Mootorsaag - hooldus ja remont ning turg

kodukasutajatele on hetkel luutaris mootorsaagesid. shindaiwa 452s ja echo 510sx luutari garantii 12 kuud tuleb kaasa ja mõlemal sael on kodukasutajale sobiv hind küljes... Big Grin välimuse järgi shindaiwa väga vähe kasutatus ja echo tuli sügisel alles  välja, ega seegi eriti tööd näinud vist pole. lisaks on seal muid marke saadaval.
Vasta

Kes lõustaraamatust mul luges see luges aga kel seda, pole see lugegu siit Big Grin

Läksin siis Dolmar võsakale varuosi tellima

Minnes tellima uusi varuosi vanale võsalõikajale, soovitati kõige pealt pöörduda Jämejala psühhoneuroloogiahaiglasse. Asubki ju Nurme poest üle tee  Just mine hullumajja....? Küsisin igaks juhuks et kas seal hullud ka saagesid parandavad. [Pilt: 1f603.png] Lõpuks tuli välja, et saepood ei viitsi enam tellida selliseid asju. No aru saadav kui su saag on vanem kui mammutisitt..
Aga pika pusimise peale sain jupid tellitud ja ehk järgmine nädal jõuavad kohale.
Täna helistati ja öeldi et jupid on õnneks Eestis st Tallinnas olemas ja teisipäeval saab kätte. Simmerlingid ja starteri 1 jubin.
Nad ajasid alul Dolmarit taga aga ütlesin et see on ju identne Makitaga, siis oli teine jutt.

sae poes küsiti kohe et kas nurkreduktor korras on? Kui see läbi viska saag ka minema, keegi idioot on sinna viisaka otsa kruvinud (minu otsa ärge vaadake Big Grin ) Mina sain selle sae ilma rahata.

Nii nüüd kui jupid tulevad uuriks ksf-ide käest ega kellegil pole bauhofi Partner 351-te vedelemas (kasvõi kokkujooksnud - mu pärast isegi lahku jooksnud). Kui on üle äkki saame kaubale.

Veel pole maha löödud
Vasta

Mina viimane kord tellisin ise otse maksserv oü-st. Tõsi ta on, tegelikult on mõlemad dolmarid, aga makita on oma värvides plastikud peale pannud. Samamoodi on punased dolmar elektrisaed tegelikult sama mis makita kuna tulevad makita tehastest lihtsalt dolmari värvides. Minul on uuem 2007 aasta mudel, siiani olen sellega igati rahul, niitnud nii heina kui langetanud üpris jämedat leppa valgustust tehes.
Kunagi sai ka hirmuga uuritud nurkreduktorit, oli 400eur hinnaks, siis tõesti kasulikum 650eurikuga uus koju tuua.
Vasta

Lihtsalt vaatamiseks ja ideede kogumiseks. 

Veel pole maha löödud
Vasta

(16-12-2016, 20:12 PM)JaakH Kirjutas:  Lihtsalt vaatamiseks ja ideede kogumiseks. 
 See esimene asjandus seal videos, kuidas seda kutsutakse? Eesti keeles ja inglismannide omas.
Kui keegi teab viidata, kuskohast valmiskujul mõistliku hinnaga osta saab, siis palun seda.
Vasta

(16-12-2016, 20:22 PM)tcumen Kirjutas:   See esimene asjandus seal videos, kuidas seda kutsutakse? Eesti keeles ja inglismannide omas.
Kui keegi teab viidata, kuskohast valmiskujul mõistliku hinnaga osta saab, siis palun seda.

http://hortulus.ee/index.php?group_id=82&page=120
Vasta

(16-12-2016, 20:22 PM)tcumen Kirjutas:  
(16-12-2016, 20:12 PM)JaakH Kirjutas:  Lihtsalt vaatamiseks ja ideede kogumiseks. 
 See esimene asjandus seal videos, kuidas seda kutsutakse? Eesti keeles ja inglismannide omas.
Kui keegi teab viidata, kuskohast valmiskujul mõistliku hinnaga osta saab, siis palun seda.

https://osta-ee.postimees.ee/palgikoorija-2774102.html
see ta on palgikoorija

Veel pole maha löödud
Vasta

http://saemeister.ee/palgifreesdijapalgikoorijad.html
koos hindadega

Veel pole maha löödud
Vasta

Kännufrees ehk?
Oleks vahva küll omada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(15-12-2016, 17:34 PM)JaakH Kirjutas:  Kes lõustaraamatust mul luges see luges aga kel seda, pole see lugegu siit Big Grin

Läksin siis Dolmar võsakale varuosi tellima

Minnes tellima uusi varuosi vanale võsalõikajale, soovitati kõige pealt pöörduda Jämejala psühhoneuroloogiahaiglasse. Asubki ju Nurme poest üle tee  Just mine hullumajja....? Küsisin igaks juhuks et kas seal hullud ka saagesid parandavad. [Pilt: 1f603.png] Lõpuks tuli välja, et saepood ei viitsi enam tellida selliseid asju. No aru saadav kui su saag on vanem kui mammutisitt..
Aga pika pusimise peale sain jupid tellitud ja ehk järgmine nädal jõuavad kohale.
Täna helistati ja öeldi et jupid on õnneks Eestis st Tallinnas olemas ja teisipäeval saab kätte. Simmerlingid ja starteri 1 jubin.
Nad ajasid alul Dolmarit taga aga ütlesin et see on ju identne Makitaga, siis oli teine jutt.

sae poes küsiti kohe et kas nurkreduktor korras on? Kui see läbi viska saag ka minema, keegi idioot on sinna viisaka otsa kruvinud (minu otsa ärge vaadake Big Grin ) Mina sain selle sae ilma rahata.

Nii nüüd kui jupid tulevad uuriks ksf-ide käest ega kellegil pole bauhofi Partner 351-te vedelemas (kasvõi kokkujooksnud - mu pärast isegi lahku jooksnud). Kui on üle äkki saame kaubale.

Mida vaja on selle 351-e küljest? Viskasin mitte ammu konteinerisse mõne aga  kui väike inventuur teha siis
arvan,et leian kõiki pulki peale karteri.
Vasta

(16-12-2016, 20:52 PM)Kivipurustaja Kirjutas:  
(15-12-2016, 17:34 PM)JaakH Kirjutas:  Kes lõustaraamatust mul luges see luges aga kel seda, pole see lugegu siit Big Grin

Läksin siis Dolmar võsakale varuosi tellima

Minnes tellima uusi varuosi vanale võsalõikajale, soovitati kõige pealt pöörduda Jämejala psühhoneuroloogiahaiglasse. Asubki ju Nurme poest üle tee  Just mine hullumajja....? Küsisin igaks juhuks et kas seal hullud ka saagesid parandavad. [Pilt: 1f603.png] Lõpuks tuli välja, et saepood ei viitsi enam tellida selliseid asju. No aru saadav kui su saag on vanem kui mammutisitt..
Aga pika pusimise peale sain jupid tellitud ja ehk järgmine nädal jõuavad kohale.
Täna helistati ja öeldi et jupid on õnneks Eestis st Tallinnas olemas ja teisipäeval saab kätte. Simmerlingid ja starteri 1 jubin.
Nad ajasid alul Dolmarit taga aga ütlesin et see on ju identne Makitaga, siis oli teine jutt.

sae poes küsiti kohe et kas nurkreduktor korras on? Kui see läbi viska saag ka minema, keegi idioot on sinna viisaka otsa kruvinud (minu otsa ärge vaadake Big Grin ) Mina sain selle sae ilma rahata.

Nii nüüd kui jupid tulevad uuriks ksf-ide käest ega kellegil pole bauhofi Partner 351-te vedelemas (kasvõi kokkujooksnud - mu pärast isegi lahku jooksnud). Kui on üle äkki saame kaubale.

Mida vaja on selle 351-e küljest? Viskasin mitte ammu konteinerisse mõne aga  kui väike inventuur teha siis
arvan,et leian kõiki pulki peale karteri.

no karter - keret oleks just vaja olnud aga muidu võtaks kõik vastu

Veel pole maha löödud
Vasta

(16-12-2016, 20:51 PM)Marko Kirjutas:  Kännufrees ehk?
Oleks vahva küll omada.

kännufrees on tiba teistsuguse ehitusega. 

Veel pole maha löödud
Vasta

See viimahe on koduhoovi vast liigagi uhke, eelmisega ma teeksin survepesuri toel allesjäänud pisku ära.
Tera peaks muidugi toekam olema.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(16-12-2016, 21:13 PM)Marko Kirjutas:  See viimahe on koduhoovi vast liigagi uhke, eelmisega ma teeksin survepesuri toel allesjäänud pisku ära.
Tera peaks muidugi toekam olema.

tekkis ka sportlik huvi kännupurustaja vastu, kuid hinda nähes see langes, noo jooksis kusagile ära ,mu üllas mõte. Nii kuda see Mõhu ja Tölpa ütlus oligi alul on kõik puudu ja pärast üle. Otsisin neid Bauhofi Partner mootorsaagesid ja nüüd tuli kamaluga lausa. OK võtan vastu. Talveõhtud ongi igavad.

Veel pole maha löödud
Vasta

nende kännupurustajate jõudlus on nii meeletult väike, et kokkuhoitud kütte arvelt võid rendist korraliku 4taktilise eluka võtta. 30hp mootoriga kõige jõhkram frees oli 40 eur päev viimati kui omal huvi asja vastu oli.
Vasta

Idee järgi võiks suurele rellakale ka mingi ketta leiutada kändude freesimiseks, sellise 3 - 4 senti laia kõvasulamhammastega. Ehk on olemaski kuskil. Töötamisel peab muidugi vaatama, et päästikut lukku ei lase, kui selline plehku paneb siis seiskub alles juhtme lõppemisel ilmselt Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(20-12-2016, 17:01 PM)Marko Kirjutas:  Idee järgi võiks suurele rellakale ka mingi ketta leiutada kändude freesimiseks, sellise 3 - 4 senti laia kõvasulamhammastega. Ehk on olemaski kuskil. Töötamisel peab muidugi vaatama, et päästikut lukku ei lase, kui selline plehku paneb siis seiskub alles juhtme lõppemisel ilmselt Big Grin

Ooot ksf Marko 
asjal võib jumet olla, loomulikult kui känd dohhuja i bolse suur on siis ei aita ka jumala abi pääle dünamiidi Big Grin

Veel pole maha löödud
Vasta

Kännuga on asi lihtne. Kaevad labidaga ümbert puhtaks,loputad veega üle ja kõige viletsama saeketiga lõigud maaga tasa,või siis madalamalt. Big Grin  Olen omal ploomiaias nii toimetanud.

T.
Vasta

(20-12-2016, 16:58 PM)maisalup Kirjutas:  nende kännupurustajate jõudlus on nii meeletult väike, et kokkuhoitud kütte arvelt võid rendist korraliku 4taktilise eluka võtta. 30hp mootoriga kõige jõhkram frees oli 40 eur päev viimati kui omal huvi asja vastu oli.

Mul tuttav arborist soetas just omale 28Hp kännufreesi. Kuuse kändu pures nagu siga maltsa aga jalaka känd ei olnud talle kõige meelepärasem, aga jagu sai.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(20-12-2016, 17:19 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kaevad labidaga ümbert puhtaks,loputad veega üle ja kõige viletsama saeketiga lõigud maaga tasa....

T.

Freesiga lihtsalt lähed kännu juurde ja hakkad peale, kõik see asjatu jama jääb ära. Olen minagi survepesuri abil maa all saaginud aga see pole inimese amet.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 12 külali(st)ne