Kes mida kogub?
#81

Uskuge või mitte, aga mina kogun taarat ja vanametalli.
Taarana siis enamuses õllepakendeid, vanametallina kõike, mis metallist, ja huvi pakub

huvitav, miks alati autot lahti võttes ja kokku tagasi pannes nii palju juppe üle jääb...?
Vasta
#82

Tükk aega juba mõtlen,et huvitav,mida mina kogun?
Kindlat eelistust pole....Big Grin aga linttraktoreid tahaks juurde...... samuti igasugused sisepõlemismootorid meeldivad. Vanarauast ei ütleks ka ära....Big Grin
Vasta
#83

(13-02-2012, 18:23 PM)pen.skar Kirjutas:  Kogun roomikulülisid. Kahjuks ühtki militaarset pole ette juhtunud. Aga algus sai just kordusõppuselt kaasa toodud T-34 lindipoldist.

Mul oli tereve T-34 ühepoole lindilülide komplekt olemas, juba vanaisade aegu kuskilt leitud, siis sovhoosi ajal olid nad pandud kuivati katla sise (ei teagi, miks nad seal sees olid)
Olid teised aga kuumuse jms tõttu kannatada saanud ja viisin emexisse juba ammu.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#84

Mõõgad atradeks, barbarid niisugused!. Ehk üks ei mahtunud ahjurestiks ja on näiteks koogukaevu vasturaskusena säilinud?
Vasta
#85

[Pilt: orig_25300505_6YI0.jpg]

Minu osaline kogu. Paraku see suureneb komplekteerimisjärgus olevate isendite valmimisel Wink
Vasta
#86

(27-08-2010, 23:57 PM)pljuhkam Kirjutas:  vahendan internetivööra persooni soovi:
Olen huvitatud pastakatest igasuguse suurusega/värviga/kujuga/logoga jne. (ei pea olema ainult auto-moto teema). kogus olemas pea 700 isendit. samuti nöukogude aegsed talvised/nääride postkaardid e.snegurotska piltidega (vöib ola kasutatud). kas pm vöi alati vöib üleliigsed esemed ulatada ksf unicmani (kui juhtute teda kohtama) kätte (ise viibin eestist eemal) öeldes vihjeks: vend pljuhkam ju tahtis. Smile oleme ikka söbrad edasi.

samuti pakkumised: timo.vilu@mail.ee

Keegi (väga töenäoliselt siit foorumi lugajatest/osalejatest) saatis mulle meili (13.02.2012) pealkirjaga "Pastakad". Kahjuks ei suuda minu arvuti vöi mail.ee keskkond seda kirja avada. Nii et kui sellel kirjasaatjal (juhul, kui ta end siin ära tunneb) on vöimalik, siis saata mulle PS samal teemal siin foorumis. suured aitähhid!


_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#87

Olen kogunud marke, märke, loteriipileteid jne. Kõike ei jõua. Viimasel ajal pakub huvi saksa armeerattad ja nende jupid. Mingil hetkel saan nendele kindlasti ka lisatarvikuid. Siis juba vaja lisadele kuulipildujaid, tankitõrje miine, granaate ja muid huvitavaid asju külge panna. Korjan ka vähehaaval Luteri toole, kui kuskil vedelemas näen. Siis üks naljakas kogumiseesmärk on veel. Kunagi leidsin ühe EW aegse Norma kuivaine topsi. Asi hakkas huvitama, et palju neid erinevaid variante välja on antud niikaua kui neid toodeti. Otsustasin, et ei osta ühtegi. Leian või saab tuttavate käest jne. Nüüd ikka on saanud vahel laadalt osta ka. Praegu on u. 50 eri varianti. Korjan ainult keskmist mõõtu, muidu ei mahuks ära. Arvan, et 2x samapalju on veel leidmata.Kellel vedeleb võib lahkesti ära anda. Eks nad üks Eesti selline disaini klassika on.
Vasta
#88

(16-02-2012, 23:17 PM)pljuhkam Kirjutas:  Keegi (väga töenäoliselt siit foorumi lugajatest/osalejatest) saatis mulle meili (13.02.2012) pealkirjaga "Pastakad". Kahjuks ei suuda minu arvuti vöi mail.ee keskkond seda kirja avada. Nii et kui sellel kirjasaatjal (juhul, kui ta end siin ära tunneb) on vöimalik, siis saata mulle PS samal teemal siin foorumis. suured aitähhid!

Nüüd o mind avastatud..Cool.. Mina vist saatsin, põhjuseks asjaolu, et saatuse vai juhuse tahtel o mul kogunendunud üks "virn" pastakaid, seisavad pööningul karpide sees. Mõtlesin, et mes nad seal ikke seisavad, vahest mõnel tarvis. Lähevad veel kõige kaduva teed, kus siis selle kahju ots. Kokku umbes 430 erinevat, vahest rohkemgi, põhijooneks oli Eesti virmad vai väljamaa virmade esindused Eestis. Samuti ühekordsed projektid, ka valimisreklaam. Mingi aja panin ka kirja, et mis mul on, siis hää vaadata, et ühte isendit mitu ei oleks. Viimased paar-kolm-neli-viis aastat pole aga enam tegelenud sellega ja ..ausalt, ei ole ka huvi. Mõtlesin, et kui keegi eksponeerib ja irmus önnelik oless kui neid juurde saab, siis võiks ää anda.
Nimekirja võiks ju veelkord saata, a see timo.vilu aadress siis ei toimi vai kuda sellega om?
(13-02-2012, 01:38 AM)pontu6 Kirjutas:  Kui kellelgi üle, siis olen pakkumistele avatud. Big Grin
Ka täpsustavad kommentaarid on oodatud.

Mul ka roostetab paar vändaga massinat. Kas o möistlik, et saadab enne pildi vai miskit... mudu äkki sul samasugused juba olemas? EIle just kaalusin, et mis ma nendega teen, kas panen naela otsa niisama rippuma, saadan ümbersulatusele või ..noh, muud varianti rohkem nagu polegi mõistlikku.


Vasta
#89

Nagu ma mingis 5 aasta taguses postituses kirjutasin, kogun 2. MS aegset Saksa kraami.
Ent eile vedasin lapsepõlvekodunt koju ära kotitäie toonaseid kollektsioone, kus hulgas ilmselt praeguseks ka mõni haruldasem eksponaat. Ziletipaberite-karpide kogu, kommi-, nätsu-, ja šokolaadipaberid, vanaaegsed postkaardid, tikutoosid, taskukalendrid jne jne. Seniajani ei raatsi asju eriti ära visata ja jäävad need minugi lapsepõveaegsed kogud mu lastele ilmseltSmile
Vasta
#90

Viimase aastakese vältel kogunenud kraami.
https://picasaweb.google.com/110086633202509370807/Hobi

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#91

Trelliblogis on nüüd kõik kogus olevad trellid väikest kajastust leidnud.
Kui ehk kellelgi on veel kodus mõni selline pudrujõul töötav mudel mida kogus ei ole ja kahju pole loobuda, siis võib lahkesti pakkuda. Wink
Ette tänades http://trelliblogi.wordpress.com/
Vasta
#92

(31-03-2012, 21:33 PM)pontu6 Kirjutas:  Trelliblogis on nüüd kõik kogus olevad trellid väikest kajastust leidnud.
Kui ehk kellelgi on veel kodus mõni selline pudrujõul töötav mudel mida kogus ei ole ja kahju pole loobuda, siis võib lahkesti pakkuda. Wink
Ette tänades http://trelliblogi.wordpress.com/

Uus potentsiaalne populaarne teema: "Harrastame vanu trelle", värskeks lisaks "Harrastame vanu..." - seerias. Viimatine huvipakkuvaim teema samas rubriigis: "Harrastame vanu lifte".
Ja siiralt – No offence intended! Kommenteerides teemat ning tsiteerides klassikuid: "Pole paha!"
Vasta
#93

(31-03-2012, 21:33 PM)pontu6 Kirjutas:  Trelliblogis on nüüd kõik kogus olevad trellid väikest kajastust leidnud.
Kui ehk kellelgi on veel kodus mõni selline pudrujõul töötav mudel mida kogus ei ole ja kahju pole loobuda, siis võib lahkesti pakkuda. Wink
Ette tänades http://trelliblogi.wordpress.com/

On siukse käepidemega kõlbmatuks kulunud plastikhammastega pisitrell. Viskab ühe koha peal üle. Teiseks: kas sul juba "vindlavänt" ka on? Oletan, et nii kirjutatakse see sõna, kindel pole. Mul vist üks vene aja lõpust pärit kusagil vedeleb.

Otsides tuli ka teine, parempoolne, veidi teisem välja aga see pole minu oma ja ma ei tea kuidas see minu kätte on sattunud. Ilmselt tosin aastat tagasi seoses kinnisvara liikumisega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#94

(31-03-2012, 21:33 PM)pontu6 Kirjutas:  Trelliblogis on nüüd kõik kogus olevad trellid väikest kajastust leidnud.

Mitte norimise ega tähenärimise mõttes, aga kas t(d)rell tähenduses (käsi-, elektri-)puur ei kirjutata nõrga d-ga (ingl. k. drill), trellid aga on näiteks vanglas (aga vahel ka mujal akende ees)?

Muidu aga kogu on 5+, jätka samas vaimus!

PS. Küsimus tekkis tegelikult lihtsalt sellest, et lisasin t(d)relliblogi ka enda kodulehe lingikogusse ja olin kahevahel, kuidas oleks õige seda kirjutada.

http://kolhoos.pri.ee/?action=text&cat=23&ID=23

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#95

Trelliblogis on nüüd mõningase viivitusega kajastamist leidnud Ksf. Hulguse loovutatud trellid. Siinkohal tahaks teda tänada kogu täiendamise eest kahe toreda eksemplariga. Samuti tänan Ksf. Aavut, kes tegi seda juba eelnevalt.
Pisike osa tööristaajalugu jälle salves. Aitäh. Smile
http://trelliblogi.wordpress.com/
Vasta
#96

Trelliblogi otsib teadjamate abi, et tuvastada järjekordse eksponaadi tootjat. Logo on selline:
[Pilt: iz5oix.jpg]
Kõik viited on teretulnud. Tänud ette.
Vasta
#97

Tuli meelde, et isegi taolist käsitrelli kasutanud korra kooliajal. Pehmemaid ja õhemaid asju oli täitsa OK puurida, rauda ei üritanud Big Grin

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#98

Mul on pisike kogu fotoaparaate.
Enamustega on ka pilte tehtud.
Praegu kasutan siiski vaid digifotokat Panasonic Smile
   
Vasta
#99

Lisan ka kirje siia teemasse, juhuks kui kellegil on miskit sellist üle mis mind huvitada võiks.
Kogun oma huvist lähtudes erinevat kola mis seotud garaazindusega ja mõningate autodega.

Kõik ürgaegsed õlinõud, nii plekist kui plastist. sellised ala +25 aastat vanust. kõige vanem õlinõuks kohandatud asi on Fordson traktori paak, näeb vahva välja. veneaegsed norma asjad meeldivad ka kohe väga.

Kõikvõimalikke mutrivõtmeid ja õlituskanne ja sarnast mudru, ala +35 a kuni pronksiaega välja. Olemas nii saksa suurtüki remondivõtmeid kui ka fordson traktori remondivõtmeid, ETK kirjadega vanu võtmeid jne. Igasugu erikujuga vanu mutrivõtmeid korjan hea meelega, võin vahetada vene tehnika pudinate vastu. Väga suured võtmed hetkel puudu ala 50mm ja sellest suuremaid, siukesi kirovetsi remondi võtmeid ei ole.

Ziguli 01-02 masinate kirjandust mis mul auto juurde jääb nostlagia atribuutikaks, Tänud Kallele kes viimati raamatu mulle saatis!

N.liidu aegsed mudelid ja sarnane tehnika koopiad.

N.Liidu aegsed kopikad( ühe kunstilise projekti jaoks tulevikus).MA ei kogu mingit numismaatilist vääringut.Ostan neid kilohinnaga 8 euri kilo. Ehk siis 1946-1990 aasta kopikaid. Kel pakkuda võib mulle privasse panna teema, võin vahetada ka tohutu hulga vene masinate pudinate ja vidinate vastu.
Tänud kasutale AL79 ja Vana kes neid mulle on kinkinud sümboolselt!

Opeli vana kirjandust kõik mis kuni 1986 a autode kohta käib , uuem enam ei huvita, Tänud kasutajale kes vahetas mulle Monza originaal saksakeelse raamatu!

Vanad autonumbrid, mis iganes riik ja mis iganes seisukord. Hetkel olemas juba ca 30 kg kasti jagu numbreid nii CCCP aegadest kui ka uuemat. Eksootiliste riikide numbrid puuduvad.

Ürgaegsed autoveljed huvitavad ka, aga vaid kui dekoratsioonimõttes.

Vahetamine on selles tegevuses kõige parem. KAs kola-kola vastu või kola napsu vastu.


http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta

Pakkuda kivitalb.
Kas kellelgi on vanu võtmeid kogutud. Nimelt on vaja leida võti vanale riidekirstu lukule. Ei oskagi kirjeldada seda...nagu kapivõti...hästi lihtne. Ma tuleks lukuga proovima või saadaks luku kaugemale. Ise olen Tallinna inimene.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne