Huvitav kust leida mõni vana väike ümar volkaribuss ja kas tal on ka diiselmootor taga?
#21

Pakun abi \"Kassipoja päästmisel\"! Kuigi ei kujuta ette kui kehvas olukorras asi on? On`s midagi päästa?
Vasta
#22

Käisin Kopli 3. liinil lootuses leida sealt midagi... Aga ei miskit!Sad
Vasta
#23

Pane KB-sse kuulutus või otsi maakonnalehtede kaudu. Kindlasti leiad.

Asp.
Vasta
#24

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: hundu
Käisin Kopli 3. liinil lootuses leida sealt midagi... Aga ei miskit!Sad

Sad kahju. mul endal hetkel rattaid all ei ole > ei ole sinnakanti sattunud ja ei saa uurida jalgrattaga ei viizi nii kaugele kooliajal minna.

a see mis seal seisis, oli ikke vist poolex esiklaasiga. kunagi ta väheämalt seisis seal

u.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#25

Miskipärast ei usu seda legendi kuskil Koplis vedelevast vanast VW-bussist. Pre \'67 busse on suht vähe säilinud ja allesjäänud eksemplarid on kas fännide poolt taastatud või siis kuskil metsa all vedelevad laibad. Kahtlane, kas Kopli 3. liini Koljal on kontimööda sellist aparaati soetada ja käigus hoida. Aga kui asi on tõsi, siis oleks see muidugi sajandi leid Big Grin
Vasta
#26

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: innu
Pakun abi \"Kassipoja päästmisel\"! Kuigi ei kujuta ette kui kehvas olukorras asi on? On`s midagi päästa?

Mida silmas pead? Tahad ära osta? Mul isiklikult ei ole küll lähitulevikus aega ega võimalusi temaga midagi ette võtta.
Seisund? Mootor õhtal (vändaloks kindlasti, muud täpsemat ei tea), põhja seisukorda ei oska ka hinnata, pole alla vaadand, aga küljeplekkide-põllede serv narmendab mehiselt.
Vist viis aastat on ta seisnud seal.

Või pead abi all silmas know-how\'d? Osade hankimist jm?

Enivei- lähitulevikus ei toimu minu poolelt kahjuks miskit.Sad
Vasta
#27

Mis suurusjärgus see hind muidu olla võiks?
Vasta
#28

oh... jumal teab... paar tuhat?
Aga kuna see number kedagi eriti õnnelikuks ei tee, siis puudub müümisel mõte.

edit: loomulikult on hind ostja ja müüja vahelise kokkuleppe küsimus ja kindlasti on olemas number, mille juures mõlemad kõrvu liigutama hakkavad.Smile
Vasta
#29

Dokid on olemas?
Vasta
#30

On küll, aga kui ma õieti mäletan, siis veneaegsed.
Vasta
#31

Kas see volkaribuss millest jutt käib asub vändras ühes õues sinise VW Taroga? kui sa seda mõtled siis värviks tal vist roheline ja tagaosas 80 märk

Lihtsalt käin sealt vahel mööda ja vägisi kisub pilgu selle toreda masina peale:o
Vasta
#32

sama jah.
Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne