Ise ei söö aga teisele ka ei anna (ei müü).
#41

(16-10-2013, 17:55 PM)JaakH Kirjutas:  ...Oot kuda see Viimses Reliikvias oligi.... Me oleme kõik ühte moodi müüdavad, ainult mõni on natuke kallim kui teine.
Kõik siin maailmas on müügiks, ainult mõned Prantsuse naised ei ole. Nad on nii kallid. Toungue
Vasta
#42

Lugesin teemat huviga ning ksf Maitus ja PlyVal64 vääriksid "Terve mõistuse auhinda!" Mehed ütlesid kõik ära mida ise tahtsin just öelda.


Võibolla pole ma siis normaalne kodanik, aga roostes romu aiaveeres on tõeliselt rõve vaatepilt. Samuti igasugused vanarauahunnikud.
Ok, korrastatud metallihunnikud on vajalikud, aga pasalasu metsaveeres on märk inimese ülimast pohhuismist. Ei hooli selline inimene korrast, puhtusest, loodusest ega endast. Situb sinna kus sööb.

Kasutu vanaraua koht ongi kokkuostus, sel juhul pole vahet kes selle sinna viib, kas omanik ise või mõni hakkaja kodanik. Nii loll aga ka ei saa olla et lased isegi vanametalli müües endale koti pähe tõmmata. Veel depiilsem on karta seda et keegi sul perse lohku tõmbab ning keelduda kõigist pakkumistest, istuda oma prügi otsas ja see endaga kasvõi hauda kaasa võtta.

Aga see muidugi minu tagasihoidlik arvamus, just jäin ilma "seebikarbist" mis läks poole kehvema hinnaga kokkuostu...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#43

Vanaraua haigete foorumi kohta kuidagi liiga Emexit pooldavaks asi läinud. Ise tean juhtumit, kus sammaldund kuid roosteta komplektne B1 kupee Passat kaalu peale 1000 krooni eest läks. Seda küll rohkem kui viis aastat tagasi aga ikkagi. Praeguseks, oleks vist veidi rohkem saanud mitte midagi tegemata?

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#44

Vaatan, et siin kõvad mehed teiste "pasalasu" arvustama, et nagu endine klubi Unic esimees, kes rääkis kuidas ikka seda ja toda vaja teha ning säilitada, olles ise KÕIK (peale ühe pasa) maha müünud, räägib kuidas kõik peaks tema moodi tegema ... muid tegelasi ei tunne, küll aga võib ju iga asja kohta sama vinguva ja fekaalidest nõretava patoloogilise kõhulahtisusega bulla valis meisterdada, uskuge mind, isegi 5. klassi laps saab sellega hakkama... täna just tõestati ja täiesti riimis luuletusena.

Ülbitsema olete "mehed" aga kui neid "pasaladusid" poleks, siis ei saaks ka midagi sellist juhtuda.
http://www.youtube.com/watch?v=5Vn9bdvl7u4
Tehke järgi ... või makske kinni!

Dad.
Vasta
#45

(16-10-2013, 21:35 PM)dad Kirjutas:  Ülbitsema olete "mehed" aga kui neid "pasaladusid" poleks, siis ei saaks ka midagi sellist juhtuda.
http://www.youtube.com/watch?v=5Vn9bdvl7u4
Tehke järgi ... või makske kinni!

Dad.
.....sul on kohe selline üleolev hoiak mille taha sa oma komplekse ja küündimatust varjata üritad.....

Sellises kõrbekliimas nagu seal videos, seisaks see auto samas konditsioonis veel ka järgmised 50 aastat- meil on asi teistmoodi.
Aga sellest, et vanamees, kellest endast restaureeriat ei olnud, auto asjast huvitatud mehele andis, sellest võiks küll õppust võtta ja järgi teha....
Vasta
#46

Õudne kisa on on tekkinud mingist vanast venelase raamist. Nagu neid vähe oleks???
Seda ei saa, siis järgmise saad ntx 1 aasta ja 4 kuu ning 3 päeva ja 12.34 tunni pärast vb veel odavamalt. Ega nad otsas siis ju pole.

Horch on jah juba otsas ja mõni mees istubki nende otsas ja teistele ka ei müü Big Grin Iseasi kas tahtjaidki oleks.

Omalgi on olnud neid autosid mida ei viitsi omale teha aga lugu pean et mitte koskisse viia. Hinna käratan 2 või 2,5 kordse utiili hinna ja kes selle eest võtab ei võta teda küll osastamiseks. Pigem siiski kindlama suunaga.

NB: Omal on Ladu olemas, kuiv, stabiilne jahe. Korjan ka nagu pickerid. Läbiroostetanud sitta ei korja, pigem neid mis on vägagi elustatavad veel.
NTX täna sai koskisse viidud ka üks rekordiraibe, kere pude, ühes tükis hoida polnud mõtet, mõned osad talverallikale varuosadeks ja ülejääk pressi alla. Süda rahul.

Kuna aastate jooksul olen igasugu autosid müünud siis mainin kohe ära. Mida kallim seda viisakamad on ostjad, mida odavam seda suurem keberniit, eriti need kilohinnaga autolaadsed asjad. Olen loobunud ise kilohinnaga autodega jändamisest, kui neid just ei kingita. Selle aasta sees on mulle kingitud kaks autot, st ei mina olen olnud see loll kes selle vanakese oma hoovile võttis sest teine inimene seda oma hoovile enam ei tahtnud. Noh mis seal ikka, las seisavad võidu. Fjord on Pontiacist ees, vanuse poolest.

Fjord Taunot müün siiamaani, lootuses et ehk leidub mõni asjalik huviline. Komplektset autot ei taha rauakollidele ka kinkida ega põlluralliks anda. Sellest ka kahekordne utiilihind, mille eest olen ma oma postkastis ka korduvalt sõimata saanud ja nõutud tungivalt et anna 100 euriga ära. Ma ei vaevugi tegelikult oma pead raiskama sellistele kirjadele reageerimisega. Eks Tauno leiab kunagi ikka omale peremehe.

Vene tehnikat vedeleb veel piisavalt et igat M i raami taga nutta või igat siksi taga nutta.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#47

(16-10-2013, 22:05 PM)maitus Kirjutas:  
(16-10-2013, 21:35 PM)dad Kirjutas:  Ülbitsema olete "mehed" aga kui neid "pasaladusid" poleks, siis ei saaks ka midagi sellist juhtuda.
http://www.youtube.com/watch?v=5Vn9bdvl7u4
Tehke järgi ... või makske kinni!

Dad.
.....sul on kohe selline üleolev hoiak mille taha sa oma komplekse ja küündimatust varjata üritad.....

Sellises kõrbekliimas nagu seal videos, seisaks see auto samas konditsioonis veel ka järgmised 50 aastat- meil on asi teistmoodi.
Aga sellest, et vanamees, kellest endast restaureeriat ei olnud, auto asjast huvitatud mehele andis, sellest võiks küll õppust võtta ja järgi teha....

Sinu jaoks n****r võin ma olla ka sigalehm või Rooma paavst ...

Loe ise mida kirjutad ja mõtle ning siis kirjuta uuesti ... kui papi selle ostis, siis see tuli "scrap"-ist ning ta pidi seda hoidma aastakümneid, et õigele "mehele", nagu sa ütled, edasi anda ... ainuke teema, et kes SEE mees oli/on ... mööd "youtube" kolades kohtub temaga kahtlaselt tihti...

Ning veel ... läbi aastate võin tuua näiteid "õigetele" meestele antud sõidukitest, mis aja möödudes on siiski osutunud "valede" meeste kätte satunuteks. Kõige masendavam on, et tihtipeale on need "mehed" enne tagunud kõvasti vastu rindu ja rääkinud kuidas kõike tuleb teha...

Dad.
Vasta
#48

Arvan, et kõik ,mis kokku on hangitud, olgu katuse all ja siis ka konserveeritult. Loomulikult tuleb see ka selleks ajaks, kui kell kukub, ka teisele elule äratada. No midagi võib ka järeltulijale teha jääda, kui mees kah nakatub...
Olen seni selle põhimõtte järgi talitanud ning muret metallikrattide jms pärast pole...

Tervitab Veteran.
Vasta
#49

Vägev saag käima tõmmatud Big Grin
Eks iga konn näeb asju oma mätta otsast, kuid väärt juttu on alati hea lugeda Toungue - eks külmenev ilm paneb mehepojad arvutis soojas istuma rohkem, kui soojad "kollektsioneerimis" päevad!
Vasta
#50

(17-10-2013, 12:01 PM)ats97 Kirjutas:  Vägev saag käima tõmmatud Big Grin
Eks iga konn näeb asju oma mätta otsast, kuid väärt juttu on alati hea lugeda Toungue - eks külmenev ilm paneb mehepojad arvutis soojas istuma rohkem, kui soojad "kollektsioneerimis" päevad!

Ei tea midagi... Põõsad hakkavad raagu minema ja "saladusi" paljastama...Toungue

loll on loll olla.
Vasta
#51

(16-10-2013, 21:11 PM)Tegelane5 Kirjutas:  Vanaraua haigete foorumi kohta kuidagi liiga Emexit pooldavaks asi läinud.
Asi väga lihtne: on lõputult selliseid pasaladusid, kuskohast tõesti väärt kraam (kellegi jaoks vajalik) maha müües ja rauast saast vanametallina kokku annaks:
1. puhta hoovi/õue/majaümbruse
2. kindlasti tänulikkuse koos "hamstriga" elajate poolt
3. pataka raha, et soetada ÜKS ja KORRALIK vanatehnika, mida ka reaalselt tarbida

Muidugi läheb sellise "julma" koristustöö käigus vanarauda ka seda, mida "kunagi kauges tulevikus" võidakse tahta aga elada tuleb praegu ja kohe! Mina olen selle ära teinud - pool ära kingitud (näiteks originaaltehnikaga M402 mis peaks kohe-kohe ühe härra poolt valmis saama), Opel ksf!Ryblikule müüdud ja ülejääk vanametalli päris hea raha eest - ja vist läheb kinkimise läbi ka too vana 1939 Taunus usaldusväärsele mehle hot-rodi toorikuks, kes juba sai meilt Valiandi, bigblocki ja käimakasti ning selle vanakese vingelt uueks ehitas. Maakodust vedas GAZ 69 jäänused lihtsalt niisama minema Leivategija ja hakkabki õnneks pask õuedelt otsa saama!

Loodus muidugi tühja kohta ei salli ja kergekujuline kogumishaigus on ravimatu: garaaži lae all ripub puulamellidest kleebitud sõudepaat, "Villu" asemel on maal suur puidust mootorpaat, teoorias kodus majataguse puhastamisega saan oma purjeka talveks soovi korral jälle kord koju tuua ja kevadel mugavalt hooldada aga need on kõik suures piires sõitvad või vähest tööd vajavad komplektsed ja kenad asjad. Näiteks puupaadi kvaliteetsed kulp-aerud ja pootshaak on kuumapuhuriga puhastatud, roostevaba puhastatud, seisavad parte peal ja on kohe võimalik neid kasutada praeguste tüüpiliste poes müüdavate sõudmiskõlbmatute pesumõlade asemel.

Aga teate, kaua on mul sitalasust lahti saamine ja otsustamine aega võtnud??? Esimesed kaks Kolhiidat vedasin TÄNAVALE 1990 aga juba siis taheti aastakese/paari pärast trahvi teha ja läksid kenasti Emexisse. Siis tulid Mossed ja kõik muu jama, siis kingiti klubikaaslaste poolt 40. juubeliks veel üks Opel juurde, mis ka Suverallit sõitis, siis oma südame teisele rallikale andis ja oma otsa Kuusakoskis leidis. Peale seda "sain lahti" ka rallikast ehk täpselt 22 aastat kestis see lõputu sitamajandus mul õuedel. Tegelikult viimane romu, poisi bemm, mille Ta oli juba maha müünud novembris aga ostja ei saanud enne kevadet ära viidud, lahkus jõuvõtetega maikuus. Kuigi bemm ju ei "seganud" seal murupel kedagi ja oli igati kena välimusega, käis ta mulle juba rõvedalt närvidele. Õnneks kuhjasin ta lume alla ja nii ei riivanud see väga silma... üldse on talv lumega tore aeg, kõik on ilus ja valge.
Vasta
#52

Võin paljastada väikse saladuse: eks kõige parem kaup ole ikka müüdud kaup!
Mind isiklikult ei huvita mis minu poolt müüdavatest asjadest edasi saab ja sentimentaalse väärtuse eest suitsuvorsti ei osta. Kokkuostu ei vii midagi, aga kui otsustaksin hakata suurtes kogustes rauda varuma, et "äkki läheb vaja" või lihtsalt omamise põhjusel, siis võivad need asjad kellegi pahatahtliku käte läbi ikkagi kokkuostu sattuda. Vat see teeks meele mõrudaks. Varun omale "toitu" nii palju kui "süüa" tahan/jõuan.

Sellegipoolest ei maksa kellegi stiili arvustada, peaasi, et inimene on ise rahul sellega mis teeb. Kõik ei peagi "kolmviiskümmend" olema.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#53

(17-10-2013, 09:35 AM)dad Kirjutas:  Sinu jaoks n****r võin ma olla ka sigalehm või Rooma paavst ..

Ning veel ... läbi aastate võin tuua näiteid "õigetele" meestele antud sõidukitest, mis aja möödudes on siiski osutunud "valede" meeste kätte satunuteks. Kõige masendavam on, et tihtipeale on need "mehed" enne tagunud kõvasti vastu rindu ja rääkinud kuidas kõike tuleb teha...

Dad.
Ma ei oska küll dešifreerida kelleks sa mind sõimad, aga esimest korda olen sinuga nõus- asjad peavad õigetele omanikele saama .. Smile
Vasta
#54

(17-10-2013, 17:17 PM)maitus Kirjutas:  Ma ei oska küll dešifreerida kelleks sa mind sõimad...
Äkki see polegi sõim ja sa oledki mustanahhaaline. Pilti ju arvuti ei näita. Wink
Vasta
#55

(16-10-2013, 21:35 PM)dad Kirjutas:  Vaatan, et siin kõvad mehed teiste "pasalasu" arvustama, et nagu endine klubi Unic esimees, kes rääkis kuidas ikka seda ja toda vaja teha ning säilitada, olles ise KÕIK (peale ühe pasa) maha müünud, räägib kuidas kõik peaks tema moodi tegema ...
Ülbitsema olete "mehed" aga kui neid "pasaladusid" poleks, siis ei saaks ka midagi sellist juhtuda.
Tehke järgi ... või makske kinni!

Dad.

Vaata dääd, tundes Sind, siis maha olen müünud ühe auto ja ei saa öelda, et Ryblik oleks selle kuidagi vanametalli viinud. Valiandi teema panin, nüüd panen ka Mosse oma. Videot ple küll panna ja see polegi oluline, aga tore on saada selliseid meile ja pilte vaadata:
Tsitaat:Tere.
Mina olen see mees,kes sinu käest aastaid tagasi ühe vana mosse ära lohistas.Veelkord tänud. Töödest ja tegemistest niipalju,et asi edeneb,kuigi visalt.Palju seal külmas ja väikses garaazis ikka teha jõuad.Sinu auto pealt läheb kasutusele üsna palju asju (kindlasti mootor,käigukast,kõik neli tiiba jne)
Proovin sulle saata pilte,eks need kõnelevad ise.
Tervitustega VÕRR

http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_...id=1271949

Näiteks sellist restaureeritud flatheadi ehk tee ISE järgi või maksa kinni!!!
[Pilt: 2479240.JPG?t=4]

Ma arvan, et ma olen piisavalt paska hoidnud, leidnud ÕIGE mehe ja pasa siis ära andnud. Õigemini pole mind siiani "petetud" ja ka ise pole midagi "igaks juhuks" koju vedanud... õnneks Wink Sestap JULGEN ka midagi antud teema kohta väita OMADEST ELUKOGEMSUTEST.
Ainsana olen saatnud igavikuteedele Rallye-Elite aga kui keegi vajab, on mõned vidinad, nagu punased tagatuled igati alles ja saadaval. Eks ma teen selle kohta sinna "ära anda" teemasse ka postituse millaski. Mingid tundmatud kroomliistud ja veel midagi, mis tuleb üles pildistada ja tuvastada. Midagi tundub GAZ 21 küljest olevat...
Vasta
#56

Priidu toodud näide M412 ja Plymouthist on head näited,mis saab autodest kui nad asjaliku omaniku leiavad.

Ma kaldun arvama,et aasta kümneid, defitsiidis elamine võib ka inimeste ajumolekulide töös, tekitada vale ühendusi, mis tõttu kaldutakse kolikorjamise poole.

Minu seisukoht on,et kui inimesed ise ei suuda oma mõtte ja käitumismalle muuta, siis jätkub kõik vana viisi edasi.


Vasta
#57

(17-10-2013, 20:12 PM)MAZ Kirjutas:  Ma kaldun arvama,et aasta kümneid, defitsiidis elamine võib ka inimeste ajumolekulide töös, tekitada vale ühendusi, mis tõttu kaldutakse kolikorjamise poole.
Tabav mõte!
Ja külluses elamine võib siis inimeste ajumolekulide töös tekitada vale-ühendusi,mistõttu kaldutakse kola hävitamise poole....Big Grin Selline variant ka võimalik.... Sellised mõtted tekivad tihtilugu,kui märkad,mida inimesed ära viskavad või metallikokkuostu viivad.... Igatahes parem siis vaesem olla ja koli koguda ,kui rikas olla ja läbustada, viimane variant jätab lihtsalt imeliku mulje...Big Grin
Vasta
#58

Lugesin ka. Minu arvamus: mis teisel aias on..või aia taga ja mulle jalgu ei jää - jätab külmaks. Kui midagi mulle huvi pakub ja tekib idee...lähen, ja küsin. Kui ei ole see "midagi" müüdav, siis kõnnin edasi. Mind ei jää piinama fakt, et nää, rsk, ei müünd, ise ei "hauka" aga teisele ka ei anna. Tühja kah! Milleks kodus küüsi närida ja kadeduseussi toita, aru ma ei saa.
Nagu see UAZ-ide lugu. Kui asjad nii olid, küllap oli vahest mõni muu sehvt tehtud või midagi veel rohkemat, mis omanikele kasulik tundus..
Endal "fekaale" ei vedele ja ise ka ei kogu, asjade loomuliku käigu tõttu on mõned vajalikud jupid, mida ää ei viska, vaid ootavad...hädalist.


Vasta
#59

Jah selle läbustamise ja äraviskamine on n.ö ameerikalike väärtuste juurutamine. Kahjuks tuleb tänase seisuga tõdeda,et tänu nendele suurepärastele väärtustele on onu Sam sisuliselt pankrottis.Sad Ning rahval tuleb hakata mõrudaid palasid edaspidi sööma edaspidi, mille üks osa on kavandatav tervise reform Obama poolt(tegu pole isegi tervise reformiga, vaid maksujõuliste inimeste lämmatamisega).


Vasta
#60

(17-10-2013, 09:35 AM)dad Kirjutas:  Sinu jaoks n****r võin ma olla ka sigalehm või Rooma paavst ...

Dad.

(17-10-2013, 17:32 PM)motamees Kirjutas:  
(17-10-2013, 17:17 PM)maitus Kirjutas:  Ma ei oska küll dešifreerida kelleks sa mind sõimad...
Äkki see polegi sõim ja sa oledki mustanahhaaline. Pilti ju arvuti ei näita. Wink
Aa..,Smile, asi oli lihtsam kui ma arvasin..- neeger siis Smile. Tegelikult kõlab see Dad-i tatipritse nagu esimene rida mingist pühendumisvärsist, kus ta lubab mulle neegriks, sigalehmaks ja veel isegi Rooma paavstiks olla ,.. igatahes ei ole peale sõna: "neeger", koma...Big Grin Big Grin Neegrit ma ei vaja ... aga lõhnab rassismi järele Big Grin

(17-10-2013, 20:33 PM)Tift Kirjutas:  Lugesin ka. Minu arvamus: mis teisel aias on..või aia taga ja mulle jalgu ei jää - jätab külmaks. Kui midagi mulle huvi pakub ja tekib idee...lähen, ja küsin. Kui ei ole see "midagi" müüdav, siis kõnnin edasi. Mind ei jää piinama fakt, et nää, rsk, ei müünd, ise ei "hauka" aga teisele ka ei anna.
Mind ka ei häiri see mis teiste hoovis on- täiesti külmaks jätab. Otseselt piinama ei hakka mind ka see kui keegi ise ei "hauka" ja mulle ka ei müü. Emotsioonivabaks ma aga ka jääda ei suuda... lihtsalt kurvaks teeb et järjekordne ilus asi maamuna pealt kaob.. Sad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne