Kevin68: Riga-5
#21

Masina lükkasin ainult video jaoks välja, et saaksite kirjutada vigadest, mis minul kahesilma vahele jäänud. Big Grin Õhtul lükkan masina keldri ja enne lume äraminekut sealt välja see masin ei tule, selle ajaga jõuan saada ehk värvitud ning ka kõik töökorda seada. Smile

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#22

Kuna varsti alustan masina värvimisega, siis ka plaan kohe orginaal mootor peale panna.. nagu aru olen saanud käib siis viimase versiooni Riga-5'el peal D-5m. Seoses sellega tekkis küsimus kas sellel on juba silndrikaanega või sileda peaga silinder? Rolleyes

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#23

ploki kaanega on ikka D5m
Vasta
#24

Jõudsin täna Riga-5'ga ka tegeleda, kuniks teise masina jupid kuivasid. Maha võttsin ketikaitsme, hirmus kõver oli igaltpoolt, sai natukene paremaks tehtud ja riiulisse pandud.. veel võtsin D6 maha, et siis peale värvimist kohe D5 peale panna. Üldiselt seisab masin praegu rahade taga, kui krundi ja värvi saan ostetud siis alustan lihvimis tõõdega.Wink

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#25

Pöördun siis jälle värvi juurde tagasi, kas keegi saaks mulle siis õelda orginaal värvid? Porilauad tulevad arvatavasti valged, nagu need algul on olnud. Alt paistis tumerohelist, aga kas on olnud ka kirsspunast?Rolleyes

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#26

Masin antud paremale peremehele kui mina seda olla suutsin, nüüdsest on uus omanik lp. kasutaja Krister. Edu sulle uue masinaga.Wink

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#27

Kuna Krister ei saa Hiiumaale tulla, siis ka sellepärast hetkel punna seisab. Kui ma nüüd õigesti aru sain siis masin on pulkadeks ning ootab liivapritsi. Täna kooliminnes kohtusin eelmise omanikuga ning ütles et ma õhtul mootorile järgi läheks. ( sain ma ta ilma mootorita ) Peale kättesaamist ei saanud kuidagi niisama eemal olla ning kukkusin puhastama. Nüüd siis seisab riiulis ning ootab Kristeri kätte minemist! Wink Muidu tähiku poolne karteripool on ühest otsast natukene murdunud ning kolb ka suhteliselt õhtal omadega. Lisan paar pilti ka siis .

Enne, kui puhastama hakkasin.

[Pilt: 0410488574856a.jpg]
[Pilt: 04104886161af3.jpg]

Peale puhastamist sain ta selliseks.

[Pilt: 04104989558e20.jpg]
[Pilt: 0410498994daa5.jpg]

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne