AMF ja JJTS pusad
#1

Tervist!
Esimene ports pusasid on käes, ning kui kellelgi veel huvi on, tuleb teine ring ka.
Esimene teema, kus sees arutelu ja muud, asub: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17850

Kas on veel soovijaid? Paluks teil end siia üles lugema hakata. Sõidan neljapäeval Saksamaale ravile, tagasi olen Märtsi lõpuks. Selleks ajaks oleks tore, kui oleks enamus endast märki andnud.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#2

Kuna vanatehnika varjupaik on saamas omale logo, oleks paslik ka seda kasutada ka uue ringi pusadel. Logo selgitamine käib siin: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=19482&page=1

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#3

Aga kuhu peaks sellisel juhul minema varjupaiga logo?
Ma arvan, et kaks logo kõrvuti ei näe just kõige parem välja...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#4

No aga siis võiks teha variandi, kus saab valida ka logo. Et siis ees kas AMF või JJVV. Või läheb asi nii liiga keeruliseks?
Vasta
#5

Üks logo ühele ja teine teisele poole, nimi emma-kumma alla.
Vasta
#6

See valimise värk vast keeruliseks ei lähe...
See variant, kus lisada teine logo, läheb aga kusagil 50-75 Eek kallimaks...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#7

Mis oleks siis pusa hinnaks ? 450 krooni ?

Kui minu valida oleks, valiks ühe logo ja ette ainult. Muidu läheb liiga kirjuks ära...

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#8

Ma märkan siiski algse näidise(hall pusa) ja lõpptulemuse(sinine pusa) vahel teatavaid erinevusi. Kas ei oleks võimalik seda logo tikkida otse särgile? Ja kas kiri selja peal ei ole muutunud väiksemaks?
Ühe sõnaga tahtsin öelda, et see esialgne näidis on täitsa kena ja sellise telliks küll.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne