juttu jawa250est
#21

Mul on olemas Jawa 250, mudel 353/04 tule pealmine kate (erineb siis uuematest versioonidest selle poolest, et puuduvad kõrvad lenksu kohal). On teine kunagi poest ostetud, kasutatud ei ole ja värv originaal. Kas sellise asja vastu keegi tunneks huvi?
Vasta
#22

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: riho
Mul on olemas Jawa 250, mudel 353/04 tule pealmine kate (erineb siis uuematest versioonidest selle poolest, et puuduvad kõrvad lenksu kohal). On teine kunagi poest ostetud, kasutatud ei ole ja värv originaal. Kas sellise asja vastu keegi tunneks huvi?

Huvi tunneks kindlasti, aga kahtlen et endal ressurssi jagub, ilus ratas igatahes.
Vasta
#23

Kas Sa tahad öelda, et see on siiani kastis ja pole sentimeetritki liikunud? Mis ta tootmisaasta on?

Asp
175
250
2x350




Tsitaat:Originally posted by riho
Mul on olemas Jawa 250, mudel 353/04 tule pealmine kate (erineb siis uuematest versioonidest selle poolest, et puuduvad kõrvad lenksu kohal). On teine kunagi poest ostetud, kasutatud ei ole ja värv originaal. Kas sellise asja vastu keegi tunneks huvi?
Vasta
#24

ma vist sain nii aru, et tegu on ikka aint selle kattega. vastasel korral istub see mees küll kullakasti otsas...Smile
Vasta
#25

Tegu jah ainult selle plekk-kattega. Paistab, et huvi on, see nädalavahetus vaatan siis täpsemalt kodunt (lähen koju maale), pole teist paar aastat näinud, kui ära ta visatud küll ei tohiks olla. Kui üles leian, võin pildi kah teha, kui kedagi huvitab
Vasta
#26

Pagan küll, oli ju selgelt kirjas, et tegu ainult kattega - kuda te seda järeldasite, et terve ratas peaks olema?
Vasta
#27

Kui keegi on sõitnud mõlemaga, nii 250 kui 350, võiks kommenteerida, kui suur vahe jõus (jm) on?
Vasta
#28

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Hommik
Kui keegi on sõitnud mõlemaga, nii 250 kui 350, võiks kommenteerida, kui suur vahe jõus (jm) on?

Ehk 350 läheb veidi rohkem põõrdesse... 250 omab jõulisemat ülekannet: lidub ka väiksematel kiirustel Smile

Kui seljapeale tahad käia, siis seda saab 250 Jawaga ka küll.

Hea 250 jääb (üldjuhul) lõppkiirusega alla 350-le.
Vasta
#29

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kolmpool


Imo pole üldsegi palju makstud sellise üsna heas korras isendi eest. Muide, kas bensupaak on vanal 250-l ja 350-l samad? Mul paagil väike mõlk sees ja tahaks teada, kas 250 paak sobib ka?


käiguosa on vanema tüübi jawadel kõigil ühesugune(va. küljeplekid).Ei ole sellist asja, et on 250-se jawa paak ja 350-se jawa paak.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne