mudelism

Kolzi kolleketsiooni pääle vajus karp lahti ja nende Ümbertehtude pääle kukkus üldsegi otsast ära...
Aga noh, egas minagi käed rüpes ple istund, vahepeal olen valmis sepitsend algse M 402 ühest 403-est, kunagi kui digika akud peaks saama, siis tuleb huvi korral pilte ka. Järgmine piaks olema Raf 977D, aga Kalevpoeg tuletas 412 IE ka meelde... või peab ka veoautodele üle minema...
Vasta

Pildid oleks küll head vaadata.
Vasta

Minu kollektsioon ka tasapisi kasvab. Kõigest koos pilti ei ole, aga üks Märtini mudelite grupifoto küll:
[Pilt: mmcars.jpg]
Vasta

Mul on üks küsimus.
Kas keegi on kuskil näinud või ise teinud \'80nendatel liikunud mendi UAZ \"sidrun\" mudelit? (Kollane auto, siniste ustega,ustel number või tekst милиция ) Sai isegi selle kongis mõned korrad sõidetud.Smile

Just a man!
Vasta

Päris sarnast ei ole trehvanud, aga \"poluvervikuid\" on netis üsna palju leida. Uaz 469 originaal mudelil uksed ja kapott siniseks, kere kollaseks võõbat ja valmis. See,aga mis raskem teha, küljeuste kõrgendused(klaasid), kongi tagumine uks, jäevad tegematta. mul oli kunagi plaanis ka \"sidrun\" valmis treida, aga pole siis doonormudelit saanud ja nii see katki jäigi.
Vasta

Minulgi olid plaanid see \"sidrun\" valmis meisterdada kunagi oli juba täiesti korralik doonor ka välja otsitud(kõik oli juba läbimõeldud kuidas teha) aga siis see mees, kes oleks selle mulle müünud müüs oma maja maha ja mudelid kolisid end kuhugi keldrisse ja nii see edasi lükkuskiSad
Vasta

Tere mudelihuvilised!
ma ise kaa kogun mudeleid, koos isa omadega on neid kokku kokku u. 300tk.
kõik loomulikult pole vene mudelid.
ka ymber olen paar tykki ehitanud. ntx. gaz 13 universaal, raf 2203 kastiga ja pooleli on gaz 13 kabriolatt versjoon lisaks ka mõned kamassid. täiesti omatehtud on ziz 110. suuremad(1/24) on olemas (isetehtud) gaz-12 zim, pobeda ja vana sapakas(zaz 965).
sõjamasinaid (1/30) ba 64-b, ja pooleli on btr mingi raketi versjoon.
lisakas on yx zil veokas. niipalju kui mina aru olen saanud oli see päriselt kaa ainueksemplaar, sest mu isa ehitas selle koos yhe sõbraga valmis.
fotode koha pealt pean ytlema et endal digikat pole nii et piltidega võib tekkida probleeme.
autod kahjuks myygiks ei ole aga vene mudeleid (kasvõi katkiseid) ostaks ise kyll.
Vasta

Lisan siia ühe laheda kellegi isetehtud mudeli pildi! Kasutatud õiget looma koljut! Koljule on eeltööd tehtud ja ära värvitud. Minu arust hea idee!

[Pilt: p42400237li.th.jpg]

Just a man!
Vasta

Huvitav, kas Mosse 401 mudelit ka tehtud on või nüüd kuslilt saaks?
Vasta

Tean vaid Poola Estetyka plastmass 1/43 mänguautot FSO Polonez.
Teised on kõik Kit\'id.
Lisan ka pildi.

[Pilt: estetykafsopolonez6nk.jpg]

Just a man!
Vasta

Vaevalt Eestis seda toodangut on. Uuri veel HO skaalat või muid rongi mudelismiga seotuid skaalasid.Selles suunas on kindlasti valik suurem.

Just a man!
Vasta

M401 peaks olemas olema küll.

Mul on ka Estetyka Polonez olemas kuskil.
Vasta

Siit leiab haruldasi mudeleid ja ka saab teada hindu!
Väga asjalik koht koos piltidega.
http://vectis.co.uk/auccat.php?auction_i...&start=320

Just a man!
Vasta

http://www.miniaturmodelle.net/?lang=eng&id=pasut

Palju vene ja lääne masinate mudeleid.
Vasta

Neid 1:87 plastmassist mudeleid toodetakse muideks Riias ja enamus saadetakse Saksamaale. Et kui keegi Riias käib siis tasub ka seal silmad lahti hoida. Mure muidugi, et nad nii minjatuursed on ja ei ühti teiste nn vene 1:43 mudelitega, mille tehasemudelite valik on tunduvalt väiksem, seal pakutavaga Smile

EESTI KOGUJA - www.ecu.ee
Vasta

coins Kirjutas:Neid 1:87 plastmassist mudeleid toodetakse muideks Riias ja enamus saadetakse Saksamaale. Et kui keegi Riias käib siis tasub ka seal silmad lahti hoida. Mure muidugi, et nad nii minjatuursed on ja ei ühti teiste nn vene 1:43 mudelitega, mille tehasemudelite valik on tunduvalt väiksem, seal pakutavaga Smile
Mäletan ,et Riia Auto-moto muuseumis müüdi neid plast 1:87 GAZ 52 ja 53, vägagi detailsed olid ja nt. kallutaja, fekaalivedaja, piimastistern jne. Hind oli 5 lätiraha tükk.
Vasta

Nüüd on mudelifirma Welly saanud ka hakkama seeriaga : Русская серия.
Üks mudeli sellest seeriast on Volga 31105, mida on saada nii eriotstarbeliste kui ka tavasõidukitena.

Pilt sellest mudelist :
http://img101.imageshack.us/img101/9807/p31703602ne.jpg
Vasta

kas see on see hiina töö??? Lihtsalt sellelt liinilt hakkab neid mudeleid tulema ridadena. Olen neid käes hoidnud ja... päris jubedad, muidugi samas odavad ! Lihtsalt kuigi mõõtkava 1/43 aga kuidagi ei sobi kokku seniste cccp mudelitega. seega kogumise suhtes, las vene autoid tehakse ikka venemaal !

EESTI KOGUJA - www.ecu.ee
Vasta

Welly on õnneks/kahjuks mänguasjade suurtootja, ega sealt midagi eriti kogujatele vist ole küll. Mõned huvitavad välismaa toodangud vene autodest oleks Dinky Moskvitch 408 ja paar mängu Polistil mudelit. Vähemalt on haruldased, eriti see Dinky oma.

Mosse


GAZ

UAZ

Just a man!
Vasta

Oskab anda keegi mõnda vihjet, kust saaks Kolhiida mudelit. Kas siis 1: 35 kokkukleebitavat või 1:43 skaalas. Olen vaadanud mõningatest kohtadest , aga pole leidnud.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne