Törts nostalgiat.
#41

Kas see mitte mingi MAZ pole, filmides nad on tavaliselt raketikandjad. Mõtlen mõningaid Bonde ja spiooni filme.Smile

Just a man!
Vasta
#42

Juttu sest siin.Tegu siis vast selle sama kunagi Viljandi pritsumeeste käes olnud 7310ga.Praegu paistab see küll üpris õnnetus olukorras olevat.


Regardman Kirjutas:Üks nostalgiline masin siin:
http://www.automoto.ee/gallery/vilj/100_0037
Mis selle mark oligi, ei tule meelde praegu.
See oleks jube kaif kui sõidaks või teepeal vastu tuleks Big Grin
Kunagi siin foorumis on mingi teema all sellest juttu olnud.
Mingi vanem pilt oli ka.
Vasta
#43

Mul oli ka üks plekist kastiga Kolhiida(ümara kabiiniga,ei usu ,et säänseid toodeti.)Tollest on ka pilt olemas aga mina küll ei mõista toda siia üles panna.
Vasta
#44

Üleks hea küll näha seda Kolhiidat. Proovi nii:Vajuta allolevale VASTA nupule ja siis seal kus kirjas UUS MANUS vajuta BROWSE
ja siis avaneb sinu kompuutri folderite (sahtlite) nimekiri sealt lihtsalt otsi see pilt üles ja aktiviseeri. Siis lihtsalt vajuta et oled nõus (open) ja pildi aadress tuleb MANUSESSE.Ongi kõik.Postita vastus!Kui aga su pilt on füüsiline foto, siis las mõni tuttav skännib selle ennem sulle kompusse.
Jääme kõik huviga pilti ootama!Smile

NB! Kui abi vaja,küsi aga!

Just a man!
Vasta
#45

Asi ongi tolles ,et see on diapositiiv.Kui ma rukkisse hakkan minema selle pildiga ülespanemisega siis paluks küll kellegi abi.
Vasta
#46

allah Kirjutas:Minu kunagine mänguasi:
(praegu küll üsna kehvas seisus aga ma kavatsen ta korda teha)
[Pilt: auto1.jpg]
[Pilt: auto2.jpg]
[Pilt: auto3.jpg]

Millist päris veomasinat on püütud jäljendada ja mis aastast see mänguauto võib pärineda?

Mul samasugune ,aga veel viletsamas korras !

Vist ainult konserveerin !
v
Vasta
#47

Millalgi 70-te alul sai tutvust tehtud Leningradi linnaga ja mälestustes
ei meenu Ermitaaz ega purskaevud vaid Gostinnõi Dvorist mulle ostetud
traktor ХТЗ-7 koos kaheteljelise haagisega ning koormaks pliiatsi suurused/pikkused "palgid".Esisild kiigega,kummid mahakäidavad.Muidu
üleni plastmassist,v.a teljed.
Praegu teenib põka(loodetavasti tervena)õetütre poja juures Riias.

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#48

SadEndal ka selline oli,kraana oli ka veel peal.nüüd sellest ainult rooste hunnik.
Vasta
#49

Sain täna vararealiseerimisest kaks erinevat RAF-i kirja ja bussi pildiga seinataldrikut
Vasta
#50

Wähemalt tore ,et alles ja saab ka kaema minna.Mul oli sellseid plekist mängukraanasid kunagi 2 tükki (ees vänt millega sai kraana nokka tõsta ja langetada,küljel kaks wänta millega sai konksu tõsta ja kraanat pöörata ,kabiiniuksed käisid lahti ja kraana kabiini oma ka).Ja mul tollel ajal selline arusaam,et päris autol käis ka samamoodi(see kummitab siiani)Vabandan nostalgiahoo eest.
Vasta
#51

PETSS Kirjutas:Mul oli sellseid plekist mängukraanasid kunagi 2 tükki (ees vänt millega sai kraana nokka tõsta ja langetada,küljel kaks wänta millega sai konksu tõsta ja kraanat pöörata ,kabiiniuksed käisid lahti ja kraana kabiini oma ka).

Minagi oma lapsepõlves sellisega mänginud. See minu valduses olnud isend oli küll suhteliselt rapitud olemisega, oli üle elanud mu isa, tema onupoja, naabripoisi, noorema naabripoisi, mu venna ja mu tädipoja mängimised.
Vanaisa suutis selle kraana mulle isegi tööle panna, aga ta oli siiski nii väsinud, et lõpuks lagunes täitsa laiali. Samasugune kallur oli ka, too oli vähe kobedam.

Tegelikult vist vale teema jah nostalgitsemiseks.
Vasta
#52

Viimased 2 postitust ajendatud siis sellest pildist:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=15539&pid=163283#pid163283
Vasta
#53

Juhtusin just AK- st kuulma, et vist Viljandis mänguasjamuuseumi seatud näitus vaatamiseks ülal on. Näitas seal "Norma" autosid ja "Polümeeri" kumminukke jne.
Kes lähedal ja huvi/ võimalus vaatama minna, nii nostalgialaks garanteeritud!

loll on loll olla.
Vasta
#54

IIIFFFAR Kirjutas:Juhtusin just AK- st kuulma, et vist Viljandis mänguasjamuuseumi seatud näitus vaatamiseks ülal on. Näitas seal "Norma" autosid ja "Polümeeri" kumminukke jne.
Kes lähedal ja huvi/ võimalus vaatama minna, nii nostalgialaks garanteeritud!
Käisin vaatamas - mõnus! Kahjuks on näitus avatud ainult 6. jaanuari õhtuni Sad
Vasta
#55

Hungari reklaamid nöuka ajast. http://gergoke.hu/reklamok/

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#56

See oli minu lapsepõlve ratas ja mina seal kõrval uhkelt. Mis rattaga tegu ? Aasta oli 91-92 sellel pildil. Kõva modifikatsioon ka peal - kast .


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#57

fic Kirjutas:See oli minu lapsepõlve ratas ja mina seal kõrval uhkelt. Mis rattaga tegu ? Aasta oli 91-92 sellel pildil. Kõva modifikatsioon ka peal - kast .

Mäletan,kui ise veel väike olin siis mu vennal oli selline kastiga "kolmekas". Lenksu peal keskel oli midagi spidomeetri taolist ja pildilt lenksu keskel see must junn oli siis "spido" osuti taolist ja seda sai pöörata. Kast kallutas ka ja seda sai teha sadula kõrval olevast kangist.
1980-te aastate alguses oli see siis. Kui hästi mäletan siis ise isiklikult õppisin mutrivõtmeid kasutama ja algatuseks lammutasin selle ratta laialiBig Grin

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#58

Mustale Merele! Cool

http://www.moskvitch-rally.ru/mosk_402.wmv
Vasta
#59

Ei osanud seda mujale panna. Lisasin hiljuti hulga videoklippe http://toru.ee/videos/Edelareisija seal mõned ZIL-i,MAZ-i videod läbisegi rongide ja bussidega.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#60

Otsustasin ühe sünnipäevakingitusega oma toa ahju tuunida väheke.

[Pilt: p1010002in6.th.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne