K:kompressor
Tootlikkusest ei tea aga ilmselt oleks vaja sellise lahenduse puhul paak panna kompressorist kõrgemale.
Just see õlitagastus.
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
SIIN TEEMAS on juttu kliimakompressori suruõhu jaoks kasutamisest.
Vasta
Hetkel kliimakompressoriga jändama siiski ei hakka. Aitasin vana kompressori taas elule. Sai gaasiballoonist uue survepaagi omale (vana oli päris läbi ussitanud ja keevituste kohtades mõrad sees), vasktorust uue survetoru, uued suuremad rattad ning uue kaabli. Päris hea nüüd õues ringi kärutada. Ideaalis tahaks uut rõhulülitit ka veel. Agregaat ise on juba aastaid tagasi pahtlilabida tuuningu saanud, aga seni toimib. Viimane ots rõhku seal 7,5 - 8 bar kandis tõuseb üsna aeglaselt ainult. Aga see vana rõhulüliti reguleerimist ei kannata. Muidu võiks vabalt max rõhu 7bar peale seada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
Tervitus!
Kas kellegil Itaalias ja Hiinas toodetud suuremat sorti kolbkompressoritega on kogemust? Mõtlen just 5,5kw ja 7,5kw isendeid. Kuidas pumbaosa vastu peab jne. Vaja oleks vahel 3,5mm düüsiga liivapritsiga asju puhastada. Enda 5,5kw Ukraina külmikukompressor üksi jääb veits lahjaks sellise asja jaoks ja 7,5 kw Ida-Saksa kompressoril on klapid otsa lõppenud ja neid pole kuskilt saada. Brändiga kolbkompressorid on uuena suht kirved, kasutatud pole mõtet osta, sest on sõredaks lastud juba.
Vasta
Ma ostsin esmaspäeval sellise;
https://www.kuldnebors.ee/search/tooriis...kompressor

Vanal K50 kompressoril hakkas seisma jäädes rõhku karterisse taguma,ei jõudnud enam käima lüüa,võtsime laiali,rõngad kulunud,klapid terved,hülss korras.Ei olnud aega varuosade tellimisega tegeleda.Kui kellelgi huvi võib vana ära osta,paak on 150liitrit,saab omale korda putitada.
Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne