Kes mida kogub?

Nüüd siis vist Ksf. Tiftilt saadud väike trell tuvastatud. Peale mitmeid postitusi erinevatesse foorumitesse ja kirjavahetusi pakkus väike tööriistamuuseum,et tegu on ilmselt Theodor Genkingeri vabrikus valmistatud mudeliga No 8000.
Internet on ikka imeline. Toungue
Vasta

Tagadi kullakoormad.

[Pilt: 2012-10-07-773_1_.jpg]

Trelliblogi sai siis ka väikest täiendust. Sisukas päev oli. Eriline tänu Ksf. härra Talupojale kes ei pidanud paljuks laadamöllu kõrvalt ka paar trelli loovutada. Smile
Vasta

(27-08-2010, 23:57 PM)pljuhkam Kirjutas:  vahendan internetivööra persooni soovi:
Olen huvitatud pastakatest igasuguse suurusega/värviga/kujuga/logoga jne. (ei pea olema ainult auto-moto teema). kogus olemas pea 700 isendit. samuti nöukogude aegsed talvised/nääride postkaardid e.snegurotska piltidega (vöib ola kasutatud). kas pm vöi alati vöib üleliigsed esemed ulatada ksf unicmani (kui juhtute teda kohtama) kätte (ise viibin eestist eemal) öeldes vihjeks: vend pljuhkam ju tahtis. Smile oleme ikka söbrad edasi.

pean nüüd tänama inimest (keda ma ise tegelikult ei tunne ja pole kunagi kohanud, kuid iseennast kindlasti ära tunneb), kes kaks korda on vaeva näinud ja tubli portsu pastakaid ksf! unicman'i kaudu minuni saatnud. suured aitähid Smile siinkohal olgu öeldud, et inimesel, kellele need pastakad homme edasi annan, on kogus juba 2000+ erinevat pastakat. aitäh!

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta

Tervitus, lugupeetud kaaskannatajad.
Igasuguse sodi korjamine on minul üks põhitegevusi. Esmajärjekorras tulevad automudelid - Neid on aja jooksul kogunenud 1000 ringi. Mõõtkavad ja teemad on aga üpriski laialivalguvad, pisemad on 1/200 mõõdus ladakad, suuremad vist 1/18 USA raua esindajad. Paljud mudelid on ise valmistatud papist, paljud on ostetud "kokkupandavad."

Teine viimasel ajal tekkinud huvi on kõik nõukogude aegne. Seltsimees ise on 90nda aasta lõpu väljalase ja ilmselt sellest vabariigi alguse bardakist on ka esimesed ähmased mälestused. mulle lihtsalt hirmsasti meeldivad igasugused imevidinad, millest vähemalt pooled ei oleks isegi parema tahtmise juures enda sihtotstarbelist eesmärki täita suutnud. Põhiline suund on igasugu tehnikavidinad, olgu selleks ühispeldiku seinal ripunud käteföön, taskuraadio või pesumasin "Riga." Hetkel olen siiski suht valimatult hankinud kõike, mis mulle meeldib, kriteeriumiks siiski, et ostnud ei ole midagi. Kui keegi hakkab vana kuuri sisu prügilasse viima, köögikappi koristama või muidu vedeleb midagi Nl aegset jalus, võib julgelt kontakteeruda, huvitava vidina eest on õlled garanteeritud.
Hetkel on mingi osa asju näoraamatus üleval, kunagi peaks ehk mõne "päris" kodulehe ka tegema.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.196789087003219.61956.100000163881412&type=3
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.196789087003219.61956.100000163881412&type=3

Üle on mul - Eesti õllede sildid vahemikus ~2000 - 2005/6, mõned vanemad, osad uuemad. Halb on see lugu, et nad on suures osas kaustikusse liimitud.

Suitsupakid - Peaaegu kolm sahtlitäit. Enamuses on nad viisakas konditsioonis, osad vanemad / välismaalt toodud on siiski räbalamad. Päris vanapaberit siiski vast ei ole.
Vasta

Peale tehnika muud nagu ei kogu midagi kui nüüd kuldkalad välja jätta Big Grin

   

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(09-10-2012, 11:21 AM)mlsluik Kirjutas:  Peale tehnika muud nagu ei kogu midagi kui nüüd kuldkalad välja jätta Big Grin

Kas kuldkalad reageerivad ka? No näiteks sellistele käsklustele nagu- raha,varandus,kala,õlu,suits,naised jne.
Vasta

(09-10-2012, 14:40 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kas kuldkalad reageerivad ka? No näiteks sellistele käsklustele nagu- raha,varandus,kala,õlu,suits,naised jne.

Selleks pidi vist enne mõne kinni püüdma... Wink Peaks täitsa proovima, võrgud vette laskma Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Avastasin täna,et olen hakanud koguma......

http://static1.nagi.ee/i/p/862/27/215569451b49f0_l.jpg

Üks on veel puudu...Big Grin
Vasta

(13-10-2012, 22:48 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Avastasin täna,et olen hakanud koguma......

http://static1.nagi.ee/i/p/862/27/215569451b49f0_l.jpg

Üks on veel puudu...Big Grin

Võin sulle annetada tutikad nõukaaegsed sigulli püksid, kuid vaevalt sa väga taga igatsed seda Smile

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Oma kogumistest olen siin varem juba rääkinud, ent tekkis mul küsimus, et kas keegi tänapäeval veel nn õllepurke ka kogub? Mul endal kuskil emakodus terve 90-te alguse kollektsioon veel alles.
Vasta

(13-10-2012, 23:34 PM)Maamees Kirjutas:  
(13-10-2012, 22:48 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Avastasin täna,et olen hakanud koguma......

http://static1.nagi.ee/i/p/862/27/215569451b49f0_l.jpg

Üks on veel puudu...Big Grin

Võin sulle annetada tutikad nõukaaegsed sigulli püksid, kuid vaevalt sa väga taga igatsed seda Smile

Tänan väga. Kahjuks kogun ainult Mosse omasid.... Neid on võimalik edaspidi oma auto juures kasutada.Wink
Vasta

(13-10-2012, 23:52 PM)Coger Kirjutas:  Oma kogumistest olen siin varem juba rääkinud, ent tekkis mul küsimus, et kas keegi tänapäeval veel nn õllepurke ka kogub? Mul endal kuskil emakodus terve 90-te alguse kollektsioon veel alles.
Mina kogun. Praegusel hetkel miski 800 isendit. 15 aastat tagasi alustades korjasin kõiki purke kuid nüüd rõhk õllepurkidel. Neil ju hea sisu kahBig Grin Kui su vana kogu otsib uut kodu olen nõus lahkelt seda pakkuma.
Peeter.
Vasta

(14-10-2012, 20:36 PM)taxopets Kirjutas:  
(13-10-2012, 23:52 PM)Coger Kirjutas:  Oma kogumistest olen siin varem juba rääkinud, ent tekkis mul küsimus, et kas keegi tänapäeval veel nn õllepurke ka kogub? Mul endal kuskil emakodus terve 90-te alguse kollektsioon veel alles.
Mina kogun. Praegusel hetkel miski 800 isendit. 15 aastat tagasi alustades korjasin kõiki purke kuid nüüd rõhk õllepurkidel. Neil ju hea sisu kahBig Grin Kui su vana kogu otsib uut kodu olen nõus lahkelt seda pakkuma.
Peeter.
Endise purgipedena on kah tallel lapsepõlves kokkukogutu, ca. 300 eksemplari. Kaheksakümnendate lõpp, üheksakümnendate algus. On ka mõned vanemad rariteedid, näiteks moskva olümpia fanta ja coke, batman, mõned 70ndate lõpu koff-id jne. Nagu signatuurist näha, olen jätkuvalt taarausku. Eliitprükkarina korjan taarat, milline maksab kuni 100e isendBig Grin
Vasta

Siin varasemates postitustes on ka kirjas, et kogun taarat ja vanarauda.
Hea on kohe lugeda, et õlletaara kogujaid siin eestimaa pääl veel on.
Enda kogu on hetkel ca 100 erinevat pudelit- purki, aga kuna otsustatud sai, et "ilu pudelite" riiulid ringiratast mööda köögi seinu hakkavad kulgema, lubasid mu sõbrad, et järgmise remondi ajal köögi seinu enam värvima ei pea.

huvitav, miks alati autot lahti võttes ja kokku tagasi pannes nii palju juppe üle jääb...?
Vasta

Trelliblogi annab teada, et vahepeal on ületatud 30 ühiku piir ja lõpp veel ei paista Big Grin
Ksf. Talupojalt saadud trell sai siis kolmekümmne esimseks. Tänud veelkord.
Vasta

Kogun ka õllepurke ja kõikvõimalikku muud õllega seonduvat.(korgid,sildid kannualused, kannud-klaasid jne.) Purke on ca 2000 erinevat. Kellel midagi üle võib pakkuda. Eriti olen huvitatud 5 liitristest purkidest. Nende eest, olenevalt purgist võin vastu anda samas mahus õlut Smile
Vasta

Mina kogun mänguautosid, mis on inspireeritud ühest (hea küll, kahest) konkreetsest pärisautomargist:
http://pilt.delfi.ee/album/246935/
(pärast seda kui pildistamisinspiratsioon viimati peal oli olen mõned jälle juurde saanud)
Vasta

Teema on muutunud Trelliblogi ripatsiks peaaegu. Lisan siis ka õli juurde: mul peaks olema selline drell, millel sai vänta ringi tõstes muuta mitte kiirust aga käelisust. ST vänt paigutatakse vasakukäeliste jaoks sobivasse kohta. Drell ise püstolikujuline, vene toode, ca 25 aastat vana. Kui kollektsioonist puudu, võin otsida. Tõsi küll, ma ei ole seda aparaati peale kolimist näinud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kui blogi sirvisid, siis ju nägid, et puudu.Big Grin
Loomulikult olen huvitatud. Kui leiad, siis anna teada!
PS abiks.
Vasta

Kogun raketipüstoleid ja mida vanemad, seda paremad loomulikult. Otsin oma kogusse hästi säilinud, töökorras või taastamiskõlbulikke eksemplare. Olemas uuema aja raketipüstoleid, mida saaks vanemate raketikate vastu vahetada. Ka kabuurid ja puhastusvardad raketipüstolitele pakuvad huvi.

       
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne