Tartu kandi vanatsikkli huvilistele.
#21

Kahjuks enamik huvilisi on töörahvast, (kes on suht väsinud), ning ülejäänud huvilised Tartust eemal, ning kolmandatel ei ole transporti liikumiseks.

Ise aga maadlesin eile (neljapäev) õhtul jälle autokooliga, et lõpuks ikka see piiranguteta A kat kätte saada. - on ikka tänapäeval jobu süsteem tehtud.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#22

Siin on veel üks huviline Tartust, ainult et tsikkel(Jawa 354) on täiesti pulkadeks võetud, ja mingit teist transporti pole.
Vasta
#23

Nii, minul on teisipäev, kolmapäev vabad päevad töölt, siis võib küll kokku saada
Või mis arvatakse?

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#24

Tere mehed.Kolm nädalapäeva on nüüd kokkusaamiseks ära proovitud-pole nagu eriti hästi läinud.Katsume siis sellel nädalal teisipäeva-äkki läheb paremini.Telefoni nr on mul sama.

Katsuge olla...
Vasta
#25

Ega siis midagi peaks ka su masinad üle kaema, mida näinud ei ole.
Astun arvatavasti peale tavatööpäeva läbi, orjenteeruvalt 17.30-18.00

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#26

Tere mehed.Sai vahepeal käidud Ikskiles vanatehnika laadal ja tekkis mõte,et võiks neid üritusi koos külastada.Asi nimelt selles.et toimuvad nad meist suhteliselt kaugel ja koos oleks pikal teel mönus mõtteid vahetada.Pühapäevasest laadast tahab meie algatusgrupi liige Indrek muljeid jagada kolmapäeva(07.juuni)õhtul.Loota on,et meie seltskond saab pisut täiendust.Nii,et mõelge selle asja peale ja näeme kolmapäeva õhtul Nõos.

Katsuge olla...
Vasta
#27

kas vahemikus 17 juuni -1 juuli ka mingi kokkusaamine toimub? mul sel ajal kerge puhkus plaanis ja oleksin Tartu kandis täitsa olemas.
Vasta
#28

ian Kirjutas:Tere mehed.Sai vahepeal käidud Ikskiles vanatehnika laadal ja tekkis mõte,et võiks neid üritusi koos külastada.Asi nimelt selles.et toimuvad nad meist suhteliselt kaugel ja koos oleks pikal teel mönus mõtteid vahetada.Pühapäevasest laadast tahab meie algatusgrupi liige Indrek muljeid jagada kolmapäeva(07.juuni)õhtul.Loota on,et meie seltskond saab pisut täiendust.Nii,et mõelge selle asja peale ja näeme kolmapäeva õhtul Nõos.

Kahjuks, kattus see ühe väga tähtsa kuupäevaga
Koos külastamise poolt täiesti

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#29

Tere mehed.Laupäeval so.17 juunil on Võrus täika.Teeks proovi ja läheksime sinna organiseeritult.Minu autos on kolm vaba kohta ja arvatavasti stardin kusagil kuue -seitsme vahel.Järgmine kokkusaamine Nõos on 21juuni kell 18.

Katsuge olla...
Vasta
#30

Tere mehed.Vörus käidud ja muljed positiivsed.Äitäh Võru miilitsatele.Homme so. kolmapäeval kell 18 koguneme jälle ja jälle on lootus,et meie read saavad täiendust.Lootust on,et hakkame kuhugi jõudma.

Katsuge olla...
Vasta
#31

Tere mehed.Saame siis homme jälle kokku,nagu juba tavaks on saanud kell 18 Nõos.Muljetame Kurtna kokkutulekust(oli väga asjalik)ja püüame jälle sammukese edasi astuda.Mul ka mõni mõte.

Katsuge olla...
Vasta
#32

Tere mehed.Homme jälle kell 18 Nõos.Lootust on,et read täienevad.Homme arutame M-72 persooni üle nii,et kellel on kaasa võtta mingeid raamatuid siis võtke kaasa.

Katsuge olla...
Vasta
#33

ee täna oli jälle midagi, ma lugesin jälle liiga hilja seda

iga kolmapäev?

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#34

Tere mehed.Ülehomme so.kolmapäeval kell kuus jälle Nõos.Loodan,et saame põhikirjaga ühele poole ja teeme oma ühenduse ära.Jätkuvalt arutaks m-72 taastamist.

Katsuge olla...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne