Muuseumipapa pajatab ...
#1

Olles ikka veel varjupaiga ümarlaua meeldivate hetkede kütkes ja meenutades vestlusteemasid, tuli üks mõte veel lisaks. Nimelt tegi keegi ettepaneku, et varjupaik võiks ka kahe- ja kolmerattaliste peale mõtlema hakata. Nende hankimine, transport kui ka säilitamine oleksid odavamad. Ka võtaks nad vähem ruumi. Idee järgmine : Muuseumipapal on juba riidest mütsike, koos palmikuga riidest nokal, kalifeepüksid ja kroomsaapad. Ruudulise pluusi leiaks ka. Puudu ainult "sääreväristaja", millega üha suuremaks minevaid valdusi üle vaatamas käia. Samas oleks ka üsna stiilne sellega näiteks alevi keskväljakule ekskursioonibussidele vastu sõita. Või varjupaigast kinomuuseumi juurde ees sõita ... Kuna minu esimeseks motoriseeritud sõiduvahendiks oli ise kokku pandud abimootoriga jalgratas, siis seetõttugi teema südamelähedane. Head foorumikaaslased on algatanud hulgaliselt päästeoperatsioone küll trammi, trolli, busside ja autode varjupaika saamiseks, pakkumisi tuleb mitmesugusele tehnikale jätkuvalt, aga mitme aasta vältel pole olnud ühtegi "sääreväristaja" pakkumist. Siit siis palve : äkki omab keegi infot, kust võiks saada nimetatud sõiduriista soetada. Kuna tegu on varjupaiga ja muuseumipapa ühisprojektiga, siis viimane on nõus omalt poolt finantsvahendeid välja käima kui küsitav vastuvõetavaks osutub. Ootaks heal meelel pakkumisi ja mingeid tingimusi ei seaks.
Vasta
#2

Oleks sellega nõus. Isegi olen omal ajal omanud ühte "Mini" ja kahte "Delta`t". Viimane "Delta" sai maha müüdud Rapla kanti 2002a. augustis....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

Säärekad on minu jaoks ka lähedane teema, sest sõidan ühe sellisega iga päev. Siit ka pakkumine, et kui on Lõuna- Eesti kanti asja, siis mul peaks võrridele mõningaid varuosi olema! Muidu kodus on veel olemas isale( isa kogub neid ja sätib) kuuluv k-750M ja sugulase Iz56, lähiajal peaks tulema ka jawa360.
Vasta
#4

See muidugi minu mõte.Mis oleks kui suudaks JJ ni leida jupike tollast kitsast ted ja sinna juurde näiteks magamiswagun.Ise nõus asjale jõudumööda kaasa aitama,samas tuleks ka minu arwates Warjupaigale külastajaid juurde kuna oleks ka ööbimis võimalus.Mõelge ,päewal saad vaadata ja ehk ka tulevikus sõita vanade masinatega ,tutvuda Tuletõje muuseumiga,ümbruskond ka vaatamiswäärne,õhtul käia autosaunas ,grillida,magada vanaaegses vagunis ,hommikusöök staabiautos.Läksin wist unistustega liiale.
Vasta
#5

Tänan pererahwast ja kõiki osalenuid kena laupäewa eest!!!.Selliseid näddaliwahhetusi wõiks veelgi olla.Iseasi palju minust kasu oli. aga ikkagi mulle meeldis.Kõige toredam see ,et osa eelnewa postituse unistustest tundub tõeks saawat.Ja peale kosutavat autosauna olles Janu Juku veejoa all ,pidasin targemaks mitte kunagi asuda tänavatel mässajate leeri kui su vastas on tuletõrje auto.
Vasta
#6

Kas varjupaigas leiaks ajutise kodu (deponeerimise soov) 81 aasta Tulitsa ? Nõutav on heaperemehelik kohtlemine ! Asukoht - Haapsalu. Liiklusvahend on omal jalal liikumisvõimeline.


Mõõdukas vaesus on parim restauraator.
Vasta
#7

Lp. mehhanisaator! Tunnustan Sind sellise mõtlemisviisi eest! Viimasel ajal on tunduvalt sagenenud just deponeerimisvariandi kasutamine. Õnneks ei ole meil tekkinud ühtki probleemi mitteheaperemeheliku kohtlemise pärast. Usun, et suudame Sinu usalduse võita.
PS : Meil plaanis õige pea Haapsalu kanti tulla, järele järjekordsele annetatud eksponaadile. Ehk annab sõite ühendada?!
Vasta
#8

Täna pajatab muuseumipapa KUKU Raadios kell 14:00 ...
Vasta
#9

muuseumipapa Kirjutas:Täna pajatab muuseumipapa KUKU Raadios kell 14:00 ...

Väga meeldiv, kuulasin. Õhtul korduse üritan lindistada.
Vasta
#10

Tere! Kas äkki oskad valgustada, mis kell õhtune kordus on?

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#11

Tambets Kirjutas:Tere! Kas äkki oskad valgustada, mis kell õhtune kordus on?

23.00
Vasta
#12

Regardman Kirjutas:
muuseumipapa Kirjutas:Täna pajatab muuseumipapa KUKU Raadios kell 14:00 ...

Väga meeldiv, kuulasin. Õhtul korduse üritan lindistada.

Virtuaalmaailma lindistad ? Siis võiksid selle siia ka anda.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#13

fic Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
muuseumipapa Kirjutas:Täna pajatab muuseumipapa KUKU Raadios kell 14:00 ...

Väga meeldiv, kuulasin. Õhtul korduse üritan lindistada.

Virtuaalmaailma lindistad ? Siis võiksid selle siia ka anda.

Ikkajah.
Vasta
#14

Ei ole küll teemakohane küsimus, kuid kas tõesti tänapäeval keegi veel midagi lindistab? Ise juba aastaid salvestamise peale üle läinud....

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#15

No miks ei lindista, mu abikaasa pidevalt lindistab CD-dele ja DVD-dele. Kui palun tal näidata seda linti millele ta lindistas, siis näidatakse hoopis keelt Big Grin Vabandan läbustamise pärast!
Vasta
#16

kas pani keegi veel tähele, et sissejuhatuses tehti viga ja Järva-jaani varjupaiga asemel öeldi Järvakandi Big Grin
Vasta
#17

kris Kirjutas:Ei ole küll teemakohane küsimus, kuid kas tõesti tänapäeval keegi veel midagi lindistab? Ise juba aastaid salvestamise peale üle läinud....
Mina lindistan. VHS-id ei ole minu jaoks veel välja surnud Toungue
Vasta
#18

Kuulasin ka õhtuse korduse ära. Tuve, jutt sul jookseb Cool ning 10 punkti Muhuklubi äramainimise eest Big Grin
Vasta
#19

Olemas, ainult keegi võiks faili kohendada (paaril kohal katkes ära) ja mp3 formaati panna. Pärast seda paneks üles kah.
Vasta
#20

Regardman Kirjutas:Olemas, ainult keegi võiks faili kohendada (paaril kohal katkes ära) ja mp3 formaati panna. Pärast seda paneks üles kah.

Mis kandjal ta sul on? Kasett?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne