AMF ja JJTS sümboolikaga pusad
#21

Tellimise kohapealt mõtlen veel, aga ütleks siiski ka enda arvamuse välja.
Minu arvates võiks küll olla ikka mõlema organisatsiooni logod; Varjupaiga sümboolika varrukale kolimist aga ei pea ma heaks mõtteks, kuna seal oleks ta arvatavasti suhteliselt raskesti märgatav.
Arvan samuti, et olgu pealegi tegu kahe erineva organisatsiooniga, aga paljud AMFi üritused toimuvad Järva-Jaani Vanatehnika Varjupaigas ja mis nende mõlema koos reklaamimises siis niiväga halba on.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#22

Pusale tavaliselt tehakse logod, kirjad tikkandina. Alati on võimalus nii palju pusale tikkida kui soov on. Võimalus on ju teha mitu varjanti ja vastavalt siis ka tellimused vormistada, kellele logoga, kellele logo ja kirjadega. Ei pea olema jäigalt ühe varjandi juures.
Muidugi peab arvestama iga tikkandi jaoks on vaja teha vastav programm ja see on algselt kallis. Hiljem lisandub iga pusale tikkandi tegemise hind. Lõpphinda madalamaks saada on võimalik ainult suurema koguse tellimisel.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#23

Idee jätkuvalt polegi halb, lihtsalt mina leian, et milleks minu pusa peale JJ aadess/logo/mis iganes kui ma selle kohaga seotud ei ole. nähtavasti pole ma ainus. Aga ega ma teid lugupeetud kodanikud teisiti vaata kui teil selline pusa seljas. kui oma 10 ja rohkem inimest kokku saate siis tore

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#24

Oleks küll huvitatud sellisest asjast,aga eelistaks tumedamat tooni.Ja kasutajanime sooviks ka seljale.
Vasta
#25

Pusade otsus (kas lõplik, see on veel selgusetu)

1.) Seljale kiri armastan "vana rauda"
2.) Rinnale 10x10cm AMF logo
3.) Logo alla nimi
4.) Pusa tumedat värvi (arvatavasti must)
5.) Tikandid heledat (arvatavasti valge)

Ettepanekud, soovitused, muudatused endiselt teretulnud!

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#26

Tambets Kirjutas:Pusade otsus (kas lõplik, see on veel selgusetu)

1.) Seljale kiri armastan "vana rauda"
2.) Rinnale 10x10cm AMF logo
3.) Logo alla nimi
4.) Pusa tumedat värvi (arvatavasti must)
5.) Tikandid heledat (arvatavasti valge)

Ettepanekud, soovitused, muudatused endiselt teretulnud!

Sellega olen juba nõus, kuigi mustale eelistaks Automoto foorumi sinist. Musti pusasid juba on. Nimigi võiks olla seljal, aga sobib ka ette.
Kapuuts on nööriga?
Nüüd jään aga täpsemat hinda ootama enne kui lõpliku vastuse annan.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#27

ka mina jään ootama hinda, ja võin olla ka üks kanditaat ostuhuvilistest. "Pluus on, pusa puudu, püksid puudu, sokid puudu, jalatsid puudu. veel Big Grin

Vana tehnika ja veokite huviline
Vasta
#28

Minu pusa võiks olla tumedam,AMF-i logo rinnal ja kasutajanimi selle all.Seljal võiks olla küll JJ kiri kuna toetanud varjupaika ja kavas seda ka edaspidi jõudumööda teha.
See kiri "armastan vana rauda" võib ju asjasse mittepuutuvad segadusse ajada,peetakse äkki metallikokkuostjaks või midagi.Ja mida pikem kiri seda kallim trükk,või ma eksin?Võiks teha siis kahte tüüpi-JJ-ga ja ilma. Kui kokkulepe olemas ja asjaks läheb siis olen tellija.
Vasta
#29

Kiri on et "ma armastan vana rauda" mitte "vanarauda". Idee muidu huvitav.
Vasta
#30

Kas toorik-pusasid leidub ka ilma kapuutsi ja nende kängurutaskuteta?
Ei meeldi antud detailid (eriti esimene) ja nende pärast jääks asi tellimata ka. Aga oma nägeused pusaprojekti kohta võiks siiski välja käia:

oldmoped Kirjutas:Minu isiku maitse järgi oleks vastuvõetav 8-10cm AMF rinnamärgiga, mille all pisike kasutajanimi, tume(!) pusa.
Eelistus selle poole pealt sama.
JJTS varjupaiga sümboolikast: kirja "varjupaik.jjts.ee" alla tuleks kindlasti panna ka väiksemas kirjas "Järva-Jaani vanatehnika varjupaik". Muidu võib mõni kodanik seda pigem kodutute koertega seostada.

Üldiselt võiks olla umbes nii (teostatavuse kohta ei oska kommenteerida):
Element 1 - ümmargune Automoto logo
Element 2 - kasutajanimi logo all
Element 3 - "varjupaik.jjts.ee" / "Järva-Jaani vanatehnika varjupaik"
Element 4 - "Armastan vana tehnikat" vms.
ja siis saab igaüks valida, millise elemendi ta võtab ja millise jätab. Ise näeks elementi 4 hoopis sellisena (seljapoolel ja suurelt):

[Pilt: logo.png]

oxygen Kirjutas:Kiri on et "ma armastan vana rauda" mitte "vanarauda".
Kahjuks siiski leidub kodanikke, kes neil kahel vahet ei tee.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#31

Vastus kasutajale XTA.

Saan aru, mis te mõtlete nende elementidega, kuid siin juures on üks aga.
Kui kõik tellivad endale erinevad pusad, siis sellega kaasneb ka tahes-tahtmata suurem hind. Käin loodetavasti reedel firmast läbi, saab jälle mõned konkreetsemad näited.

Vastusele, kas ilma kapuutsita ja taskuteta pusa on, ei oska ka praegu kahjuks vastata.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#32

Tervist!
Siia postitusse lisan pusade variandid ja värvid.
Kõigepealt aga elementidest.
Element 1 - Rinnal AM logo (nagu pildil, mis on esimeses postituses)
Element 2 - Nimi rinnal asuva logo all
Element 3 - Seljale kiri: "armastan vana rauda" või varjupaik.jjts.ee
(sõltuvalt soovist)

Hinnad: pusa (kängurutaskutega ja kapuutsiga) - 400.-
pusa2 (taskuteta ja kapuutsita) - 370.-

Saadaval olevad värvivariandid on allpool toodud. Ka esimesel pusal (millest on esimene pilt) on samad värvivariandid nagu teisel.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#33

järgmised....


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#34

järgmised...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#35

Nonii!
Pusade variandid on välja pakutud. Suurusi võimalik saada S-ist kuni
XXXL-ini. Kui soovijaid on, siis paluks kõigepealt siia märku anda.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#36

Mina võtaks siis ilma kapuutsita ja kängurutaskutega valge/hallikas Smile

Vana tehnika ja veokite huviline
Vasta
#37

Oleks kah huvitet... Tumesinisest taskute ja kapuutsiga isendist nr XL. Ja selja pääl võiks olla varjupaiga netiaadress siis.
Millal asja eest maksta on vaja? Hullult hästi sobiks detsembri algus, aga vajadusel saab ka varem.
Vasta
#38

Coger Kirjutas:Oleks kah huvitet... Tumesinisest taskute ja kapuutsiga isendist nr XL. Ja selja pääl võiks olla varjupaiga netiaadress siis.
Millal asja eest maksta on vaja? Hullult hästi sobiks detsembri algus, aga vajadusel saab ka varem.

Maksmisega on nii, et mida varem seda parem. Aga ennem ei toimu ka midagi, kui mingi osa soovijatest on koos.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#39

Oi kui tore! Asi siiski saanud positiivse lahenduse,mina olen ka tahtja. Värvi täpsustan siis kui raha vaja. Kiri seljale läheks siis " armastan vana rauda"


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#40

Esimene ja kõige olulisem asi: Varjupaiga aadress on varjupaik.jjts.ee !!! ja sugugi mitte jjts.varjupaik.ee

Aga huviline oleks minagi, sooviks musta, kapuutsi- ja taskuvaba varianti, suurus L ja selja peale kirja "varjupaik.jjts.ee" (ilma jutumärkideta siiski Smile)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne