mudelism
#81

kalevpoeg Kirjutas:Millegi pärast link ei tööta, näitab et Object not found.
Küll väga hiline info ,aga testelegi teadmiseks ,et võtke sellisel juhul aadressilt www. eest ära.

MArek
Vasta
#82

Sellest oli abiSmile

Just a man!
Vasta
#83

nymmik Kirjutas:Sai siis soritud karbis mis viimased 15 aastat oli kinni teibitud, korralikke vene mudeleid ~70 ringis ülejäänu on mingi lääne sodi.
Neid pildistades tuli kohe nostalgia peale.
Pildikesi kah.
http://www.zone.ee/markend/mudelid/

Kes tundsid huvi minu kollektsiooni ostu vastu vaadake seda teemat http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=8476
Vasta
#84

Täna lõuna ajal oli Balti jaama turul saadaval muuhulgas üks Mosvitš 427 ja kolm 433 või 434. Hind 100kr/tk, mis on ilmselt küll tingitav.
b.
Vasta
#85

Leidsin selle lingi surfamisel.Päris huvitav kirjeldus koos piltidega kuidas mudelit teha!!
Vaata siia.

Just a man!
Vasta
#86

Isegi olen üritand autosid igatpidi järgi teha, küll paberist ja siis vormide sisse EPO liimist ja kõigest millest võimalik, aga välja pole veel midagi märkimisväärset tulnud Sad
Vasta
#87

mossepower Kirjutas:Isegi olen üritand autosid igatpidi järgi teha, küll paberist ja siis vormide sisse EPO liimist ja kõigest millest võimalik, aga välja pole veel midagi märkimisväärset tulnud Sad

Ära ainult alla anna!!!Katsetamine teeb meistriks!!! Ootan sult oma Izh mudelit Big Grin

Just a man!
Vasta
#88

Jalgratastes ja mopeedide threadides olen juba maininud oma eilsest külastusest messile.Seal oli ka palju mudelismiga seotud.Tegin huvitavamatest asjadest ka pilte.
Siin isetehtud diorama pilt.
[Pilt: p30400195zb.th.jpg]

Just a man!
Vasta
#89

Kõik need mudelid on ise tehtud!! Materjalid on plastmassist...puust...kuni metallini.
[Pilt: p30400479dq.th.jpg]

Just a man!
Vasta
#90

Need on vanad mängu autod.Hinnad on näha ja need on USD.
[Pilt: p30400792uo.th.jpg]
[Pilt: p30400805cm.th.jpg]
[Pilt: p30400813ur.th.jpg]

Just a man!
Vasta
#91

Tere.
Mina olen ka üritanud mudeleid teha. Peab tunnistama, et ega see just eriti lihtne pole. Paljud on isegi õnnestunud.
Siit saab neid näha, peaaegu kogu kollektsiooni, kuigi kõik pildid pole just kiita.
http://www.hot.ee/kodumudel/
Vasta
#92

Kes selle ZIM kit i tootja on?
Vasta
#93

Seda ei tea, aga arvan, et see on Venemaait pärit. Mina panin selle kokku ja hiljem läks see ZIM eBays müügiks. Nii vähemalt mulle õeldi, kusjuures tööraha on siiani saamata.
Vasta
#94

Kas see Bronto-Kamaz on ka sinu tehtud?Kaua sellise ehitamine aega võtab?
Vasta
#95

Nii võib õelda küll. Ma arvan, et Bronto peale kulus kusagil 3-4 nädalat, täpselt ei mäleta. Aasta oli siis ´96.
Vasta
#96

Mis mõttes \"nii võib öelda\"?See Zis Sport oli siis samast kohast kus ZIM gi?
Vasta
#97

Jep, seltsis nad olid ja vististi ka Venemaal ühes masterskajas valmis valatud. Kvaliteet oli ikka selline pask, et algul pani kulalt sügama
Vasta
#98

\"Nii võib õelda\" tähendaks seda, et Kamaz-Bronto kabiin on ikka originaal Kamaz mudeli oma.
Vasta
#99

Kas teenus tähendab, et kui tahan näiteks škoda Tr 14 mudelit siis annan lihtsalt tellimuse.Rohkem ma peale maksmise ja erisoovide sellega ise ei pea tegelema.
Vasta

Ei-ei mitte seda. Teenus/Paranduse all on need mudelid mis ei kuulu minu kollektsiooni, aga olid minu käes parandada. KIT-id ja originaalid ümbertegemiseks olid tellia poolt(Zil limusiin;T?aikad)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne