Varastatakse juba kõikke........
#81

Pipragaas on õnneks legaalne ja pole kuulnud, et seaduseandjatel selle kohta ütlemist oleks olnud. Kuid kui ma röövlid gaasiga eemale ehmatasin ja nii ennast koos oma varaga päästsin, siis politseis küsiti otse: "Asjad jäid alles, vigastusi ei saanud - mida kuradit sa siis siia tulid?!" Avaldust vastu võtmast keelduti. Jultunult lisati juurde, et kriminaalasi oleks algatatud vaid siis, kui keegi oleks saanud vigastusi. Päti vigastamise korral oleks uurimine algatatud minu suhtes. Soovitati, et hoidku ma alati ballooni taskus, siis ei pea ma ehk nende asutust tülitama.
Politseiga saab igasugu nalja. Kui helistasin ja teatasin, et "kaks narkarit süstivad end Võidu silla all", siis korrapidaja pinnis mind üksikasjade osas nii kaua, et narkarid jõudsid uttu tõmmata. Kui skinhead Kroonuaia tänaval suvalise ettejuhtunud noormehe oimetuks tagus, oli kiirabi väga ruttu kohal, politseil võttis tulek pool tundi. "Kangelane" oli juba läinud ja mundrimehed arvasid, et selle juhtumi saavad nad vaid statistikasse lisada, kuid õnneks keegi tunnistajatest teadis kiilaka nime.
Annelinna tsoonis oli juhus, kus tuttava juurde üritati tungida ajal, mil külas olin (hiljem tilkus ühise tuttava kaudu infot, et mind oli koos selle inimesega nähtud ja loodeti minult noosi saada). Hakkasin vastu, gaasitasin tüübid uksest välja ja ladusin uksele barrikaadid ette. Siis kutsusin politsei. Tüübid viidi ära. Korteriomanik avaldust tegema ei nõustunud, vaid maksis pättidele "lepitusraha". Mina pidin seda tsooni läbides mõnda aega ettevaatlik olema. Kuna korteriomanik ei teinud avaldust, ei nõustunud politseiuurijad mind ära kuulama - nende meelest polnud rünnak suunatud konkreetselt minu vastu.

Räägitakse, et politseil on olemas sisejuurdlus juhtumiteks, kus mundrimehed üritavad abivajajat mutta tallata - kas keegi on sisejuurdlusest abi saanud?
Vasta
#82

Hiina rahvavabariigis tehakse riisi varastega ja muude kelmidega lihtsalt nii...
[Pilt: tibet_execution_3.jpg]

Järeldused tehke ise,mis kord siis eestis on Big Grin(irooniaga)


Vasta
#83

(23-02-2014, 20:46 PM)hall kass Kirjutas:  Pipragaas on õnneks legaalne ja pole kuulnud, et seaduseandjatel selle kohta ütlemist oleks olnud. Kuid kui ma röövlid gaasiga eemale ehmatasin ja nii ennast koos oma varaga päästsin, siis politseis küsiti otse: "Asjad jäid alles, vigastusi ei saanud - mida kuradit sa siis siia tulid?!" Avaldust vastu võtmast keelduti. Jultunult lisati juurde, et kriminaalasi oleks algatatud vaid siis, kui keegi oleks saanud vigastusi. Päti vigastamise korral oleks uurimine algatatud minu suhtes. Soovitati, et hoidku ma alati ballooni taskus, siis ei pea ma ehk nende asutust tülitama.
Politseiga saab igasugu nalja. Kui helistasin ja teatasin, et "kaks narkarit süstivad end Võidu silla all", siis korrapidaja pinnis mind üksikasjade osas nii kaua, et narkarid jõudsid uttu tõmmata. Kui skinhead Kroonuaia tänaval suvalise ettejuhtunud noormehe oimetuks tagus, oli kiirabi väga ruttu kohal, politseil võttis tulek pool tundi. "Kangelane" oli juba läinud ja mundrimehed arvasid, et selle juhtumi saavad nad vaid statistikasse lisada, kuid õnneks keegi tunnistajatest teadis kiilaka nime.
Annelinna tsoonis oli juhus, kus tuttava juurde üritati tungida ajal, mil külas olin (hiljem tilkus ühise tuttava kaudu infot, et mind oli koos selle inimesega nähtud ja loodeti minult noosi saada). Hakkasin vastu, gaasitasin tüübid uksest välja ja ladusin uksele barrikaadid ette. Siis kutsusin politsei. Tüübid viidi ära. Korteriomanik avaldust tegema ei nõustunud, vaid maksis pättidele "lepitusraha". Mina pidin seda tsooni läbides mõnda aega ettevaatlik olema. Kuna korteriomanik ei teinud avaldust, ei nõustunud politseiuurijad mind ära kuulama - nende meelest polnud rünnak suunatud konkreetselt minu vastu.

Räägitakse, et politseil on olemas sisejuurdlus juhtumiteks, kus mundrimehed üritavad abivajajat mutta tallata - kas keegi on sisejuurdlusest abi saanud?

Minu arvates ei ole normaalne relva(ka külmrelva) kaasas kanda. Seda "seiklusregistrit" lugedes soovitan sul doktori vastuvõtule minna. Kui ikka iga nurga tagant ründavad sind pätid kellele peab gaasi laskma siis...
Vasta
#84

Täna rääkis tuttav bussijuht, kuidas talle lõpp-peatuses klaasipurustushaamri otsik läbi topeltklaasidega küljeakna sisse lasti. Arvas et suure ragulkaga. Parajasti bussi sisenenud nolk pani käe kiiresti suu ette ja tõmbas kõverasse. Tuttav pani uksed kinni ja päris, mis talle nii nalja teeb, kas tema sõbrad lasid? Nüüd jääb sõit ära ja kutsume politsei. Nolk olla ära ehmunud ja vastu ajanud, lõpuks nutma hakanud.
Politsei tuli, vaatas rauajunni ja katkist akent, siis öeldi, et asitõendil kindlasti juba tema sõrmejäljed peal ja kasu pole. Tuttav vaidles vastu, et tema võttis vidina kilekoti abil üles nagu koerajunni võetakse. Siis küsiti nägu krimpsutades, kas tema on bussi omanik. Linnaliinibussi! Vastas et ei, tema on palgatööline, seepeale teatati rõõmsalt, et miks ta siis üldse politsei kutsus, mis see tema asi on?
Tuttava kommentaar asja kohta oli, et kui näed mööda tänavat kõndivat meest, ühes käes verine mootorsaag, teises korv inimese värskelt lõigatud peaga ja helistad politseisse, siis küsitakse kas pea on teie oma? Kui ei ole mis te siis tülitate!
Minu miilits kaitseb mind... my ass!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#85

Olen ka ise mõned korrad politseisse helistanud ja rääkinud jutu ära. Mul võttis vast viis tundi aega päti välja otsimisele ja siis millalgi hilja helistasin.....üritasin seletada,et ajasin päti välja,varastatud asjad seal ja seal jne. aga....vastus võttis sõnatuks---- Mingi vanamees kägises:"Kas siis peab öösel helistama......"Big Grin Mul jäi suu vett täis ja tõesti ei osanud miskit enam öelda......
Ja korra olen saanud ka kuulda: "Mis te ironiseerite" Ja üskord kui naabritädil nuga seljas oli....pidin ikka väga palju seletama....sain juba vihaseks ja käratasin ka vasta.... Ah,vanad lood juba ja kindlasti kõik teavad.... olen igal pool lobisenud.......aga võibolla mõni pole veel lugenud. Kordamine tarkuse ema!
Teinekord on tekkinud mul mõtteid----------kutsuks ka politseile politsei!Big Grin Aga noh,kes see ikka nalja teeb....ise tuleb teha.Wink
Vasta
#86

(23-02-2014, 23:37 PM)Valmet Kirjutas:  
(23-02-2014, 20:46 PM)hall kass Kirjutas:  Pipragaas on õnneks legaalne ja pole kuulnud, et seaduseandjatel selle kohta ütlemist oleks olnud. Kuid kui ma röövlid gaasiga eemale ehmatasin ja nii ennast koos oma varaga päästsin, siis politseis küsiti otse: "Asjad jäid alles, vigastusi ei saanud - mida kuradit sa siis siia tulid?!" Avaldust vastu võtmast keelduti. Jultunult lisati juurde, et kriminaalasi oleks algatatud vaid siis, kui keegi oleks saanud vigastusi. Päti vigastamise korral oleks uurimine algatatud minu suhtes. Soovitati, et hoidku ma alati ballooni taskus, siis ei pea ma ehk nende asutust tülitama.
Politseiga saab igasugu nalja. Kui helistasin ja teatasin, et "kaks narkarit süstivad end Võidu silla all", siis korrapidaja pinnis mind üksikasjade osas nii kaua, et narkarid jõudsid uttu tõmmata. Kui skinhead Kroonuaia tänaval suvalise ettejuhtunud noormehe oimetuks tagus, oli kiirabi väga ruttu kohal, politseil võttis tulek pool tundi. "Kangelane" oli juba läinud ja mundrimehed arvasid, et selle juhtumi saavad nad vaid statistikasse lisada, kuid õnneks keegi tunnistajatest teadis kiilaka nime.
Annelinna tsoonis oli juhus, kus tuttava juurde üritati tungida ajal, mil külas olin (hiljem tilkus ühise tuttava kaudu infot, et mind oli koos selle inimesega nähtud ja loodeti minult noosi saada). Hakkasin vastu, gaasitasin tüübid uksest välja ja ladusin uksele barrikaadid ette. Siis kutsusin politsei. Tüübid viidi ära. Korteriomanik avaldust tegema ei nõustunud, vaid maksis pättidele "lepitusraha". Mina pidin seda tsooni läbides mõnda aega ettevaatlik olema. Kuna korteriomanik ei teinud avaldust, ei nõustunud politseiuurijad mind ära kuulama - nende meelest polnud rünnak suunatud konkreetselt minu vastu.

Räägitakse, et politseil on olemas sisejuurdlus juhtumiteks, kus mundrimehed üritavad abivajajat mutta tallata - kas keegi on sisejuurdlusest abi saanud?

Minu arvates ei ole normaalne relva(ka külmrelva) kaasas kanda. Seda "seiklusregistrit" lugedes soovitan sul doktori vastuvõtule minna. Kui ikka iga nurga tagant ründavad sind pätid kellele peab gaasi laskma siis...

Ma ei kanna relva (tükk aega pole isegi ballooni olnud, ei viitsi miskipärast osta) ja kui juhtun midagi nägema, siis ei sekku, vaid helistan. Ise probleeme ei otsi, tegutsen vaid otsese mulle suunatud ründe korral. Lihtsalt miskipärast jääb minu pilgu ette asju, mida sina ehk ei märka. Mainitud juhtumid ei ole kokku luuletatud, need toimusid reaalselt.

Võin lisada näiteks juhuse, kus kaak lasi lõbu pärast noorukile gaasi näkku ja lonkis minema, vähemalt ei võtnud ta ohvrilt asju ära. Kes pole ise näinud, see muidugi ei usu. Minule endale lasid kunagi koolis pätid korra sutsaka vastu silmi. Lihtsalt seepärast, et nad tahtsid mu reaktsiooni näha.

Aga olgu, ei hakka teid rohkem ärritama Smile
Vasta
#87

Minul oli ka kord kutsumate külalistega konflikt.2 rautse jahi püssi jaoks ei ole vaja relva kappi ja nii edasi.Aga asja juurde mina olin üksi ja koer oli ka abiks,sulisid oli kaks.püssist lasin paugu õhku ja sellest aitas õhk oli puhas,aga äjapapa ütles valesti tegid esimene pauk käib kõhtu ja teine õhku ja nii edasi las siis politsei tõesdab kumba pidi need lasud tehti.Ja nii ongi.
Vasta
#88

Vaata soomlastel on üks raamat..Aleksis Kivi "Seitse venda"...kuidas nad seal elavad üksinduses-joovad-peksavad teineteist segi-ja lepivad... tundub, et samasugune (anarhia) eluviis on ka lõunaosariikides...
St. et õigel Setu memmel peab ikka "puss"(vabandan. kuna ei tea mis õige nimetus oleks) vööl olema, ja mehed kibedad ka nigu piirirahvale kohane... Big Grin Kahjuks vist mehi seal vähevõitu...

AAH?.....Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#89

Eks see anarhia on tekkinud tänu riigis kaua viljeletud olematule sisejulgeoleku poliitikale. Kuna raha pannakse igasugu kolosside ehitamise alla siis, kellegi arvelt tuleb see kokku hoida.Eriti kurb on aga see,et seda tehakse päästjate, politseinike ja haritlaskonna arvelt. Sad

Lõpetuseks konstanteerin,et ükski korralagedus ei kesta ilmselt igavesti. Varem või hiljem saab sellel liberaal-demokraatliku korralagedusega ka lõpp tulema, ikkagi Ordo ab chao(kord kaosest)


Vasta
#90

Lõuanosariikide korralagedusest, üldiselt on juba aastaid elu nagu suht vaikne olnud, aga see talv on kuidagi käest ära läinud, kas õlidel on Soomes Rootsis ehitus otsa saanud vms. Aga muud ei kuule, kui Tartus see või teine asi, inimrööv, peksmine, sissetungimine jne.
Kui inimesed juba relvalube teevad ja relvi soetavad siis asi tõesti Detroitist kaugel ei ole, US näitel igasugune relvade soetamine lihtsustab kriminaalsel elemendil nende kättesaamise.

Ega siin vist midagi muud ei olegi
http://www.youtube.com/watch?v=CrzJabWGEKc
Vasta
#91

(24-02-2014, 01:29 AM)margopyks Kirjutas:  Minul oli ka kord kutsumate külalistega konflikt.2 rautse jahi püssi jaoks ei ole vaja relva kappi ja nii edasi.Aga asja juurde mina olin üksi ja koer oli ka abiks,sulisid oli kaks.püssist lasin paugu õhku ja sellest aitas õhk oli puhas,aga äjapapa ütles valesti tegid esimene pauk käib kõhtu ja teine õhku ja nii edasi las siis politsei tõesdab kumba pidi need lasud tehti.Ja nii ongi.

Ei poolda üldse tulirelvi vähekoolitatud inimeste käes, eriti tiheasustusalal (linn).
Aga.. kõhtu kindlasti mitte lasta! Juhtum elust enesest, kus vanahärra peatas jahipüssiga OMA õuel endavastase rünnaku lasuga kõhtu.
Süüdi jäi tulistaja, teise kaagi ütluste tõttu.
Kommentaar siniste poolt "Oleks ainult sinu ütlused olnud, oleks tegu selge enesekaitsega."
Kui tahad haavata, siis ikka jalga. Kui mõttega tulistad, lase nii, et ainult sinu ütlused on.

Üldjuhul, võtke ilus suur koer või mitu. Kui on vargal valida koeraga õu või ilma koerata, siis ta valib vast ilma koerata.
Vasta
#92

(24-02-2014, 19:07 PM)ivo86 Kirjutas:  
(24-02-2014, 01:29 AM)margopyks Kirjutas:  Minul oli ka kord kutsumate külalistega konflikt.2 rautse jahi püssi jaoks ei ole vaja relva kappi ja nii edasi.Aga asja juurde mina olin üksi ja koer oli ka abiks,sulisid oli kaks.püssist lasin paugu õhku ja sellest aitas õhk oli puhas,aga äjapapa ütles valesti tegid esimene pauk käib kõhtu ja teine õhku ja nii edasi las siis politsei tõesdab kumba pidi need lasud tehti.Ja nii ongi.

Ei poolda üldse tulirelvi vähekoolitatud inimeste käes, eriti tiheasustusalal (linn).
Aga.. kõhtu kindlasti mitte lasta! Juhtum elust enesest, kus vanahärra peatas jahipüssiga OMA õuel endavastase rünnaku lasuga kõhtu.
Süüdi jäi tulistaja, teise kaagi ütluste tõttu.
Kommentaar siniste poolt "Oleks ainult sinu ütlused olnud, oleks tegu selge enesekaitsega."
Kui tahad haavata, siis ikka jalga. Kui mõttega tulistad, lase nii, et ainult sinu ütlused on.

Üldjuhul, võtke ilus suur koer või mitu. Kui on vargal valida koeraga õu või ilma koerata, siis ta valib vast ilma koerata.
ega koer ka siin ei aita suurt midagi. Jõhvis oli üks aasta varguste laine ja see pärast seda kui ühes kindlas piirkonnas surid penid lämbumis surma ja lämbumise põhjuseks oli lõngakera mis oli rasvaga läbi immutatud.
Vasta
#93

küll ma ikka lasta oskan ja oleneb asja oludest kuhu lasta ja koer on suur berhandiin ja sööb ainult omast kausist EI kuskilt mujalt, seda on koerale raske selgitada aga elad maal kus miilits ega moodne politsei sind ei päästa pead koera õpetama ja rauad soojas hoidma.Aga proovi traktoriga milell puudub näiteks ÜLV teele minna on raisakotkad kohal nagu tellimise peale. http://www.youtube.com/watch?v=Ttlvzi-ZJ9s
Vasta
#94

http://eestielu.delfi.ee/eesti/ida-virum...d=68100533

...vot nõndaviisi...

Hea, et ohver vägivallatsemise eest karistada ei saanud?

...järgneb -
http://www.ohtuleht.ee/566657/vargusel-v...kule-nakku
Vasta
#95

(25-02-2014, 22:50 PM)samodelkin Kirjutas:  http://eestielu.delfi.ee/eesti/ida-virum...d=68100533
Üks kommentaar sealtsamast: "EU juurutab Stalini aegset nähtust, seaduslikud vargad."

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#96

Tänases Krimi saates otsiti seda http://vvm.vanatehnika.ee/?p=284 isendit taga, huvitav kas aprillinali või kurb tegelikkus?
Vasta
#97

Pigem ikka aprilli naliBig Grin


Vasta
#98

Ütleks kah sõna sekka politsei kohta.
Mul käidi kah umbes 4 aastat tagasi tühjaltseisvas maamajas vargil. Varastati murutrimmer ja värvilisest metallist esemeid. Juba politseiga telefoni teel ühenduse saamine oli naljanumber. Kui politsei tuli (ei tulnud just kõige kiiremini), siis tehti mõned pildid ja küsiti, keda kahtlustad? Sai veel paar sõna vahetatud. Kiruti, eks miks hoidsid neid asju siin. Siis üks ment ütles teisele:"Mis me ikka siin passime? Läheme parem alevisse autosid kottima, sealt vähemalt saab midagi!"
Vasta
#99

Pean ütlema, et olen viitsinud mõned korrad politsei kohale kutsuda peale rööve, aga pean tõdema, et neist suurt tolku polnud! Mängisid kaks tundi koertega ja tõdesid, et SKRIPO kohver täna siia ei jõua kuna oli mingi Mersu garaazi tühjendus! Ei maganud ma peale seda rüüstamist eriti hästi ja seda siiani, kuigi kõik turva viled olid siis ja on praegu. Omal ajal Miilitsalt ära võetud kumminuiast ´Aspiriin` on siiani voodi juures käeulatuses ning rauast kangid ja sõrad on strateegilistes punktides, rääkimata mõõkadest kamina simsil. Kokkuvõttes olen ikkagi vastutav hädakaitse piirnormide ületamise eest, kui suudan nõristatud mõõgaga ja kas või haamriga sissetungijat vigastada. Kuid alati on nii, et kui murtakse ja või kahjustatakse muuseumi kisuvad rusikad nii rulli, et nahk nukkidel rebeneb. Sooviks kohe mitmeid õrnu strateegilisi kohti äkiliselt muljuda ning muul füüsilisel moel mõjutada. See kui museaale varastatakse, viitab sellele, et; see oli lihtne; seda oli kellelegi vaja; see oli väärtuslik; sellega pöörati tähelepanu mujale jne...
Vasta

Loomaarstist poeg Tln`s sai kaks nädalat uue jalgrattaga liikuda. Pühapäeval rõõm otsas- varastati kesklinnas, vaatamata viimase peal (hinna järgi)lukule. Kas tõesti peab uue asja kohe kõveraks ja lapiliseks peksma, et ära ei varastataks Edgargradis? Kahju meheksest, kuidas ta selle ostuks mitu kuud pani saja euro kaupa kõrvale ja põhjalikult eeltööd tegi. Firmal ka- peab jälle öövahetuses kojuviimiseks taksot tellima.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne