Zid 50 aktiv
#21

krt see kõik ju zidi koduleheküljel olemas.mis te posikesed inglise keeles lugeda ei oska ve?.ja veel zid activ on täpselt sama raamiga ja sama mootoriga ja sama ülekandega jne jne mis pilootki.ainuke erinevus on lenks ja gondlid.ja amordid on ka samad.gondlid teevad ta lihtsalt suuremaks.ah jaa iste on ka teistsugune.mul on mõlemad olnud ja mina juba tean nii et ple mõtet vaielda.
Vasta
#22

su yamaha küll nüüd 140 välja ei lähe....
Vasta
#23

kle mul kõige väiksem ülekanne ja kle 125 krossikas väikse ülekandega läheb vabalt 160 välja ja 125 baigid lähevad üle 200-ja.seega võib mu yamaha vabalt 140 välja minna ja läheb kah!!!sa vanapoiss oled vist minskiga sõitnud see läeb jah healjuhul 120 väljaToungue
Vasta
#24

jou tüübel zid on palju parem kui mingi roller see on tüdrukute värk. muidu zid läheb u. 100k mehe all välja 60 aga ma ei tea kui raske saa oled sinuall läheb ma arvan et sitak paremini ja zid on 4 jala käiku
Vasta
#25

tanel Kirjutas:jou tüübel zid on palju parem kui mingi roller see on tüdrukute värk. muidu zid läheb u. 100k mehe all välja 60 aga ma ei tea kui raske saa oled sinuall läheb ma arvan et sitak paremini ja zid on 4 jala käiku

Ja ainult selleks, et antud \"teavet\" edatada oli vaja registreeruda?
Vasta
#26

ZID activ jookseb külmalt välje 70 stock seisundis kui sissesõit on korralikult tehtud. Ma sain omalt masinalt pärast sissesõidu tegemist kätte 75km/h, mõõtsin GPS-iga. ZID-i tuunimisest nii palju et taha väiksem hammasratas, krossika karburaator, sport summuti ja silindrit puurida veidi suuremaks - niimoodi tehes saab kätte 110km/h. Saab rohkemgi , kõik sõltub ülekandest.
Vasta
#27

vanemad zidid on 2t ja 3 käiku, minul jooksis nii palju välja kui spidol oli max 65km/h, uued 4t zidid on hiina mootoriga ja automaatsiduriga. nendega mul kogemusi pole
Vasta
#28

aga seda et kus neid siin eestis(pigem tallinna kandis) müüakse peale kloostrimetsa,
on ta ikka vastupidav jne? kes teab öelgu, mis ta nõrgad küljed on
ja mis värvides seda üldse müüakse
Vasta
#29

Ega peale Kloostrimetsa poe neid Tallinnas vist keegi ei müügi.

Nõrgad küljed - kindel pauk on suunatuled, eriti tagumised. Need on nii õrnakesed et kui peale istudes/maha ronides jalg vastu peaks koksama siis võib juba vars murduma hakata. Minu omal ei püsi millegipärast esilaterna lamp, pidevalt põleb kas lähi- või kaugtule niit läbi. Pistikud sunnikad ei taha vahel ühendust anda või põruvad lahti. Eriti meeldib ära hüpata esitule pistikul, paar korda on ära tulnud pingestabika pistik. See viimane sai lõpuks suht vägivaldse jõuga kinni aretatud sest jube jama on kui juhtud pimedaga sõitma ja äkitselt viimane kui üks põlema juhtunud lambike läbi läheb. Minu 4T Lifani mootoriga Zid esialgu rohkem probleeme pole tekitanud (kui minu veel lõpetamata saaga karpaga välja arvata).
Lisaks sellele on olnud juttu et tugijalg on veidi nõrgake. Ei maksa rattale toetuda kui see jala peal püsti on.

Värvid... Müüakse seda värvi mida parasjagu poodi tulnud on. Roheline, punane, must, sinine ja kollane on need mida ma oma silmaga olen nägema juhtunud. Ehk on veel mõni mida ma ei tea.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne