Ðassiitraktor RS 09

4-sil on 2 tüüpi starterit vanemad 4hj uuemad 3hj. Omavahel vahetatavad. 2-sil starter on 1,8 hj. sobib ka 4-sele aga talvel jääb lahjaks. Sama hambumisega veel zil-157 (zahhar) starter, RS-le paigaldamisel tuleb 10mm flants vahele panna.
Vasta

aido Kirjutas:reeversi hammasratad ja sidurvõll tel 5544629
Paljud RS-d just sellepärast seisavad
Vasta

Kui palju sellel ZIL 157 starteril võimsust on?
Vasta

ylo Kirjutas:Kui palju sellel ZIL 157 starteril võimsust on?
Jään paraku vastuse võlgu. Lisaks on sellel starteeril meh. käivitus nagu GAZ-51/52. Veel on üks võimalus: võtad volga starteri ja paned sinna zahaari hammasratta (peaks sobima koos pendiksiga 1:1 aga pead ei anna) Mul üks selline kooslus olemas ja tuli -15° käivitamisega täitsa toime (lääne õli). Ise seda starterit ei teinud sellepärast ei teagi surmkindlalt kas on võimalik terve pendiks lihtsalt sisse lükata. Vaheflants 10mm volga satarteril samuti vajalik
Vasta

Mul endal olemas üks liikuv isend (2-silindriline)+teine raam ja nelja silindriline mootor.
Põhimõtteliselt saaks 2 liikuvat isendit kokku ja veel jääks umbes kolme mootori jagu varuosi.
Palju lisaseadmeid on mul ka olemas.(n. Kun ja kast, niiduk, kõik kartuliharimis riistad, kõik heinateo riistad)
Veel olemas originaal kabiin.

Kui kellegil hädasti midagi vaja siis vb saan aidata, sai see suvigi osad jupid laiali jagada.
Vasta

Imre20, kas neljane mootor ja kabiin on müügiks
ilvesandrus@hot.ee
Vasta

Kas keegi teab kust saada RS-ile hüdrapumba võlli tihendit või mis on selle tihendi tähis. Küsisin kolmest hüdra vidinate poest, keegi ei osanud aidata.
Oleksin tänulik infi eestCool
Vasta

Missugust tihendit mõtled? Hammasratta poolt või tagumist otsa kus see plastkork on
Vasta

Hammasratta poolset
Vasta

No mingi 4 kasutatud pumpa on mul olemas. Endale sai just üks väga korralik külge. Mis sul muidu viga? Tihend täitsa katki või tõmbab natuke õhku?
Vasta

Endal mul on ka kolm pumpa aga kõik on kulunud. Võll nõellaagrist loksub, tihend ei pea hüdrosüsteemi õli ning see jookseb käigukasti
Vasta

mäletan et 80-ndate keskel toodeti saksas järelveetavaid kompressoreid millel oli RS09 neljane mootor peal. olid ühe sillaga ja putka peal oli vist beez. uuendusena oli õlijahutus radiaator, mootor ise oli tume roheline. starteri ja geneka uuendustest ei oska midagi öelda.
Kas oskab keegi öelda kas selliseid vedeleb veel kuskil?
Vasta

Veel umbes 5 aastat tagasi liikus ilmselt Saksa päritolu taldtampereid, millel 2-ne mootor peal. Ei ole kindel, kas täpselt rs09 analoog, aga väga sarnane. Teedefirma küsis 10 tuhat. Kuna 100% kindel ei olnud, kas sobib, siis kaupa ei teinud. Nemad ütlesid ise küll, et on nende käest varem just "sakslaste" jaoks ostetud
Vasta

frontaaliga sakslane.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

sain ka sellise iluduse päranduseks aga mootor ei käi hästi
kahtlustan, et üks pihusti ei tööta korralikult
kas kellelgi on müüa 2 pütalise pihusteid?
Vasta

toits Kirjutas:sain ka sellise iluduse päranduseks aga mootor ei käi hästi
kahtlustan, et üks pihusti ei tööta korralikult
kas kellelgi on müüa 2 pütalise pihusteid?
Pihustiotsad osta http://www.diislikeskus.ee/ originaalmarkeering on SD1ZD0 (viimane on null) tänapäevane markeering erineb sellest, aga kurda oma mure ära ja mina igatahes sain sealt abi. Kahjuks olen markeeringu ära kaotanud ja pihustit lahti võtma ei hakka. Pihusti rõhk on 140...150 at
4 silindrilise otsa originaalmarkeering on SD1ZD12 ja tänapäevane DN12SD12. Pihusti rõhk 120...130 at
Vasta

tiit Kirjutas:Pihustiotsad osta http://www.diislikeskus.ee/ originaalmarkeering on SD1ZD0 (viimane on null) tänapäevane markeering erineb sellest, aga kurda oma mure ära ja mina igatahes sain sealt abi. Kahjuks olen markeeringu ära kaotanud ja pihustit lahti võtma ei hakka. Pihusti rõhk on 140...150 at
4 silindrilise otsa originaalmarkeering on SD1ZD12 ja tänapäevane DN12SD12. Pihusti rõhk 120...130 at

suur tänu!
Vasta

kas keegi oskab öelda kus võiks leiduda RS 09-le klapipesafreese?
Vasta

kuusalus on uks mees kes teeb kõikide mootorite klapide lihvimist nr: 5073554 töö 100% kvaliteetne
Vasta

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=...m&id=40837
Mina ei müü, aga traktor iseenesest on mulle teada
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne