Teema on suletud

küsimus uunikumide sillajuppide kohta
#41

peeterpaul Kirjutas:Natuke ei nõustu - sa võid täiesti juhuslikult abi saada oma projektile, kui sellest ülevaate annad, isegi kui sinu omanduses on vaata, et ainuke pill maarjamaal.

Ja kui ainuke pakutav abi saab olema selline ... http://www.virumaateataja.ee/100807/esil...040242.php ... siis pean tunnistama, et sellist abi küll mul vaja pole.

Tunnistan üles, et olen vaene rott ja ei suuda oma utiili ntx Läti registrisse arvele võtta, erinevalt mõningatest tarkadest inimestest.

Dad.
#42

dad Kirjutas:Ja kui ainuke pakutav abi saab olema selline ... http://www.virumaateataja.ee/100807/esil...040242.php ... siis pean tunnistama, et sellist abi küll mul vaja pole.

Ma olen konjaki peale kihla vedama, et kui minu omandusse satuks selle õnnetu Berliet tüüpi/looga massin (või ma ostaksin just selle masina) ja mul poleks plaani teda müüa, siis vaevalt ükski pioneer-aktivist tormaks seda nüüd kusagile natura2000 või muusse registrisse toppima. Ja kui ma peaksin konni välja tegema (s.t. ikkagi leidub üks hüperaktiivne malevanõukogu esimees), siis ega seda mult ju ära võtta ikka ei saaks. Või kuidas?

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
#43

peeterpaul Kirjutas:Ma olen konjaki peale kihla vedama, et kui minu omandusse satuks selle õnnetu Berliet tüüpi/looga massin (või ma ostaksin just selle masina) ja mul poleks plaani teda müüa, siis vaevalt ükski pioneer-aktivist tormaks seda nüüd kusagile natura2000 või muusse registrisse toppima. Ja kui ma peaksin konni välja tegema (s.t. ikkagi leidub üks hüperaktiivne malevanõukogu esimees), siis ega seda mult ju ära võtta ikka ei saaks. Või kuidas?

Teeme siis nii, et sina katsetad ja mina vaatan pealt Wink 350k on natuke raha ja meelsamini kulutaks seda sellisesse kohta, kust seda oleks võimalik ka vajadusel tagasi saada, sest kunagi ei või teada... ptüi-ptüi-ptüi.

Dad.
#44

Tähendab milles probleem? Kas mõistate ,et ma tõesti ei jaga vanatehnikast eriti tulingi siia abi saama. ja miks ma jauran? Väga lihtne, kui keegi ei vasta küsimusele ja ajavad muud jama, aga samas ei ütle ka, et ei tea, mida ma siis arvama pean? Kui ma oma teemale vastust ei saa, aga vaja oleks, kas siis jään niisama passima? ei usu.
minu arust on vastajate viga, kui nad ei vasta ja sestap ma uuesti küsin, neil pole põhjust pahandada minuga oma vea üle.

väga lihtne põhjus miks mind sillajupid huvitavad, sest muu teeb ju ise ära , plekki väänab ja värvib ise, klaasid peavad ka üldiselt vastu ja neid ikka vast kuidagi leiab. aga sillajuppe ma ise tegema ei hakka ju.Ning sama probleem on mootoriga, kuigi selle ka võibolla midaig leiaks, kuigi tahaks originaali ja mina pean silmas just aega , kui vanade autode jubinad peaksid otsa saama.
Mulle meeldib kui inimesed vastavad küsimusele ilusti ja konkreetselt mitte ei aja jama ja kui ei tea siis öelgu et ei tea või olgu vait , mitte ärgu risustagu mu foorumit. Mind huvitab konkreetne asi , mitte muu jama, ma küsin seda mis vaja , seda mida ma ei küsi ma tihti ka ei vaja või vajan hiljem. Opeli foorumis ma ei plaaninudki olla, seal olid muud asjad kustutasin oma konto seal nimelt ise.
palun siin kõigil võimalus lugeda scorpio klubi teemat mida siin mainiti :
http://www.fordscorpio.ee/forum/viewtopi...&highlight=
näete ise ka siit väga hästi, et vastuseid nagu ei tahetud anda.
Kas siis tõesti , keegi oma auto ei tunne, et ei oska kütusekulu öelda?
mina küll mõõdan oma autodel seda alati, olen ma siis nii ainulaadne?
ja ma olingi seal ära maininudm, et eelkõige huvitab maanteekulu on ju kujunenud mingi keskmine kulunumber ka maanteel ja iga vähegi asjast jagav inimene teab ,et autode maanteekulu mõõdetakse 90 stabiilselt sõites. aga foorumi kasutajatele ei jõudnud see vist seal kohale.
igaüks peaks ju ise taipama, et küsin numbreid mis nemad on saanud, ega muud ei saakski ju küsida ja kui väidetakse diisli kohta 7-8 norm on see ju ilmselgelt liig. Nii et seal scorpa klubis oli mul põhjust ka jamada.Siin klubis olid mul ka väga konkreetsed küsimused, millegipärast neile vastata eriti ei tahetud, vaid räägiti muust ikka. ja siis leiate, et teil veel õigus? Kas on tõesti nii raske uskuda, et mõni inimene kes uunikume veel ei tunne, tulebki siia abi saama?

50-60ndate uunikumid ruulivadSmile laz 695-d on ka väga tegijad asjadSmile
#45

al101 Kirjutas:... ma tõesti ei jaga vanatehnikast eriti tulingi siia abi saama [...]
väga lihtne põhjus miks mind sillajupid huvitavad, sest muu teeb ju ise ära , plekki väänab ja värvib ise,  klaasid peavad ka üldiselt vastu ja neid ikka vast kuidagi leiab. aga sillajuppe ma ise tegema ei hakka ju.Ning sama probleem on mootoriga...


Ma omaarust juba mõned pävad tagasi vastasin.

- Pobi/Volga sillajuppe leidub uutena senini üsna lihtsalt (nt eilsel Üksküla laadal oli neid nii mitmeski kolikastis), neid ei ole mõtet ise järgi tegema hakata.

- Volga mootorite tükkidega on sama lugu (masskasutatud standard), Pobi mootori kuluosad (kolvid, klapid, saaled jms) on jällegi aga identsed masslevinud 51/52 mootoritega, mida masskasutati samuti rahvamajanduses kuni 1990ndate keskpaigani ülisuurtes kogustes ja mida leiab üsna lihtsalt.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#46

Al101, sa ei saa lihtsalt matsule pihta, selle pärast sa vastuseid välja lugeda ei oskagi. Küsimusele Volga sillajuppide põlve otsas valmistamise kohta võiks ju vastata et "ei valmistata" ja teema lõppenuks lugeda, aga tegelik vastus on et "ei valmistata, sest pole tarvidust". Muuseas teema esimesel leheküljel seda ka korduvalt öeldi.

Vana auto pidamisel ei too keegi sulle vastuseid ja lahendusi kandiku peal kätte, ise pead mees olema ja oskama vahel ka ridade vahelt lugeda ja muidu endaga hakkama saada. Kui sinu arvates on foorum midagi supermarketi sarnast, kus kõik peavad sind teenindama ja kui miski vastus ei meeldi siis "on põhjust jamada", siis vabandust, aga sa oled asjast väga valesti aru saanud.

Arvestades sinu ründavat stiili foorumi kauaaegsete liikmete suunas on kõik vastajad isegi super viisakad olnud.
#47

Sellega võiks antud teema ka ammendunuks lugeda.
#48

pppp Kirjutas:Sellega võiks antud teema ka ammendunuks lugeda.

... ja teema lukku panna, mida ma tegingi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne