Capri 3.0 S
#61

Pole siia mitu kuud midagi kirjutanud. Ega vahepeal midagi uut polegi peale selle, et sai veel 2 Caprit juurde ostetud. :keersilm
Punane on müügis.

[Pilt: g4.JPG]
Vasta
#62

Mida see valge siis endast kujutab? Võimalikku keredoonorit?

Asp
Vasta
#63

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Mida see valge siis endast kujutab? Võimalikku keredoonorit?

Asp
see on hall krunt, mis juba peal Smile
keredoonor. aga palju tööd on veel teha selle kallal enne kui tehnikat ümber hakkan lappama.
Vasta
#64

sain puzzle kokku, mille jõuluvana mulle tõi Big Grin


[Pilt: puzzle.JPG]
Vasta
#65

punane müüdud

[Pilt: punane006.jpg]

sinine kohtus kitsega Sad

[Pilt: caprilax.jpg]
Vasta
#66

Wax, räägi kas selline auto transportimine nagu esimesel pildil näha, on ka seaduslik? Või tuleb lihtsalt loota, et sinivalge maha ei võta ja trahvi ei tee?

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#67

Räägi seda ka ...mis kitsest järgi jäi Toungue Ja kus kuidas see juhtus ning suutsid piduri peale ka jala visata ennem kui mats käis ja kui suutsid kui pikk see pidurdus maa oli Toungue ? Syndmuskohast pilti ole ?
Kindlustus maksab ikka kõik kinni Smile ?
Vasta
#68

wax Kirjutas:sinine kohtus kitsega Sad
kurb! Kas üritad veel vanu plekke sirgeks ajada (hull töö, tulemus kahtlane)?

mu valge kohtus eile ühe Berlingoga (esinurk: kapott, stange, tiib, tuli+suund; kindlustus maksab). Õnneks olid mul kõik jupid kohe võtta - kärutan nüüd punase GSI kapotiga (öäk!) ringi.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#69

valts Kirjutas:Wax, räägi kas selline auto transportimine nagu esimesel pildil näha, on ka seaduslik? Või tuleb lihtsalt loota, et sinivalge maha ei võta ja trahvi ei tee?
Ise olen sellise käruga samuti vrakke vedanud ja politsei pole veel kinni võtnud.
Vasta
#70

Kaastunne ka minu poolt, et selline s*tt lugu juhtus! Loodame peagi kuulda edusammudest auto endise välimuse taastamisel.
Vasta
#71

seda kyll peab nyyd wax ise kirjutama aga ta vist seda masinat ei hakka putitama kuna eelnevalt ta mainis ,et see mis tal praegu on .....see täiesti omadega läbi, jalamatt pidi paistma isegi alt Big Grin Ja kere doonor on tegemisel kuhu ta lappab tehnika yle Smile
Vasta
#72

Selle treilaga transportimine on täiesti seaduslik, ja seda saab teha ilusti B-kati lubadega Big Grin Suurema treila jaoks on vaja suuremaid juhilube, mida mul kahjuks pole. Olen selle treilaga viimase 2 aasta jooksul umbes 10 autot vedanud ja miilits pole seni veel minu vastu huvi tundnud. Loomulikult kui veetaval tuled ei põle, siis olen ohukolmnurga taha riputanud Smile Ning pimedas sõidan alati ohutuledega Big Grin

Kitsest. Võrumaal, õhtul 10 ajal, täitsa pime oli juba - sõitsin rahulikult ~100-ga, kui korraga nägin auto nina ees heledat kitse siluetti ja käis pauk. Ma ei jõudnud jalgagi gaasilt võtta, rääkimata piduri vajutamisest. Sad Kindlustus ei maksa midagi kinni.

Seda autot esialgu taastama ei hakka, kuna lõin numbreid kokku ja sain sellise tulemuse: kapott 6500+esipaneel 7000+ esitiib 1200+ värvimine. Võibolla kunagi hiljem teen korda kui varem maha ei müü. Nüüd on eesmärgiks see hall krundi all olev kere tugevada, ja siis päris värv selga lasta ning hakata siniselt tehnikat ümber lappama.

[Pilt: uus_1.jpg]
Vasta
#73

See küll kahju ,et nii läks. Mul tuttaval postivedajal oli ka alguses pidevalt loomad ees ja auto puru(sõidab maapiirkonnas) aga pärast \"llomavilede\" paigaldamist pole probleeme olnud.
Ostis ta need Automaailmast mingi 45-eek eest.Veel olen näinud Autopartneri poodides sarnaseid hinnaga 110-eek ja pidada kvaliteetsemad olema(müüja jutu järgi).Siiski on neil ka oma puudus.Nimelt kui on temperatuur+1/-1 siis kipuvad härmatist täis minema ja mitte töötama.
Wax jõudu sulle.
Vasta
#74

Jutud käivad, et auto ehitus on päevakorda võetud jälle? Toungue
Vasta
#75

tonis Kirjutas:Jutud käivad, et auto ehitus on päevakorda võetud jälle? Toungue

Eks ta on kogu aeg päevakorras olnud. Lihtsalt vahepeal toimus elukoha vahetus ja kolimine kogu oma kupatusega, garaazi "ehitamine", ja sada muud asja. Hetkel jah prioriteedid jälle Capri kasuks kaldunud. Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne