Eesti lipud autodel?!
#41

Samas USA filmiklassika nimega "Easy Rider", seal üks chopper kah USA lipuvärvides ja baikeril lipp seljal. Nüüd täiesti tavaline, aga tollel ajal peeti see sama näitleja politsei poolt mitmeid kordi kinni.
Nii et ega sealgi algul niihästi sellele ei vaadatud et mingid tondid panevad oma roimeste chopperite külge USA lipu aga "korraliku" soengut osta ei jaksa Smile
Mind see lippudega lehvitamine ei häiri, kui starsandstripsi lehvitatakse siis sinimustvalge võib IGA KELL lehvida.
Vasta
#42

[/quote]reymo1995
Venemaal,keegi kaevas nende peale ja...(?)
[/quote]
Oi reymo1995 ja sinu ekskavaatorinaljadBig GrinBig Grin.
Või tahtsid sa öelda kaebas ?
Vasta
#43

41degree Kirjutas:reymo1995 kirjutas:
Ahh..vahet pole,tehke mida tahate nende lippudega!!
On tunda tõelist Eestimaist tulist patriotismi riigi sümboolikasse suhtumises...
Egas ma siis pahapärastRolleyes
Tahtsin õelda lihtsalt et pange need autotelde külge aga mitte liiga palju...
Vabandust kui see kedagi solvasCool
___________________________________________________________
reymo1995
Venemaal,keegi kaevas nende peale ja...(?)
[/quote]
Oi reymo1995 ja sinu ekskavaatorinaljad.
Või tahtsid sa öelda kaebas ?
Õige!
Tahtsin õelda kaebasCool
[/quote]
Vasta
#44

Kui keegi teab, kust neid lippe veel saada on võiks siin teada anda. Tahaks oma masinatele ka panna.
Vasta
#45

Käisin Tlnas nii mõnes Saastamarketis ja ei leidnud, väidetakse aga, et saadaval veel on.
Vasta
#46

Õige näide lippude kasutusest:
[Pilt: 000015692910_%23_2_%23_Storms.jpg]

Läti Põrnikaklubi 10-aastane juubel ja meie autod seal külas.
Vasta
#47

Style Kirjutas:Õige näide lippude kasutusest..
Läti Põrnikaklubi 10-aastane juubel ja meie autod seal külas.

...ja sama siin.
[Pilt: pcc1010011sz6.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#48

arvi100 Kirjutas:
Style Kirjutas:Õige näide lippude kasutusest..
Läti Põrnikaklubi 10-aastane juubel ja meie autod seal külas.

...ja sama siin.
[Pilt: pcc1010011sz6.jpg]

Laeva lipp on ju midagi muud, mis on kohustuslikWinkKui igaltpoolt otsida, siis leiab neid kindlasi veel.

Sõidame suurtega...
Vasta
#49

arvi ei pannud üles pilti kus on lipud minu ja veel ühe kolleegi autol. aga kommentaariks laevalipupildile et juu see jõi peale kajakate pildistamiselt....Big Grin
Vasta
#50

Muide ise mötlesin värvida, kui ma omale MINI ükskord saan, siis pseudolipu katusele, kus oleks kasutusel Eesti lippu värvid, aga Suur-Britannia lippu kujunduses nagu on Eesti jalgpalli fänklubil.

Ahja ennist oli siin mingi jutt intregratsioonist Eno poolt. Siis ütlen mida ma olen kuulnud, et selles asjas on süü täijelikult venelaste enda asi, kuigi sellel on intregratsiooni värgis on möned puudused, siis näide teile Soomes on köik asjad mis lihtsustaksid inimesel seda ehk siis kohaliku keelt öppida on tehtud. Üks asi näiteks on see, et sa saad töölt vabad päevad, et seda keelt öppida ja täijesti tasuta riik pidi vist selle eest veel peale maksma ka on muid asju veel, kuid mulle ei tule präegust need meelde, kuid venelane ei taha sellest midagi kuulda , kuigi töötada ja elada tahab siin. Ja seda pole ainult meie probleem nendega, et nad ei taha kohalikku keelt selgeks öppida, paljud riigid on nendega lausa hädas.

Kokku vöteks viga pole meie intregatsiooni poolitikas vaid inimestes endis.    

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#51

Oehh... Enne katsuks eestlastele endilegi eesti keele selgeks teha...
Ehk saite aru, millele ma vihjanWink
Vasta
#52

Big Grin
Vasta
#53

mis see Eesti lipp autodel nii eriline on, väga leivinud on briti lipu värvid (minid, jag jne), usa värvid, itaalia värvid, keegi ei prööka, isegi inimesed kes ei tea kus see riik asub kasutavad neid, mul kunagi klassivenna isa värvis ärkamisajal oma 01 sinimustvalgeks, no mis need meie lipuvärvid siis haruldasemad kui teistel, lihtsalt meid on vähem, äkki kunagi tuleb aeg kui tartu scaniad ja estfieldid tulevad tehasest sinimustvalgetena ja neeger sõidab estfieldiga mosambiigis mis on sinimustvalge lihtsalt sellepärast et sellel või tal on seos eestiga ja värvid sobivad kokku
Vasta
#54

Minu arust on väikeautodel 1lipp normaalneCool,aga suuremal tehnikal(autobussid jms) on ju 2 ka normaalneSmile
           
                 
Vasta
#55

Mis puhul see siis hallist massist õigem ona?Ehk selgitad.Kas oli mingi tähtpäev, või püha?
Vasta
#56

niipalju, kui minu tähelepanekud kinnitavad, tähendavad lipud mõlema tagaukse küljes seda, et autol on lõhnakuusk, kiletatud klaasid ja subwoofer...
Vasta
#57

Minu arust on veel okei, kui autol on üks lipp küljes, aga milleks neid sinna 2 toppida. Muidugi kõige parem ja ilusam oleks, kui inimesed paneks need välja vaid riigipühal näiteks. See näitaks tõelist eestlust ja ühtekuuluvust. Üldiselt ei häiri, igaüks ise teab, mis teeb.
Vasta
#58

Nädalavahetusel Pärnus paar kokkupuudet liputajatega. Kaks erinevat seltskonda autodel lipud narmendavad, auto ümber noorte räuskav seltskond, juuakse alkoholi avalikus kohas ja visatakse taara, praht maha. Sellised seigad jäävad meelde ja silma ka välisturistile, kes viivad sõnumi laia maailma.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#59

Wunderbaum...
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne