T-100M jossi tähiku montaazhi käsipress
#1
Exclamation 

Hädasti oleks vaja leida selline ainulaadne seadeldis, millega maha pressida T-100M tähtratas. Kas kellelgi on andmeid selle olemasolust, saaks seda laenata või mingil muul moel kasutamiseks "välja kirjutada" ? Või oskab keegi alternatiivi soovitada ?
Vasta
#2

Ehk saab temperatuuridega mängides?

Lased tähiku leeklambiga kuumaks, võlli lased külmaspreiga külmaks ja siis aitad veidike kuvaldaga kaasa.
Vasta
#3

Odavam on see tõmmits teha kui sellist suurt asja kuumutada või veel hullem jahutada.
Pakuks et sobiva kujuga aukudega plaat ja tähiku külge keevitada 24mm keermelati jupid ja siis mutritega tõmmata ja kuvaldaga aidata.
Vasta
#4

2715 - küsimus rohkem sulle...

Kas sa ei arva, et keermelatt nõrgaks jääb?
Keermelati tugevus oli ju kas 4,1 või 4,4 - samas poldi standard on 8,8 ja saab ka tugevamaid....

Mitte et ma jossi tähikutega kuidagimoodi sinapeal oleks, aga minu kogemus näitab, et pahatihti, eriti tõmmitsate juures, on keermelatt üsna mõtetu vigur...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#5

Ostad musta keermelati,see küll kallis kuid vastupidav.
Vasta
#6

Maru teemaväliseks küll läheb, aga mis selle musta keermelati tugevus olla võiks? Kiire guugeldus mulle vastust ei andnud...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#7

Tundub, et nn must keermelatt on hoopiski roostevaba teras. Üks selline pidavat olema DIN976A2, aga selle tugevusklassi ei leidnudki.
Vasta
#8

Nii palju pole kui mustal poldil,kuid vinskem on tublisti.Sai tehtud hülsi välja tõmbamiseks tõmbits,algul tavalisest,ei kannatanud,mustaga polnud mingeid muresid.Roostevaba on ka olemas ,näeb välja teisiti.
Mis üldse toimub?Mõni pilt.
Mul peaks olema sellele veel mingeid juppe külgülekandesse,vist isegi käigukasti.
Vasta
#9

Roostevabast (A 2) või happekindlast (A 4) terasest nüüd küll naljalt tõmbitsat ei tee- selline sitke ja pehme materjal- kus keermele suuri jõude rakendada ei saa. Kõnealuse musta materjali all mõeldakse vast siiski tavalisest tsingitud pehmest keermelatist suurema kõvadusega katmata keermelatti- analoogilist katmata musta värvi kõvade poltidega, mida näiteks Würthist osta saab.
Vasta
#10

8,8 tugevusega keermelatt pole otsa lõppenud!
Sageli inimesed lihtsalt ei tea, et selline olemas on.
Otsad markeeritud kollase värviga.

Niipalju, kui mina seda tõmmitsa(te) tarvis kasutanud olen, pole tal häda midagi.
Kõik tõstukite suured tapid kätte saadud. Ennem on mutrite keermed järgi andnud kui lati oma.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne