Jupiter 3-ele mootori juppe. Orissaares on koht nimega: "Soovipood", aga seal kõiki vajaminevaid juppe ei saa. Mu IZ on õues üle 5 aasta seisnud, mootor perses ja nüüd parandan. Kolvid sees kinni ja ...... 14.01.2006 hakkan seda lahti võtma ja loodetavasti ka midagi parandama (kui ma kuskilt mingi hea õpetuse leian), eelmistest teemadest sain 3 lehekülge teksti, mis aitab mind sellel alal aga jah......

Nüüd on mul paar küsimust.

1.Kust ma saaksin ja palju maksab Iz Jupiter 3-e aku?
2.Kust ma saaksin Iz Jupiter 3-e elektrisüsteemi plaani?
3.Kuidas puhastada sumbuteid?
4.Milline bensiin sobib Iz Jupiter 3-ele või ka teistele mootorratastele kõige paremini?
5.Kas mootorratta bensu sisse on ka vaja õli sisse panna? Kui, siis kui palju?

Pilte Iz Jupiter 3-est näete aadressil: www.pilt.ee/noottaur

Vastused küsimustele postitage: Tauri.Noot.001@mail.ee

Kui keegi tahab Iz Jupiter 3-e juppe või druzba mootorit võrri bensupaagi või võrri juppide vastu vahetada, siis saatke ka kiri.

Müün ka Iz Jupiteri mootoriosi, raami ja muud sellega seonduvat.


Fiat 127 0.9l
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne