Ise ei söö aga teisele ka ei anna (ei müü).
#81

justkui kuskil kirjas ,et riik inimeste jaoks peaks olema ja teenima rahva huve , mitte mingeid mõttetu eu ettekirjutusi.
üks asi ,mis veneajast on jäänud- harjumus lolle seaduseid ignoreerida, vanemaks saades olen püüdnud seda teha võimalustmööda täismahus.
Vasta
#82

Ei noh see on ju arusaadav et omanik teeb oma asjaga seda mida õigemaks peab. Keegi siin kirjutas et seda M-i raami pole mõtet taga nutta. Pole nagu probleemi, ei nutagi Big Grin

Arvan et komplektse töötava M-i saab lõpuks odavamalt kui hakata nii jamama.

Veel jäi silma siin et hakkasite üksteist tümitama ja juba neegriks sõimama. No härrased teeks ikka nii, et AMF on viisakas koht mitte mingi õhtulehe kommentaaiumid ega wc sein.

Veel pole maha löödud
Vasta
#83

Päris huvitav teema.
Nagu ikka, on igal asjal kaks või rohkem otsa. Nagu inimkond üldse, ei koosne ka vanatehnikahuvilised vaid ausatest, aatelistest, toredatest ja omakasupüüdmatutest inimestest.
Ühest küljest on tõepoolest mõistetamatu, miks inimene oma nõgestes seisvat romu ära ei taha müüa, teisalt on see tema valik. Pole teie asi, milline ta aed välja näeb ja mitu romu seal seisab, kui see just otseselt teie huve ja õigusi ei riiva.
"Pasakorjajatest" jupp maad armetumad kujud on mu meelest need, kes korjaja aia taga pildistamas käivad ja siis foorumites nutavad, et miks ta jobu autosid korda ei tee või maha ei müü...
Ju ta siis ei taha müüa, mis põhjus tal ka iganes poleks, kas või psühhiaatriline.
Mul oli endal kunagi "projekt 63" raames paar romu hoovi peal ja nägin sellega seoses igasugu kloune- nii nimetatud pildistajaid, "rauaärimehi", kelle arvates ma Kuusakoski numbrit polnud võimeline leidma ja muid tegelasi. Isegi üks tuntud vanatehnika koguja käis Smile
Siis kui arusaamisele jõudsin, et mitut elu pole, aega antud mahukaks tööks ei leia ja nimetatud asju müüa tahtsin, polnud missioonimehi kuskil. Poole "koski" hinnaga ka ei tahetud. Paar "huvilist" püüdsid mind veenda, et missioonitundest lähtuvalt antakse selliseid asju taastajatele enam- vähem niisama...
Jätsin siiski endale vabaduse otsustada oma vara müümise asjus ise Smile
Vasta
#84

Mees läinud pihile. Et on tema pattu teinud. Ei saa aga pihitoolis sõnakestki suust, muudkui niheleb ja ei vasta papi pärimistele sõnakestki. Ei, kedagi maha löönud ei ole, varastanud kah mitte. Papp muudkui keelitab.
Lõpuks saab mees end kokku võetud:

"Vaatmis, lugu on nii et ma petsin juuti..."

"Oo, aga see pole ju patt, see on suur ime!"
Vasta
#85

(19-10-2013, 11:42 AM)vant Kirjutas:  Päris huvitav teema.
Nagu ikka, on igal asjal kaks või rohkem otsa. Nagu inimkond üldse, ei koosne ka vanatehnikahuvilised vaid ausatest, aatelistest, toredatest ja omakasupüüdmatutest inimestest.
Ühest küljest on tõepoolest mõistetamatu, miks inimene oma nõgestes seisvat romu ära ei taha müüa, teisalt on see tema valik. Pole teie asi, milline ta aed välja näeb ja mitu romu seal seisab, kui see just otseselt teie huve ja õigusi ei riiva.
"Pasakorjajatest" jupp maad armetumad kujud on mu meelest need, kes korjaja aia taga pildistamas käivad ja siis foorumites nutavad, et miks ta jobu autosid korda ei tee või maha ei müü...
Ju ta siis ei taha müüa, mis põhjus tal ka iganes poleks, kas või psühhiaatriline.
Mul oli endal kunagi "projekt 63" raames paar romu hoovi peal ja nägin sellega seoses igasugu kloune- nii nimetatud pildistajaid, "rauaärimehi", kelle arvates ma Kuusakoski numbrit polnud võimeline leidma ja muid tegelasi. Isegi üks tuntud vanatehnika koguja käis Smile
Siis kui arusaamisele jõudsin, et mitut elu pole, aega antud mahukaks tööks ei leia ja nimetatud asju müüa tahtsin, polnud missioonimehi kuskil. Poole "koski" hinnaga ka ei tahetud. Paar "huvilist" püüdsid mind veenda, et missioonitundest lähtuvalt antakse selliseid asju taastajatele enam- vähem niisama...
Jätsin siiski endale vabaduse otsustada oma vara müümise asjus ise Smile

no täpselt.
Vasta
#86

Huvitav teema käima tõmmatud.
Omal ka kolu palju kogunenud, vaja mõelda kuidas vabaneda asjadest. Justnimelt asjadest, osa nendest on "vanaraud". Alguses oli asju jube räbal, ei tahtnud keegi oma asjadest loobuda ja kõike ju vaja. Mul aga vaja elamine lagedaks saada. Panin ühe kuulutuse sinna, mida varem mainiti pööblit ligi tõmbavat. Järgmisel hommikul 8.30 tuli kõne ja paari päeva jooksul oli masin läinud. Rahul mina ja härrasmees kes endale vajaliku doonori leidis. Garaaži tekkis ruumi tervelt ruutmeetri jagu. Teine, sedakorda kolmerattaline kaubaroller läks ilma kuulutust panemata, sest keegi tundis kedagi, kes tundis kedagi. Jälle võitsid mõlemad osapooled.
Edasi siis ülejäänud asjad. Ehitusmaterjalid sain suhteliselt kiirelt müüdud. Ülejäänud koluga läks nii, et avastasin seaduspärasuse: nimelt tuleb luua asjade hoidmiseks võimalikult ebamugavad tingimused. Mõeldud tehtud, viskasin mööbli majast välja ja sõitsin kohe mootorsaega üle. Et mingit leina ei tekiks ja keegi neid kuskile tassima ei hakkaks. ülejäänud 80% mööblist läheb sama teed, ja head teed neil minna... Vana raadiotehnika leiab varsti oma tee jäätmejaama koos arvutitega.
Kahju ainult et garaaž sai kunagise huvi eesmärgil nii tohutu suur tehtud et sinna mahub kolu ikka kõvasti sisse...

Asjadega on selline tõsiasi, et need hoiavad energiat kinni, ning neid peab vahepeal liigutama ja laskma energial liikuda. Teiste sõnadega peab asju kasutama. Kui mõnda asja on hoitud 10+ aastat ilma kasutamata, siis ei tunne suure tõenäosusega sellest järgmisel 10 aasta jooksul keegi puudust. Mida vähem asju, seda lihtsam ja mõnusam. Loogem endale kõigepealt head elamistingimused, ja siis alles asjadele, elada saab ainult üks korda. Selle jutu peale peaks panema kohe autol mootori nurruma, ja kruiisima minema mööda öiseid teid, aga...
Ahjaa, ladu on peaaegu puhas.
Vasta
#87

(19-10-2013, 08:53 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Selline mõte siis- rahvale ja riigile kahjulikke seadusi tuleb eirata kodanikuna....

+1
Vasta
#88

(20-10-2013, 20:30 PM)Martti Kirjutas:  Vana raadiotehnika leiab varsti oma tee jäätmejaama

Ennem jäätmejaama viimist tee kindlasti mõni pilt! Võibolla endalgi millegi vastu huvi!

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#89

(20-10-2013, 21:54 PM)rocker Kirjutas:  
(20-10-2013, 20:30 PM)Martti Kirjutas:  Vana raadiotehnika leiab varsti oma tee jäätmejaama

Ennem jäätmejaama viimist tee kindlasti mõni pilt! Võibolla endalgi millegi vastu huvi!
Aga palun! Neist võimendi on maha kukkunud kunagi, sest tagumine osa on mõlkis. Töövõimekust ei tea neist ühelgi.
Vasta
#90

mulle raha ei meeldi eriti koguda, samas meeldivad mulle asjad ,mida vanemad seda parem, hea kui oleksid esimese, selle päris wabariigi aegsed või vanemad.
autosid sellest ajast kahjuks osta ei jäksa, küll aga 30+ aastaseid isendeid. alati kui kusagilt tonn või paar tekkib, saab midagi juurde soetatud.
tänapäevaseid asju mis juba uuena on sisuliselt prügi ja toodetudki lagunema tarbin niivähe kui võimalik.
alati kui rauda viimas käin ,tuleb vahetuskaubana ka midagi tagasi, päris pealemaksma pole veel pidanud.
noh andke tuld.
Vasta
#91

(22-10-2013, 20:02 PM)Martti Kirjutas:  
(20-10-2013, 21:54 PM)rocker Kirjutas:  
(20-10-2013, 20:30 PM)Martti Kirjutas:  Vana raadiotehnika leiab varsti oma tee jäätmejaama

Ennem jäätmejaama viimist tee kindlasti mõni pilt! Võibolla endalgi millegi vastu huvi!
Aga palun! Neist võimendi on maha kukkunud kunagi, sest tagumine osa on mõlkis. Töövõimekust ei tea neist ühelgi.

Kui keegi huvi ei tunne, tulen töökindlust kontrollima.
Vasta
#92

(22-10-2013, 20:02 PM)Martti Kirjutas:  
(20-10-2013, 21:54 PM)rocker Kirjutas:  
(20-10-2013, 20:30 PM)Martti Kirjutas:  Vana raadiotehnika leiab varsti oma tee jäätmejaama

Ennem jäätmejaama viimist tee kindlasti mõni pilt! Võibolla endalgi millegi vastu huvi!
Aga palun! Neist võimendi on maha kukkunud kunagi, sest tagumine osa on mõlkis. Töövõimekust ei tea neist ühelgi.

Selle virna asukohta ja hinnasoovi ootaks enda postkasti!

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#93

Kena näide mikistanist, kus hunnik kraami ootab asjalikku inimest 1$ eest.
http://www.hemmings.com/parts/item/4368.html?refer=blog
Vasta
#94

Radiotehnika on endale uue omaniku leidnud, tänan kõiki huvilisi tähelepanu eest!
Vasta
#95

(22-10-2013, 21:53 PM)iceman Kirjutas:  mulle raha ei meeldi eriti koguda, samas meeldivad mulle asjad ,mida vanemad seda parem, hea kui oleksid esimese, selle päris wabariigi aegsed või vanemad.
Mis tuld siin ikka anda enam, leek juba hääbunud.
Raha on jah ainult vahend, vahend millegi omamiseks ja kasutamiseks. Just sellepärast müüsingi ära asjad, et sama raha eest garaaži luua meeldivam õhkkond. Investeerin saadud raha siseviimistlusse, sest on hea astuda ruumi mis on korras, kütan ahjuga soojaks ja saan paljaste kätega tegutseda. Praegu on veel seis selline, et liikuma peab mõnes kohas külg ees, aga kellele meeldib pasaladu, neile las meeldib. Pealegi ei ole võimalik sõita korraga kolme sõidukiga, kanda kolme ülikonda ja süüa kolm praadi korraga. Sellepärast olengi seadnud eesmärgiks vähemalt ühe sõiduki, mida saab reaalselt kasutada nii suvel kui talvel. Ülejäänud asjadega harrastan suhtumist - ei lähe vaja täna, homme ega aasta pärast, siis suure tõenäoususega ei lähe vaja niipea ja võib rahuliku meelega ära müüa või minema visata kui huvilisi ei leidu. Antud näide Radiotehnikast on hea, peale pildi näitamist läks esimesel huvilisel 5 minutit ja asjad olid tema. Rahul mõlemad osapooled.
Isiklikult arvan et oma hobid võiks suruda siseruumidesse, on hoovis ka meeldivam liikuda. Kui saaks veel Lincolni varumootorist lahti, oleks eriti happy!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne