ettepanek
#21

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: k2rpman
minu arvamus oleks selline ,et autod asetseksid logol pool viltu(nii et oleks näha esi osaja natukene külge ka) autodeks võiks olla : gaz 24/21siis ford taunus coupe siis estfield siis ford t siis mingi vana veok siis vana mootorratas ja siis võiks lõpus olla veel auto mis on eestis kõige haruldasem... ja nende autode katuse kohale võiks olla siis kirjutatud FORUM.AUTOMOTO.EEWink P.S. see on ainult minu arvamus...Wink:keersilm

tee siis eskiis valmis ja näita teistele ka, mida sa mõtled
Vasta
#22

Nagu lubatud sai:
[Pilt: Autoklubi%20003.jpg]
Vasta
#23

ma tean ,et sellest ei saaks mitte mingil juhul automoto.ee logo aga ikkagi niisama vaatamiseks Big Grin

[Pilt: j2nku.JPG]
Vasta
#24

irw...kui juba jänsteks asi kätte läks siis võiks ju olla mingid väiksed jänesed milla särk sejas kirjaga automoto.ee , hea peegli külge riputada Big GrinBig GrinBig Grin

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#25

3 miutiga tehtud, inspireeritud 1924 Eesti auto-klubi ikoonist
[Pilt: veb.jpg]

[Pilt: web.jpg] Big Grin



Vähemalt olen enda panuse andnud konkursile
Vasta
#26

see on ju päris hea! umbes selline täitsa sobib ju?


see aastaarv seal all võiks siis meie käesolevat aastat näidata... päris põnev idee...
Vasta
#27

Paris yksyhele ei ole vist synnis votta, hea tava voi nii (vaevalt miski kopirait sellele kehtib, aga ikkagi).

Miski stiliseeritud variant ehk... mul yks enamvahem tuttav sell peaks leiduma.. katsun uurida.
Vasta
#28

kopsisin siis ka midagi valmis....:bounce
[Pilt: ?page=photo&id=175976]

logo netis
Vasta
#29

Kui juba kõik tegema on hakanud ei saa ju minagi kehvem olla ja nikerdasin ka mingi asja valmis. Kuigi minu oma ei ole mitte päris sajandi alguse stiilis vaid \'50ndte aastate võtmes:

http://www.hot.ee/oldmoped/automoto.pdf
Vasta
#30

märgiks ära \"autorestauraatori\" isikliku embleemi: seal. Kena, lihtne, soliidne, informatiivne.
...võib-olla on siiski keskmise ringi sees liigselt tühja ruumi. No ei tea kah.

teet,
kujundab tööks kah väikest viisi asju (ainult mitte joonistus-programmides)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#31

Ma toon veel ühe näite ajaloost:
[Pilt: E.P%20014.jpg]
See märk oli mõeldud mütsi küljes kandmiseks.
Vasta
#32

Küsimus kuna lõppeb konkurs varsti suvi käes siis oleks särke vaja:bounce

(sorry kui liiga kärsitu olen)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne