#21

On teil transport olemas? Pakuksin omalt poolt puksiirautot!Varjupaiga heaks tooks bensa hinnaga ära.
Vasta
#22

Minu poolt läks ka oma isendite restaureerimise kõrvalt pigistet pisku (200 krooni) teele.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#23

13piisab Kirjutas:kui pärida tohib, siis kas zim läheks lihtsalt varjupaiga-platsile või hoopis "uue hingamise" andmisele (kasutati ju neid kiirabimasinatena)?

teet,
mõtleb, kas liituda käesoleva aktsiooniga või sellega konkureerida...

Ikka tohib pärida. Seni, kuni pole masinat näinud, ei oska mingit seisukohta võtta. Aga soovimata olukorda ilustada, tuleb tunnistada, et aktsiooni õnnestumise korral läheks ta esialgu tõepoolest tulmenäituse platsile.
Vasta
#24

Minu rahajupike ka Hanssa läinud
Vasta
#25

Aktsioon on alanud väärikalt:

Edr: 100.-
Style: 500.-
aberwarum: 150.-
valdo: 200.-
kris: 150.-

Kokku: 1100.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#26

Panin 100.- enda poolt teele.
Vasta
#27

Panin ka omaltpoolt 350.-
Vasta
#28

Hea meelega pikendan nimekirja:

Edr: 100.-
Style: 500.-
aberwarum: 150.-
valdo: 200.-
kris: 150.-
Steelrider: 100.-
volvo: 350.-

Kokku: 1550.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#29

I etapp eduklalt lõppenud - PETSS paneb kogu puuduoleva raha. Loodan lähiajal anda teada millal masin uue kodutee jalgealla võtab

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#30

Tahaksin teha selle masina säilitamiseks ka omapoolse annetuse, aga seda homme. Täna ei võtnud paroolikaarti arvuti juurde kaasa!

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#31

Annetustele võib joone alla tõmmata - eberhard saab aidata muuseumipapal komplekteerida masinat puuduva varustuse soetamisel - väidetavalt on võimalik masinale juurde soetada klaase jne. Seis jääb selline:

Edr: 100.-
Style: 500.-
aberwarum: 150.-
valdo: 200.-
kris: 150.-
Steelrider: 100.-
volvo: 350.-
heiki12: 150.-
korba28: 100
PETSS: 200.-

Kokku: 2000.-


Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#32

Püüan veelkord joone alla tõmmata, seekord saab muuseumipapa ka väikese kütusekompensatsiooni - praeguse plaani järgi toimub järgi minek homme öösel.

Edr: 100.-
Style: 500.-
aberwarum: 150.-
valdo: 200.-
kris: 150.-
Steelrider: 100.-
volvo: 350.-
heiki12: 150.-
korba28: 100
PETSS: 200.-
tomm7: 150.-

Kokku: 2150.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#33

[quote=muuseumipapa]
Varjupaiga poolt tänu teema algatajale, ZIM`i päästjale ja kõigile, kes soojalt ettevõtmisse suhtuvad! Arvan, et aktsiooni õnnestumise korral võiks üritada kaasa osta niipalju detaile (klaasid), et saavutada selline väljanägemine, mis vajalik isendi eksponeerimiseks. lisan niipalju et ka mul hea meel et auto rändab sinna kuhu kuusakoski küüned enam ei ulatu.mis puudutab varuosi mis angaaris seisavad siis teen neist täpse nimekirja mille esitan JJ le ja hoian teile.
Vasta
#34

ZIM edukalt Tartust teele saadetud. Paar pilti siin:
http://www.zone.ee/aandres22/zim/
Vasta
#35

Kallid foorumlased, palun et teie suhtute mõistvalt minusuguse pipardajasse - aga tahaks küsida, milleks teie seda teete? OK, mina olen teisest soost inimene, ei ole mingi kollektivist, aga pean lugu neist kes teevad midagi koos.

Ma saan aru et varjupaigas kogutakse liikurid mis on n.n. punases raamatus või on lihtsalt komplektsed. Aga mida selle ZIMi kerega hakate peale? See on ju isegi doonorina mõtetu, ta on niivõrd puretud. Samuti, ega ZIM ei ole ju selline haruldane isend et selle ratastel roostes kere mingi väärtuse ennast kujutaks. Kas selle raha eest mida teie siia panete on ju võimalik kuidagi toetada/konserveerida olemasolevad varjupaiga isendid, võib olla isegi saaks veel mitu korda sama palju ja siis oleks mingi lihtsamat sordi varjualune tehtud - mis oleks suur asi tegelikult.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#36

Rahune nüüd maha!Las see Zim olla seal.Paraku kõige parema tahtmise juures ei leia me sellist raha ,et neid autosid ükshaawal taastama originaali hakkaks.Ja enamusel meist puuduwad ka wõimalused ja oskused ja jälle see loll rahateema.Minu ainus lootus on see ,et mingi aja need isendid on ikkagi kõigile näha .Minu lastele küll asi meeldis ja suwel seal wiibides polnud külastajatest puudus..Kui praegu JJ poleks oleks enamus ekponaatidest juba teadagi kus.Seepärast olen rahul sellega ,mis on.Muidugi ka mnu ideaalwariandis näeks kõiki asju seismas katuse all jne.Kindlaste saabuwad ka paremad ajad.Loodan,et wõimalikult ruttu.
Vasta
#37

Leivategija küsis ilgemat kirvest selle eest, kui läbi OSTA.EE müüs, ausaltöeldes saime selle üle 2 korra odavamalt kätte.
Vasta
#38

mina ei ole mingi ütleja selle suhtes mida teised inimesed oma rahaga teevad. mina lihtsalt pärin kas olete kindlad et analoogsete asjade kogumisest tolku on. Selle asemele mina näiteks korjaks raha ühe villhalli ehituseks (või lihtsalt ulualuse) kuhu võiks väärtuslikud esemed panna aga see pole minu asi. Või kui juba on soovi ZIMi järgi võiks juba raha korjata mitte 10 päeva vaid pikema aega ning siis juba leida sellise auto mis oleks 100% komplektne, kuigi vajaks 100% restaureerimist. Ja võib olla minust isegi siis oleks abi sellise auto otsimiseks, ma arvan 25-30 000 EEK oleks sellise asja hinnaks.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#39

Tervitan kõiki ZIM-i sõpru loomingulise ühenduse "Kuusalu Autobaas" poolt ja oma mälu sügades pean tõdema, et see piltidel olev ese tuleb mulle tuttav ette meie tööka autobaasi õue pealt enne president Meri väljakuulutatud kodukaunistamise võistlust. Sealt vedas nimetatud autoskulptuuri ära Mati L. kes leidis auto küljest mingeid doonor osi. Juhul muidugi kui see ikka on see auto, siis see peaks olema kunagine Kuusalu kolhoosi üks kahest ZIM-ist. Neid kasutas kolhoosi juhtkond enne kui asuti tarvitama Tšaikasid.

Omalt poolt tervitame ka "jakobhurdalikku" autode kogumist, tegu on ju mõnes mõttes ka huvitava kunstiprojektiga. Pealegi on vanatehnikaklassikudki öelnud, et "üks rämps on rämps, aga palju rämpsu on MULJE". Ja ega ausalt öeldes ei raatsi keegi ka paremas korras ZIM-i loovutada. Pigem mädanevad kellegi hoovis enne ära kui JJ tehnikaskulpuuride pargis. Mulle meenub, et mõni aeg tagasi kurdeti, et ZIM-i ja Tšaikasid küll ei leia, nüüd on siis lootust ka Tšaika leida, vähemalt GAZ 13.



Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#40

to: denis 23
zim ei ole haruldane?arvestades kui mitu neid on purustajasse rännanud ei ole allesjäänute hulk kuigi suur.ja samas vaadates pilte on see auto pildilt hullem kui muidu.samas on vaade sinu mätta otsast.püüa näha asja ka jj meeste mätta otsast.neile polnudki antud eksemplari puhul vaja suurt komplektsust.hea kere on ka midagi väärt.ning vaevalt et sa oleksid nõus komplektse zimi eest mingi 100 tuhat raha välja käima.see 2000 kr on põhimõtteliselt ju utiili hind.nagu kingitus.las rahvas käib ja vaatab kuidas on säilinud 50date aastate kandevkere.sest kõik on hästio näha palju seal järgi on ja kuidas ta on ehitatud.
ei ole mõtet maha teha teiste algatust.neil on oma eesmärk.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne