Teema on suletud

Reval-Harrien Oldtimers Winterrally 2007: info, küsimused-vastused ja muu stardieelne
#41

mul siuke küsimus, et kelle poole peaks põõrduma kui tahaks regada, huvitavat aga valmistamisaasta poolest mitte sobiva auto regamiseks, eelmine aasta sai osaletud aga teise masinaga
#42

unicman Kirjutas:Kuskil oli kirjas, et ööbimist ei ole organiseeritud, kuid regamislehel on selline punkt sees?!? Äkki teadjamad mehed seletavad?
Pakuks et selle lahtri olemasolu põhjus läheb vanasõna "kuidas kopid nõnda pasted" alla Smile
#43

Sai siis üks ´´kopikas´´ ka regatudSmile
#44

Jesper Kirjutas:
unicman Kirjutas:Kuskil oli kirjas, et ööbimist ei ole organiseeritud, kuid regamislehel on selline punkt sees?!? Äkki teadjamad mehed seletavad?
Pakuks et selle lahtri olemasolu põhjus läheb vanasõna "kuidas kopid nõnda pasted" alla Smile
Enne Juhendi tekkimist rahustan kodanikud-kaasvõitlejad-võiduajajad maha seltsimeestelt Kuusalu Autobaasist saadud telexiga:

Tere!
Kuna 17. jaanuaril oli Kuusalu Nurga pood juba broneeritud koos söökla ja peopaigaga, siis seadsin sammud sihikindlalt peatänavat pidi edasi ja sisenesin Endise ETKVL-i poe kõrvalruumides asuvasse piljardiklubisse "Ujula". Nimi on antud meelelahutus ja toitlustuskohale vallavolikogu parimate lootustega, kuid kahjuks hetkel ei tasu lasta ennast nimest eksitada (a´la restoran Volga ei asu garaazis). Tegin vääramatul viisil selgeks, et tulemas on kolonn autosportlasi, kes soovivad lõunal ja õhtul süüa, ning samades ruumides pidada auhinnadefilee ja autosportlaste ning kaasaelajate vahelise meeleoluka kohtumisõhtu. Kuna tegu on ikkagi tehnikakehakultuurlaste paremikuga, siis ma palusin selleks õhtuks katta kinni noorukese baaridaami taustariiulitel vedelevad vägijoogid tumeda katva kangaga. Jalakeerutuseks tellisin maestrolt aastakümnete taguseid meloodiaid. Loodan, et tuleb karske ja sportlik laupäevaõhtu.
Kuna me ise ka ei usu, et meie karskuseplaan õnnestub, siis igaks juhuks on kõrval ruumides pikutamise võimalus omade vahenditega.
Autod saab parkida otse ukse ette kaunisrivisse ja neid saab iga tantsu vahepeal ka vaatamas käia, noh, et kas on ikka alles ja kompressioon on säilinud ja ega mõni tütarlaps juhuslikult rate.ee pilti teha ei taha.

Kõik on rahulik!

Loomingulise ühenduse Kuusalu Autobaas nimel,
Garaaziülem
#45

unicman Kirjutas:Kuskil oli kirjas, et ööbimist ei ole organiseeritud, kuid regamislehel on selline punkt sees?!? Äkki teadjamad mehed seletavad?

Kiiruga tehes tuleb ikka näpukaid ette, konkreete osa oli pärist eelise aasta regamise vormilt, edaspidi üritan hoolsam olla.

Dad.
#46

asümeetriline volvo plyval-i nõusolekul regatud
#47

Ei tea, kas olen liiga kärsitu, kuid miks ma pole 03.02.07 õhtul reganuna ikka veel tollesse persoonide nimekirja ilmunud? Kas midagi läks valesti?
Panin kirja Land Rover'i 1976 a-st
#48

Silinder Kirjutas:Ei tea, kas olen liiga kärsitu, kuid miks ma pole 03.02.07 õhtul reganuna ikka veel tollesse persoonide nimekirja ilmunud? Kas midagi läks valesti?
Panin kirja Land Rover'i 1976 a-st

Nuh ... pisike bugi peab ikka sees olema.

Dad.
#49

Oleks ka paar küsimust.Millal on registreerimise viimane tähtaeg ning kui pikk on umbkaudne raja pikkus?Kuna 17ni veel aega,siis mine tea-äketsi tuleks ka "kelgutama".

Lugupidamisega Lune
#50

Minu poolt selline küsimus,kui saladus pole,et kuidas rada kulgeb? Ehk kus enamus sõitu toimub....maantee/asfalt,kruus/metsavahelised teekesed? Teab siis arvestada kas tasub äkki natukene parema pidavuse eesmärgil krossirehv taha panna.
#51

Tafka Kirjutas:Minu poolt selline küsimus,kui saladus pole,et kuidas rada kulgeb? Ehk kus enamus sõitu toimub....maantee/asfalt,kruus/metsavahelised teekesed? Teab siis arvestada kas tasub äkki natukene parema pidavuse eesmärgil krossirehv taha panna.

Leidsin eelmise aasta osa radast, võid ise vaadata Smile
Mina küll panen talvekummid...
#52

Rada, nagu ikka, siis suurusjärk 300 km. Kulgeb ikka nii, nagu igal aastal - võimalikult vähe suurtel teedel. Enamus teedest kõikmõeldavad külavaheteed. Aga see sõltub palju lumeoludest: täna võiks lumiseks-jäiseks lugeda 90% kogu rajast. Kuna me ilmataadi vastu ei saa... siis nii ongi.
#53

    Ehk kaart kaa tuleb?
#54

Kuna tundub, et sel aastal lähevad käiku kolmekohalised võistlusnumbrid, paluksin mu valitud 10 muuta 101-ks, mis on nagunii autol peal. Pääseb külma käes kleepsueemaldamisest ja tont teab, millal see 101 jälle kasuks on.

Paluti küll otse Kaspari poole pöörduda regamise muudatuste asjas, aga ühtki kontakti ei juhtunud näppu.
#55

Lisaks veel 21011 - 78a, kaks inimest.

Harri
#56

Kui mõni Emm klubi liige juhtub lugema siis avaldage palun enda saladus kuidas te selle külmaga vastu peateToungue
Käisin täna sõitmas ja no varbad jäätuvad ära...sõrmi saab veel soojendada vahepeal vastu klapikambrikaant aga varvastega ei oska midagi peale hakataToungue
#57

Pakuksin võlusõnaks VILDID. Vatipüksid lisaks ei tee ka paha. Veel eelmisel talvel õnnestus endal osta poest kummitallaga vildid. Asendamatud jalanõud külmaga.
Tsikliga muidugi on käiguvahetus veidi ebamugav, kuid parem see, kui külmand varbadSmile




`73 Hanomag-Henschel F46KA
#58

sõida soolo rattaga, siis ei hakka külm Wink

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
#59

Küsiks seda, et millal viimane maksetähtaeg on? Kui järgmine nädal ilmataat jätkab samade temperatuuridega nagu praegu siis paneb tõsiselt mõtlema osavõtmineSad
#60

Mul kahjuks jääb jälle osalemata Sad Käigukast, sina oled nõrgim lüli.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne