kiire küsimus võrri valdkonnas
#1

nimelt plaanin osta võrri mis pidavat olema remont mõõdus nr 2,küsiksin seda et kas motopoes on kolvid,rõngad,slindrid ja värgid särgid olema vastavalt remont mõõtudele
või on poes ainult pakutav 1 mõõdus ehk originaal mõõdus..ja peab neid remont mõõdus olevad juppe mõjalt otsima ja kas neid on ka saada...

aga mul on ka stella mis logiseb ja möliseb
Vasta
#2

Mina ei ole kuulnud, et D-mootoritele oleks jubinaid remontmõõtudes valmistatud. Muidugi... kui keegi ei ole remontkolbi just spetsiaalselt valada lasknud, sest iga silinder kannatab üle puurida Wink

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

valdo Kirjutas:Mina ei ole kuulnud, et D-mootoritele oleks jubinaid remontmõõtudes valmistatud. Muidugi... kui keegi ei ole remontkolbi just spetsiaalselt valada lasknud, sest iga silinder kannatab üle puurida Wink
vaidlen silindri puurimisesele vastu, mul on kerg silinder mis on seest kaetud kroomi kihiga seda ei saa puurida sest kui kroom kiht kaob on silinder p....s
Vasta
#4

n2utsu Kirjutas:vaidlen silindri puurimisesele vastu, mul on kerg silinder mis on seest kaetud kroomi kihiga seda ei saa puurida sest kui kroom kiht kaob on silinder p....s

Ehk täpsustad mis masinaga tegemist on ning kuidas sa selle info omanikuks said?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#5

Ok sain targemaks,aga omanik tõstis enne müügi tehingut hinda ja seda võrri ma ei osta,omanik ise ka mingit konkreetset juttu ei rääkinud vaid ajas mingit ümbernurga juttu

aga mul on ka stella mis logiseb ja möliseb
Vasta
#6

Endal on Honda Wallaroo ja seda asja kuulsin Ramost (www.ramo.ee) ja see oli asjatundja, mitte mingi vanamutt kes mitte midagi mootoritest ei jaga!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne