Head taasiseseisvumise päeva Teile kõigile!
#21

Riigi ja valitsejate kirumiseks oli siin kusagil päris omaette teema kohe.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

(21-08-2013, 09:58 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  aga siit soovitus kõigile:
Kui te näete ,et midagi on viltu ja kas tehakse liiga või tundub asi imelik,võidelge lolluse ja ebaõigluse vasta! Ei pea laskma omale pähe istuda . Kui me kõik suud kinni hoiame,sõidetakse meist lihtsalt üle

Täpselt minu mõtted. Foorumites, kommentaariumites jne riigikorra kirumine ei aita mitte kedagi ning jätab pigem inimesest saamatu mulje kes kasutab anonüümsuse katet oma mõtete väljendamiseks. Ma olen enamuse siin kirjeldatud kitsaskohtadega riigi juhtimises ja poliitikas 100% nõus ning arvamusel, et seda peaks muutma, kuid seda ei juhtu mitte kunagi kui ei hakata seisma enda õiguste eest.
Vasta
#23

Lubasin endale püha puhul tsiklitiiru mulgimaalt välja. No Saaremaal oli küll eesti lipp haruldus. Otsisin Ruhve küla ja sõjaväekaaslast Vigala Sassi naabruses. Krt, ülesvuntsitud talust teed küsida ei tasu- ma ep oska soome keelt. Peale Orissaaret tagasihoidlik viit "Saaremaa sõjavara muuseum". Kuus käiku alla, tagasi ja leidsin saeveski ja rehviparanduste vahelt selle üles. Fantastilised mehed(s.o kahekesi), kes olid endise suurfarmi ühe sektsiooni suutnud täita nii huvitava väljapanekuga, et poole päeva pärast sain alles edasi sõita. Seletati kõike suure kaasaelamisega, sümboolne piletiraha tõrjuti tagasi. Head asfaltteed, kus 90+ sai lasta, mitte propuskiaegsed tolmavad killustikurajad. Ühtainukest sinist kohtasin Väinatammil, see ei hakanud ka järgi ajama... Praamilesõidul ei mingit akrobaatikat(ramp aeti väga täpselt maaga kokku). Õhtuvihmas Pärnust läbisõit kerge- valgusfoorid, teedel hästinähtavad rajad. Kodus lipp maha, kuivama. Telekas veel käis päevakohane Edgar ja teised. Sirvisin sõbra kaasa kottipistetud omatehtud luulekogu. No ilus oled, Eestimaa. Rohkem selliseid, kui ksf mlsluik, Talupoeg T. Basilio, Valdo-Kassi duo, Denis, Autorestauraator jne
Vasta
#24

(21-08-2013, 11:12 AM)Marko Kirjutas:  Riigi ja valitsejate kirumiseks oli siin kusagil päris omaette teema kohe.
Õige muidugi aga eks see koht üldse- AMF ongi kirumise,ulgumise ja ....... ajamise koht. Saab veel eputada kah oma tehtud asjadega. Töötegemise ja loomise kohad on raudselt mujal... üle kalli kodumaa.......Smile
Vasta
#25

Ei ole nii hull see asi, pasa kontsentratsioon jääb mõne protsendi piirimaile.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

panen kah ühe pildi siia vahele
polnud vaja ei kohalikku "ööbikut" ega loomingut aga lippude meri oli päris tihe. Cool
[Pilt: DSC00049.JPG]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne