Õhufilter Bedford Blitzile?
#1

Millisest kataloogist saaks tellida 1981 a Blitzile 2,3D õhufiltreid? Olen läbi käinud viis varuosa kauplust kuid tulemus on null. Poodides olevates kataloogides (Wix, Fram, Champion, M-Filter, Teho jne.) ei pakuta õhufiltrit, aga õli- ja küttefilter on.

Mida kasutate, Blitzi omanikud?
Vasta
#2

[quote]Niimoodi kirjutas: vana
Millisest kataloogist saaks tellida 1981 a Blitzile 2,3D õhufiltreid? Olen läbi käinud viis varuosa kauplust kuid tulemus on null. Poodides olevates kataloogides (Wix, Fram, Champion, M-Filter, Teho jne.) ei pakuta õhufiltrit, aga õli- ja küttefilter on.
*********************************
Fram CA4268
Mõõdud väljast 205mm
seest 91mm
kõrgus 34mm
kas selline sobib?
Vasta
#3

Tänud
Üle mõõtmis tulemused on samad +/- 1mm
pikkus 205 mm
laius 90 mm
paksus 33 mm
Peaks täpselt sobima, neid läheb kaks tükki. Mis aasta kataloogist toote kood? Kas Tartust saab tellida?
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Tänud
Üle mõõtmis tulemused on samad +/- 1mm
pikkus 205 mm
laius 90 mm
paksus 33 mm
Peaks täpselt sobima, neid läheb kaks tükki. Mis aasta kataloogist toote kood? Kas Tartust saab tellida?
*******************************
Tartus Turu 32 Automaat
ja veel Autoring
Kataloog?! Aastast 2002/2003 Frami tooted.Smile
Ma ise ühes väikeses poekeses müüja ja
tean et mõnes suuremas kohas ei viitsi või ei oska (kogenematuse) tõttu vanade autode asjadega tegeleda.Head ostmist.
Vasta
#5

Filtrid käes!
Eile õhtul Autoringist tellisin, norm. koht. Ei tahetud isegi ettemaksu, küsiti ainult kelle nimele ja täna ennelõunat olid käes.
Raha 2 * 135,-
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Filtrid käes!
Eile õhtul Autoringist tellisin, norm. koht. Ei tahetud isegi ettemaksu, küsiti ainult kelle nimele ja täna ennelõunat olid käes.
Raha 2 * 135,-
***************
Võta heaks.Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne