Puulõhkujaga abi vaja!
#41

(05-04-2013, 12:09 PM)tammetonu Kirjutas:  Ma ei ole tühja jutu tegija ega salli mehi ,kes seda teevad.Paraku on arvuti minu ellu jõudnud ajal,kui uusi sõpru enam ei otsita ja nii ei ole temaga eriliselt lähedaseks saanud ega ilmselt saa ka.Ainukesed pildid ,mis veebi üles laetud on ka rasketehnika rubriigis kajastatud Unimog 404 kohta(4x4 foorumis veidi pikemalt sellest),kuid huvi korral võid kohale tulla ja mitte ainult vaadata,vaid ka käega katsuda ja järele proovida.

Suured ja karvased munad, kuid õrn hing...Rolleyes

Aga modifitseeritud Moog on muhe.Big Grin Arvan, et ma ei ole ainus, kes Su tegemistest meelsasti rohkem loeks.Cool

Oma põhjalikest teadmistest rääkimisest enam oleks kasu nende jagamisest. Rolleyes Muidu jääb hapu mekk man sõnavõttudest...
Vasta
#42

Elan Otepää lähistel Kääriku külas.See on paik,mis vaatamiseks on ilus,kuid igasuguseks majandamiseks raske.Praegu saab puulõhkujatest veel suuskadega üle sõita.

www.tammetonu.ee
treimis - jm. metallitööd.
Vasta
#43

Mõne aja sai lõhkuda ja ja tekkis sama jama ainult vahelpial tekkis surve aga kohe kadus ja samamoodi jälle. Kas mingi fekaal pääses liikuma jälle ja ummistas jägaja? Nüüd olen jägajale uued klapid,tihendid muretsenud ja otsustasin kõik uuesti läbi pesta ning siis ka uue õli sisse valada! Jah mõni lahendus on poolik kuna vanaisa jäik raskelt haigeks ja suri kahjuks! Aga eks nüüd on võimalus täiustada!

Omaette nokitseja.
Vasta
#44

Surveklapi vahele ei ole palju vaja, et töösurvet tappa. Surve kadumisel alusta ikka sellest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne