Vana numbrimärk
#1

Teab keegi, mis riistapuu numbrimärk see on?

http://www.seelion.ee/galerii/main.php?g2_itemId=133

Tänud.
Vasta
#2

Pakun jalgratta oma. Rattanumbritest siin varem ka juttu tehtud.
Vasta
#3

Ma olen küll numbrimärkide koha pealt täiesti loll, kuid kas ei või olla tegu Võru Rajooni jalgrattanumbriga?

Edit: Kiire otsind näitas, et nii on ja pärit 63ndamast issanda aastast.

Absoluutselt ei pretendeeri tõele.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#4

(15-03-2012, 23:36 PM)Tambets Kirjutas:  Ma olen küll numbrimärkide koha pealt täiesti loll, kuid kas ei või olla tegu Võru Rajooni jalgrattanumbriga?

Edit: Kiire otsind näitas, et nii on ja pärit 63ndamast issanda aastast.

Absoluutselt ei pretendeeri tõele.

Täpselt nii. Tegu on Võru rajooni 1963. aasta jalgratta numbrimärgiga.

Nõukaaegseid jalgratta numbrimärke liigub tegelikult veel masslademetes. Kui kellelgi on üle sõjaeelseid, siis neist oleks ma küll huvitatud, kuna ma olen võtnud seisukoha, et kõik minu valduses olevad ajaloolised jalgrattad (muuseumieksponaadid) võiksid olla varustatud ajastukohaste numbrimärkidega. Need 70 ratast, mis mul vähem või rohkem restaureeritud või korrastatud on (nii Palmse kui ja Väätsa näitusel oleva ja veel teatud hulk lisaks), on juba varustet ajastukohaste numbrimärkidega.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne