Mootorsaag - hooldus ja remont ning turg

lisan niisama siia, et lisaks kolvile oli silinder ka  Wink Veel lisa 200g mis oleks lennuki alla kukutanud ja ei saanud saata
Ja peale remonti oli vaja uuesti remonti tagasi minna, sest selle 2kuu jooksul olid karbussi tihendid saba andnud. Ja nagu aru sain, siis peale kokkuladumist keegi käivitada ei proovinudki lihtsalt visati üle leti, et ah võta oma risu. Sain sellega uhkelt metsa sõita ja siis sealt tagasi tulla ja kasutades kõiki teadaolevaid vandesõnu selle tagasi viljandi stokkeri viia ja kõrgekaarega see nende lauale visata ja sõimata nii kuis oskasin ja siis oodata veel lisa nädal kuni see viga üles leiti
Aga see üldiselt minu isiklik viga, minuga juhtub koguaeg, nagu kellegilt miskit laenan, siis see saba annab, traktoritel on alailma kütuse liinid umbes jne. Minuga ligtsalt juhtub ja ma hakkan seda võtma kui elu loomulikku osa =D
Vasta

Targa jutu vahepeale küsiks nõu millist saagi osta. Peaks olema universaalne, alaska stiilis saeraamist palkmajani välja, aga seda kõikke hobi korras. Ise olen mõelnud vana 254xp peale, korras sae saab vast 300 euriga kätte. Mis oleks veel alternatiiviks, uut ja odavat lutsu ei tahaks ja raha ka ei tahaks väga üle 300-400 kulutada. Võiks olla lollikindel tehnika.
Vasta

(12-06-2015, 14:15 PM)Kult Kirjutas:  ...
Peaks olema universaalne, alaska stiilis saeraamist palkmajani välja, aga seda kõikke hobi korras. Ise olen mõelnud vana 254xp peale, korras sae saab vast 300 euriga kätte. Mis oleks veel alternatiiviks, uut ja odavat lutsu ei tahaks ja raha ka ei tahaks väga üle 300-400 kulutada. Võiks olla lollikindel tehnika.

Vat sihukest tahaks ise ka. Big Grin

Kõige tõenäolisema vastuse ütlesid ise ära. Cool Aga on su kõrv ja käsi nii harjunud, et eristada heas korras isendit müügiks eluleturgutatust?
Vasta

kriteeriumitele vastab mööndustega sulle-mulle ehk druzba2
tõsi, hindadest ma ei tea. eelmise ev aegse võib hea joppamisega leida. vahepealne vene oma on kehvem ja ometigi mitte igapäevaselt saadaval. uutest pole aimugi.
Vasta

Palkmaja ja alaska sae jaoks pidi maru hää olema http://oleomac.ee/products/view/oleo-mac-956
Üks pood soovitas, uued husqd ei pidavat nii heasti vastu, paljud palkmaja ehitajad pidid just seda kasutama, kuna hinnalt odavam ka. Muide see pood müüs ise lisaks sellele saele husq ja stihli
Vasta

Husqvarna 254 karbussi regullimine brobleemiks, keeran kruvid kinni ja siis kui palju lahti, et peaks normaalselt käima?
Praegu põhjagaasiga laulab väga ilusti aga gaas maha lastes ei tule alati kohe tuurid maha, kui tulevad siis tühikäik ka korralik, milles poind?

JaakH äkki tead!
Vasta

Rusikareegel on 1.5 tiiru mõlemad kruvid lahti ja siis peenhäälestus.
Vasta

Kas 1,5 polnud stihl ja husq polnud 2 tiiru? Ega ma ei tea asjast suurt miskit, kord kui oli vaja siis otsisin ja ei leidnud, nii jäi omale selgeks tegematta asi, lugesin kõrval olnud sae järgi pöörded ära tuli 2,3
Vasta

(16-06-2015, 22:15 PM)fm25 Kirjutas:  Husqvarna 254 karbussi regullimine brobleemiks, keeran kruvid kinni ja siis kui palju lahti, et peaks normaalselt käima?
Praegu põhjagaasiga laulab väga ilusti aga gaas maha lastes ei tule alati kohe tuurid maha, kui tulevad siis tühikäik ka korralik, milles poind?

JaakH äkki tead!

Kas hoob ikka tagastub vabalt? Liblika võll ei takerdu? Kaua tühikäigul popsub enne koolemist? Tühikäigul ketti kaasa ei vea?

Kaks ja kaks peaks võtma "tavahusku" elu sisse, sealt hakkad kinni keerama.
Vasta

(16-06-2015, 22:15 PM)fm25 Kirjutas:  Husqvarna 254 karbussi regullimine brobleemiks, keeran kruvid kinni ja siis kui palju lahti, et peaks normaalselt käima?
Praegu põhjagaasiga laulab väga ilusti aga gaas maha lastes ei tule alati kohe tuurid maha, kui tulevad siis tühikäik ka korralik, milles poind?

JaakH äkki tead!

Kõlab täpselt, nagu oleks segu lahja. Kõrgete pöörete kruvi veidi lahti keerata.
Vasta

Tänud info eest aga karbussis vist viga pole, regullisin ja vahetasin karbussi aga ikka sama teema, äkki otsatihentid?
Mul teine mootor veel, mingipäev proovin mootorivahetust.
Vasta

fm 25 tule järgmisel esmaspäeval mu juurde 22 juuni! täpsemalt seletan FB-s

Veel pole maha löödud
Vasta

Ok 22 vist isegi õhta on aega mul
Vasta
Photo 

Täna toodi selline uunikum Big Grin
Aga sain esialgu hääled sisse


[Pilt: large_29365765_5XiW.jpg]

[Pilt: large_29365767_S664.jpg]

Veel pole maha löödud
Vasta

Ega kellegil mõnda vana husqvarna 254 saagi juppidena pole?oleks väntvõlli tarvis,muid pudinaid kah puudu.Kellel leidub midagi andke teada!

IZ-56 61a,IZ-ju2k 71a,Dnepr MT-9 74a
Vasta

Kui kellelgi peaks kokkujooksnud husqvarna 346xpg vajalik olema, siis kontakteeruge. Vedi juttu siin:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=47011&page=12

Edit: saag lännu

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Tere!

Panin turgu ühe oma üleliigse sae:

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=70906193&_src=desktop

Keegi õnnelik saab oma seisva sae selle abil järsku käima.

Läbirääkimised tel. 56 95 60 13
Vasta

Tsitaat:Panin turgu ühe oma üleliigse sae:

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=70906193&_src=desktop
Kas sellisele hiinakale süütepooli eraldi pakkuda pole?
Vasta

Müüa siis kultussaag Husqvarna 254xp 18" lati ja ketiga hind. 300.- saab kaubelda Big Grin Vahendan kuulutust.

Veel pole maha löödud
Vasta

Kus on ikka hind Big Grin  kui töötuks peaksin mingi imeläbi jääma siis tean mis maha müün 2tk Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 38 külali(st)ne